Page 9 of 41

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 19:01 18. Apr 2013
by Molly23
Awadar vs. Molly 1:2 pro mě. Velmi tuhý a vyrovnaný souboj. Nutno říct, že jsem Awadara na začátku krutě podcenil.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:57 18. Apr 2013
by Theogil I
Tak jsme to Kucikem taky skouleli. Fajn bitvy, na životy hodně vyrovnané, ale podařilo se mi ho udolat 2:0.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 13:36 21. Apr 2013
by -RoF-
Dejte postup Cvikymu, já na to kašlu. Není schopný se mi ozvat na skypu, tak já na to odehrání čekat nebudu ;).

At se s ním ted domluví Braenn, snad bude mít štěstí.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 14:01 21. Apr 2013
by Braenn
a nebylo by lepší ho vyřadit, nebo mu dát tu divokou kartu, a já si zahraju o postup s Rofem? Taky se mi nechce někoho nahánět.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 15:54 21. Apr 2013
by Molly23
Fryn je šéf, ten musí rozhodnout. Trošku mě to ale štve, furt mu to připomínám a stále nic. Ikdyž co jsem slyšel Rofe, tak jste se domluvili na jeden čas a ty jsi tam nebyl. Písnu mu at se k tomu taky tady vyjádří.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 16:35 21. Apr 2013
by Braenn
Fryn vzkazuje, že si Rofe máme dát ten turnaj. Napíše to sem, až bude mít čas.
Takže, kdy můžeš? Ve všední den obvykle až po osmé.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 09:36 22. Apr 2013
by Fryn
Potvrzuji. Vzhledem k okolnostem (týden na odehrání jednoho zápasu je docela dlouhá doba) a obtížemi spojenými s domlouváním, jsem se rozhodl, že Cvikyho z turnaje vyřadím (bohužel :/) a nechám kontumačně postoupit do druhého kola RoFa, kde se utká s Bahňákem/Braenn.
Jakmile se rozhodne o třetím finalistovi, bude se moct přistoupit k závěrečné fázi zápolení o prvenství v turnaji.

EDIT: Pardon, dva týdny.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 07:27 24. Apr 2013
by -RoF-
Braenn vs Puxina - výhra Braenn 2:0 :wink:

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:47 24. Apr 2013
by Braenn
-RoF- wrote:Braenn vs Puxina - výhra Braenn 2:0 :wink:
Ne.

Neměli jsme ještě s Rofem štěstí na to se sejít, tak se spíš zeptám - je někde problém, že bychom to odehráli až do konce tohoto týdne? Nějak nevidím potřebu postupovat jen proto, že má Rof pocit že to stojí. Kdybych chtěla imaginární vítězství, udělám si turnaj Braenn versus stojící tank.

Takže - počkáte nám do konce týdne? :)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 12:17 24. Apr 2013
by -RoF-
Jenže mě se nechce na někoho čekat a pak nic. Omezuje mě to. Můžu dělat něco jiné. Prostě nechcu. Neřeš a dej si finále s Missakem a Theogilem.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 14:17 24. Apr 2013
by Theogil I
Za mě ... já klidně počkám na třetího finalistu, který vyjde ze vzájemného souboje.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 14:42 24. Apr 2013
by -darkvision-
To si nedokážete v tom dnu najít těch 20minut na odehrání toho jednoho zápasu? :shock:

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 15:11 24. Apr 2013
by Molly23
Já taky nepospíchám :)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 17:44 24. Apr 2013
by Fryn
-RoF- wrote:Jenže mě se nechce na někoho čekat a pak nic. Omezuje mě to. Můžu dělat něco jiné. Prostě nechcu. Neřeš a dej si finále s Missakem a Theogilem.
RoFe neblbni, takhle to vyznívá, jako bys nemohl dělat nic jiného, dokud se neodehraje tvůj zápas. Přece si kvůli jednomu delšímu čekání nepokazíme zábavu na zbytek turnaje.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 17:52 24. Apr 2013
by Molly23
Si domluvte čas na setkání, oba v daný čas budte ve hře a je to... co je na tom tak těžkýho. A myslím konkrétní třeba hodinu, né nějaký úsek nebo tak něco. U mě to zatím vždy fungovalo.