Page 9 of 66

Re: Volby

Posted: 22:20 12. Jan 2013
by rosnicka
KaTo wrote:Ugh a už je to víceméně jasný - druhý kolo voleb bude parodie na Sofiinu volbu.
Na jedný straně je modrokrevná svině, která se zavřenýma očima (obrazně i doslova) zobe z ruky Kalouskovi s Nečasem, aniž by každý večer zvracel z toho čemu z vlastní vůle přihlíží a za co hlasuje :roll: vs zelenodeché Klausovo dvojče z mokrý čtvrti (teda prognosťáku), který s veselým úsměvem odkývl akci "zpronevěřte co se vám zachce" a já budu dělat že my nic :roll: .
Potěškoště, asi až pojedu zase okolo CHKO Blaník, zkusím se stavit u Sváti Vašků, jestli není čas vyjet...

to se tam zastav, az pojedu k mami tak se tam asi taky stavim k nemu na vinko a pokecat si co si o tom mysli. treba nakonec da na obycejne lidi a konecne zasahne..

Re: Volby

Posted: 22:38 12. Jan 2013
by Aulus
Žorž wrote: Ad vláda jako ohromný škraloup a kdovíco. Teď mě nikdo asi nebude mít rád stejně jako jeho, ale upřímně, podle mě Nečas (se všemi výhradami proti jeho kompromisům a přezírání jader pudlů a podpisu a Klausovi a jeho dávnýmu rivalovi Kalouskovi) dovedl nevídanej realpolitickej kousek, přežít. Pamatuje si ještě někdo, s kým šel v počátcích do koalice?
Já si to právě pamatuju. Je to pro mě klasická ukázka toho, jak se dá ze slibně vypadajícího začátku udělat nefungující (čti jako - fungující pouze pro kamarády, ne pro lidi a stát) troska, která schvaluje zákony o církevních restitucích a druhém pilíři důchodovky (s manipulacemi s poslanci, kteří jsou obvinění z trestných činů, atd.). Amnestie je už takový ten poslední pověstný hřebíček do rakve.
Nechci se o tom tady ale hádat, takže kdo by to chtěl nějak dál řešit, ať mi napíše raději do PM. :)

Re: Volby

Posted: 01:31 13. Jan 2013
by Fryn
Aulus wrote:Jenže ony ty hmatatelné doklady o Zemanovi právě jsou. Soud ho za ně sice neodsoudí, protože většina pravých důkazů byla cíleně smetena ze stolu. Nicméně morálně je to podle mého víc než jasné.

Doporučuju k zhlédnutí dokument s názvem "Vládneme, nerušit!". Krásně popisuje průběh Opoziční smlouvy a záležitosti okolo Milouše a Venouše.
V tom je ta potíž, já tvou jistotou, jakou měl Zeman v těchto kauzách roli, neoplívám. Na dokument se ale podívám.

Poznámka pod čarou:
Politika je sama o sobě dost velký svinstvo a jedna z jejich největších zrůdností je, jak snadno dokáže rozdělovat lidi, i když jim jde v podstatě o totéž.

Ad Amnestie: Prezident na ni má nezpochybnitelné právo, ale v takovém rozsahu v jakém byla uskutečněna, to je výsměch všem slušným lidem.

Re: Volby

Posted: 03:50 13. Jan 2013
by Aulus
Fryn wrote:V tom je ta potíž, já tvou jistotou, jakou měl Zeman v těchto kauzách roli, neoplívám. Na dokument se ale podívám.
Díky, že máš tak dobrý přístup. :)
Fryn wrote: Poznámka pod čarou:
Politika je sama o sobě dost velký svinstvo a jedna z jejich největších zrůdností je, jak snadno dokáže rozdělovat lidi, i když jim jde v podstatě o totéž.

Ad Amnestie: Prezident na ni má nezpochybnitelné právo, ale v takovém rozsahu v jakém byla uskutečněna, to je výsměch všem slušným lidem.
Souhlasím. :)

Re: Volby

Posted: 08:35 13. Jan 2013
by kokosak
Druhé kolo je tu a s ním i druhé kolo interního hlasování!

Re: Volby

Posted: 13:08 13. Jan 2013
by Krysak
Hlasoval jsem, fandím outsiderům.
Jestli kníža vyhraje, možná by mu nejen měl psát projevy, ale i číst pan Svěrák, ja mam fakt hrozný problém mu vůbec rozumět. No a kníža si zatím schrupne.

Re: Volby

Posted: 13:18 13. Jan 2013
by KaTo
Krysak wrote:Hlasoval jsem, fandím outsiderům.
Jestli kníža vyhraje, možná by mu nejen měl psát projevy, ale i číst pan Svěrák, ja mam fakt hrozný problém mu vůbec rozumět. No a kníža si zatím schrupne.
...taky by mohl vymyslet jak zlevnit dýmkový tabák :lol: a zrušit pošahaný zákony na ochranu motýlů (a nejen jich). Zvednout plat logopedům a nějakýho si zaplatit :lol: .
I když osobně si myslím, že pokud vyhraje, tak prostě definitivně někde usne (něco jako Šípková Růženka, jen s tím rozdílem, že ho nikdo nebude hledat a pokud už by ho našli, tak rozhodně ne líbat :lol: :lol: :lol: ) Takže to bude poslední (tzv. Věčný) prezident České republiky :lol: , která definitvně skončí a upadně v zapomění (jo a zaroste plevelem a šípky)! :biggrin:

Re: Volby

Posted: 11:42 14. Jan 2013
by kucik
Dnes mi přišel od Karla dopis, kde mě vyzívá, abych šel volit v prvním kole. Českou poštu si jednou pošlu pro smrt.

Re: Volby

Posted: 11:46 14. Jan 2013
by Nalkanar
Drahý kucíku,
chápu, že má hodně práce s Thalií, ale byl bych velice rád, kdybys šel k prezidentským volbám a již v prvním kole rozhodl o osudu své země.

*podepsán* Tvůj Kája
PS: samozřejmě doufám, že když už Tě k volbám ženu, že dáš svůj hlas mé převelikosti

Re: Volby

Posted: 11:54 14. Jan 2013
by kucik
Ba ne. Podepsal se ,,Tvůj Kníža".

Re: Volby

Posted: 11:59 14. Jan 2013
by Nalkanar
Já ho až tak nežeru ;) momentálně spíše uvažuju, jestli spáchat harakiri nebo jít k volbám :D

Re: Volby

Posted: 12:02 14. Jan 2013
by Bruciacullo
Nalkanar wrote:Já ho až tak nežeru ;) momentálně spíše uvažuju, jestli spáchat harakiri nebo jít k volbám :D
možnost A prosííím :oops: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Volby

Posted: 12:02 14. Jan 2013
by Prasokralik
Zvláštní. A některého z kandidátů, kteří nesebírali dostatek podpisů, jsi podpořil, že teď brečíš, jak není koho volit? Protože pokud ne, nemáš nárok brečet.

Mohl tam být (takřka) kdokoliv, s dostatečnou podporou občanů, brečet nad tím, že není koho volit, za to si může národ sám.

Re: Volby

Posted: 12:10 14. Jan 2013
by Nalkanar
Hlavně jsem volil někoho jiného, než tyhle dva blbečky. To mi snad dává jistý nárok si stěžovat, co to národ vybral za pačuráky.

Re: Volby

Posted: 12:11 14. Jan 2013
by KaTo
Losnu nebo Mažnáka?!
P.S.
A dobře si spočítejte a rozmyslete, koho a proč podporuje sígr ( :twisted: ) Široko! O Rychlých šípech nemluvě!! :lol: :lol: :lol: