Page 9 of 21

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 00:44 26. Jul 2012
by Bahnak
Pobavilo

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 19:41 20. Oct 2012
by Molly23

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 02:21 21. Oct 2012
by Žorž
S nahořklým vědomím jsem si uvědomil, že jsem thalijským vůbec nedoporučil. Copato? Ále, že jestli si chcete zkrátit čekání na další dva díly/třetí řadu, pak existuje jedinečná...a jediná...Game of Thrones hra od pár nadšenců - aneb modifikace ke středověce simulantské strategii Crusader Kings II. Má to všechno, a to jde jenom o beta verzi, takže bude toho všechna časem mnohem víc!

Zdroj tu: http://forum.paradoxplaza.com/forum/sho ... of-Thrones
Nějaká recenze, ať to nevypadá, že jsem si to vymyslel: http://kotaku.com/5913709/there-is-an-a ... -right-now

Leč VAROVÁNÍ! Pro ty, kdož neznají historické strategie od Paradox Interactive (nechť si sypou zlatou korunu na hlavu!): Ono se to nezdá, ale civěním na jednu mapu Evropy anebo Westerosu lze strávit vážně hodně času, pokud si vyhradíte chvilku na pochopení principů hry...třeba klidně tolik, aby knihy G. R. R. Martin mezitím beze spěchu dopsal, než se odtrhnete od svých rodových hrátek.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 14:27 07. Mar 2013
by zachy
Už jen 24 dní :mrgreen:

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 18:18 13. Mar 2013
by Molly23

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 21:43 13. Mar 2013
by Aulus
Molly23 wrote:Takhle by to vypadalo v minulosti :D

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... fPgIIB67bw
Ti QUEENi jsou k tomu fakt zabijáčtí. :mrgreen:

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 18:58 05. Jun 2013
by Molly23

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 21:14 05. Jun 2013
by Braenn
Dva mé oblíbené :D
Image


a


Image

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 23:28 05. Jun 2013
by Aulus
Image

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 23:43 05. Jun 2013
by Aulus
Image

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 01:44 06. Jun 2013
by Absinthorix
Image

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 21:51 08. Jun 2013
by Aulus
Pro ty, kteří si chtějí ušetřit jednu nechutnost, která se nejspíš vyskytne v příštím díle.

SAMOZŘEJMĚ SE JEDNÁ O SPOILER!

http://kopasite.net/up/8uqd8d77544519t/robbwind2000.jpg

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 00:53 09. Jun 2013
by Bahnak
No fuj, takhle mělká plechová lebka ozbrojence úplně vlevo, za to bych hned věšel. Asi došly prachy na kostýmy, tak místo helem začali vojákům nasazovat na hlavy misky na jídlo.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 12:29 09. Jun 2013
by Absinthorix
Bahnak wrote:No fuj, takhle mělká plechová lebka ozbrojence úplně vlevo, za to bych hned věšel. Asi došly prachy na kostýmy, tak místo helem začali vojákům nasazovat na hlavy misky na jídlo.
To je sváteční bojová jarmulka

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 12:42 09. Jun 2013
by Aulus
Bahnak wrote:No fuj, takhle mělká plechová lebka ozbrojence úplně vlevo, za to bych hned věšel. Asi došly prachy na kostýmy, tak místo helem začali vojákům nasazovat na hlavy misky na jídlo.
Z toho prý jedli vlčí guláš.