Page 9 of 12

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 21:25 25. Jul 2013
by Shaman88
Ty jo. Mám všechno..... ???? :)
Za 6 hodin vstávám.... :)

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 21:45 25. Jul 2013
by innfra
Já teprve balim :lol:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 21:50 25. Jul 2013
by Molly23
Já se včera pustil do výbavy a ještě jí budu na místě dodělávat. Tedka tančím před zrcadlem a rozmýšlím se jaký převlek vyberu abych dovršil dílo zkázy.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 21:59 25. Jul 2013
by innfra
Já mám jen meč... štít asi nechám doma... Jsem zabavil dědovi puklici od kastrólu...

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 22:01 25. Jul 2013
by Molly23
Já jsem z nedostatku materiálu musel šáhnout po dostupných alternativách a raději se ani neptejte z čeho mám štít já! Uvidíte! :lol:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 22:03 25. Jul 2013
by innfra
Já nevím, jestli se vyplatí tu puklici tahat :oops:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 22:05 25. Jul 2013
by Shaman88
Já mít vaše starosti...
Až uvidíte kolik mám věcí....

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 22:21 25. Jul 2013
by Diemo
Wifi antenku? :D

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 22:33 25. Jul 2013
by Pajule
KaTo wrote:
Rejty wrote:Vy se letos neukážete? :wink:
Bohůmžel ne :( => rodinná sešlost přeložena na kolizní termín s Thalijským srazem :| (doufám, že touto výmluvou trumfnu Pajulinu sérii "pochybných" táborů :confused: :D ).
Já ti dam pochybný tábory :D 28.9. mam výběrák, musim makat :D

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 22:34 25. Jul 2013
by Amber
Diemo wrote:Wifi antenku? :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jo!

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 00:44 26. Jul 2013
by Rejty
Budeme tábořit u Bleska, to je to tábořiště se srubem, kde jsme byli předloni.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 00:45 26. Jul 2013
by Molly23
ááááha a to je někde poblíž té louky co byla loni?

EDIT: MAPA poradila

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 00:46 26. Jul 2013
by Rejty
Když jedeš od silnice, tak je to louka před.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 01:01 26. Jul 2013
by Rejty
Došlé platby:

Bobek Jan 750,-
Peroutka David 500,-
Ptačkovský Miroslav 500,-
Tomáš Rambousek 250,-
Rycka Jiří 250,-

Některá jména neznám. Napište mi prosím do PM, za koho bylo placeno (nick na fóru), ať v tom mám pořádek. Kdo to dosud neposlal, dodá na místě.

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 01:02 26. Jul 2013
by Shaman88
Diemo wrote:Wifi antenku? :D
To je teprve druhá delší doba za posledních 5 let co budu bez notebooku.... nevím jak to vydržím.....
No nic, valím spát... Páááááá