Page 9 of 12
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 21:25 25. Jul 2013
by Shaman88
Ty jo. Mám všechno..... ????

Za 6 hodin vstávám....

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 21:45 25. Jul 2013
by innfra
Já teprve balim

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 21:50 25. Jul 2013
by Molly23
Já se včera pustil do výbavy a ještě jí budu na místě dodělávat. Tedka tančím před zrcadlem a rozmýšlím se jaký převlek vyberu abych dovršil dílo zkázy.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 21:59 25. Jul 2013
by innfra
Já mám jen meč... štít asi nechám doma... Jsem zabavil dědovi puklici od kastrólu...
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 22:01 25. Jul 2013
by Molly23
Já jsem z nedostatku materiálu musel šáhnout po dostupných alternativách a raději se ani neptejte z čeho mám štít já! Uvidíte!

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 22:03 25. Jul 2013
by innfra
Já nevím, jestli se vyplatí tu puklici tahat

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 22:05 25. Jul 2013
by Shaman88
Já mít vaše starosti...
Až uvidíte kolik mám věcí....
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 22:21 25. Jul 2013
by Diemo
Wifi antenku?

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 22:33 25. Jul 2013
by Pajule
KaTo wrote:Rejty wrote:Vy se letos neukážete?

Bohůmžel ne

=> rodinná sešlost přeložena na kolizní termín s Thalijským srazem

(doufám, že touto výmluvou trumfnu Pajulinu sérii "pochybných" táborů

).
Já ti dam pochybný tábory

28.9. mam výběrák, musim makat

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 22:34 25. Jul 2013
by Amber
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 00:44 26. Jul 2013
by Rejty
Budeme tábořit u Bleska, to je to tábořiště se srubem, kde jsme byli předloni.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 00:45 26. Jul 2013
by Molly23
ááááha a to je někde poblíž té louky co byla loni?
EDIT: MAPA poradila
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 00:46 26. Jul 2013
by Rejty
Když jedeš od silnice, tak je to louka před.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 01:01 26. Jul 2013
by Rejty
Došlé platby:
Bobek Jan 750,-
Peroutka David 500,-
Ptačkovský Miroslav 500,-
Tomáš Rambousek 250,-
Rycka Jiří 250,-
Některá jména neznám. Napište mi prosím do PM, za koho bylo placeno (nick na fóru), ať v tom mám pořádek. Kdo to dosud neposlal, dodá na místě.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 01:02 26. Jul 2013
by Shaman88
Diemo wrote:Wifi antenku?

To je teprve druhá delší doba za posledních 5 let co budu bez notebooku.... nevím jak to vydržím.....
No nic, valím spát... Páááááá