Page 9 of 12

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 13:13 23. Mar 2013
by Molly23
Tak v pořádku :)

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 13:23 23. Mar 2013
by Derken-
Ok, k tobe.. co tam jezdi?

Devitka?

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 13:31 23. Mar 2013
by Molly23
ano ano devítka a taky desítka, zastávka hlušičkova

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 17:47 23. Mar 2013
by innfra
Shaman88 wrote:Nesnáším holuby. Vylezu z hlavní budovy a proti mě holub, těžkej nálet a zasáhl mě tou sraškou přímo do hlavy nesnáším prahu !!!! příště jedu přes ústí nad labem !!!
Heh z ústí se tam jede taky přes prahu... vlakem :lol:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 14:26 24. Mar 2013
by Shaman88
Shaman cheatuje...
Příjdu na nádraží a cápek prodávájící jízdenky mi řekne že nemá místo pro mě. Když jsem mu do toho začal kecat takže najednou místo bylo, s tím že změním sedadlo v olomouci :)
Takže A-tým ještě tvrdne v praze a Shaman žluťáskem valí domů :)

Holubi se rozhodli že už záškodnickou taktiku provádět nebudou, takže to došlo tak daleko že zaútočili střemhlav na mou krosnu, a má to holub....

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 14:32 24. Mar 2013
by Amber
Shaman88 wrote:Shaman cheatuje...
Příjdu na nádraží a cápek prodávájící jízdenky mi řekne že nemá místo pro mě. Když jsem mu do toho začal kecat takže najednou místo bylo, s tím že změním sedadlo v olomouci :)
Takže A-tým ještě tvrdne v praze a Shaman žluťáskem valí domů :)

Holubi se rozhodli že už záškodnickou taktiku provádět nebudou, takže to došlo tak daleko že zaútočili střemhlav na mou krosnu, a má to holub....
A-team má asi víc trpělivosti. :-P
Shaman ale shrnul sraz dobře v autě, když dokola opakoval "je to fajn..." :D

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 14:39 24. Mar 2013
by karolina
Amber wrote:
Shaman88 wrote:Shaman cheatuje...
Příjdu na nádraží a cápek prodávájící jízdenky mi řekne že nemá místo pro mě. Když jsem mu do toho začal kecat takže najednou místo bylo, s tím že změním sedadlo v olomouci :)
Takže A-tým ještě tvrdne v praze a Shaman žluťáskem valí domů :)

Holubi se rozhodli že už záškodnickou taktiku provádět nebudou, takže to došlo tak daleko že zaútočili střemhlav na mou krosnu, a má to holub....
A-team má asi víc trpělivosti. :-P
Shaman ale shrnul sraz dobře v autě, když dokola opakoval "je to fajn..." :D
Hmm, jste mohli přijít na oběd :D

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 14:49 24. Mar 2013
by Amber
karolina wrote:
Amber wrote:
Shaman88 wrote:Shaman cheatuje...
Příjdu na nádraží a cápek prodávájící jízdenky mi řekne že nemá místo pro mě. Když jsem mu do toho začal kecat takže najednou místo bylo, s tím že změním sedadlo v olomouci :)
Takže A-tým ještě tvrdne v praze a Shaman žluťáskem valí domů :)

Holubi se rozhodli že už záškodnickou taktiku provádět nebudou, takže to došlo tak daleko že zaútočili střemhlav na mou krosnu, a má to holub....
A-team má asi víc trpělivosti. :-P
Shaman ale shrnul sraz dobře v autě, když dokola opakoval "je to fajn..." :D
Hmm, jste mohli přijít na oběd :D
A vy jste měli zůstat přespat v klubovně :D byste viděli Shamanův nukleární notebook a lov wifi :D

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 14:59 24. Mar 2013
by karolina
hmm.. přístě oloupím Mollyho a zůstanem spát..i když.. to zase nestihnu uvařit oběd :D

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 15:03 24. Mar 2013
by Pajule
Spánek :( chjo věc kterou mi dnes všichni odepíraj :wall:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 15:05 24. Mar 2013
by Amber
karolina wrote:hmm.. přístě oloupím Mollyho a zůstanem spát..i když.. to zase nestihnu uvařit oběd :D
Molly nakonec pod dečkou trochu klepal kosu. :-D

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 15:15 24. Mar 2013
by Diemo
to byl spis abstinencni priznak :biggrin:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 15:27 24. Mar 2013
by Molly23
kožešiny super, až na to, že jsem byl ráno pěkně obalen chloupky :D. A deka mě zklamala! Ted jsem si dával šlofíka (při tom chrápání a kose jsem se moc nevyspal) a chystám se na HORKOU sprchu!

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 16:24 24. Mar 2013
by Diemo
Budou fotecky od mistnich paparazzi? 8)

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 16:52 24. Mar 2013
by Molly23
Jo na ty sem taky zvědav! Zase mě načapali s burgrem :wall: