Page 9 of 10

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 13:07 29. Apr 2014
by Myrpa
Tenhle vir se zanesl Mourisson :) (A Flambergr je Mercurial Obouruč)

Jinak koukám do toolu a longswordů je tam víc, než mercurial longswordů. To samé u obouruč. Nestudoval jsem vlastnosti.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 13:33 29. Apr 2014
by Bahnak
Ano, Flamberg je NYNÍ mercurial greatesword.
Vtip je v tom, že ještě před pár dny to byl normální obyčejný greatesword, vím to, neboť znám osobu, která jej má ještě v původní verzi.
No a pak to tak trochu vím proto, že jsem tu zbraň psal já...

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 14:08 29. Apr 2014
by J.F.Payne
Podle mě by mělo mercurial swordů existovat co nejméně, neboť se jedná o zbrań velice přesílenou, vzhledem k tomu, že k jejich použití stačí jediný feat, který nahradí 5 levelů bývalého weaponmastera...

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 14:21 29. Apr 2014
by Bahnak
Kozlorubec opět v nabídce a stále s buglou cenou: 2.082.813.110 gp
Taktéž ILR beze změny: 61 level
Odhaduji že properita: "Ticho: TO:26 25% / 3 kola" bude ta, co dělá tu paseku.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 07:09 30. Apr 2014
by Bahnak
Neříkalo se že v krámku budou max. +4 věci? A to obvykle třebas s nějakým postihem?

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 09:44 30. Apr 2014
by Molly23
Jo a když jsem u toho tak na povrchu neexistujou obyčejné těžké zbroje, kdežto v podtemnu se prý sehnat dají jak říkal můj tajný nejmenovaný a anonymní zdroj z podtemna.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 11:42 30. Apr 2014
by Bahnak
Anonymní zdroj se tímto omlouvá, +0 těžké zbroje zmizely i podtemnu.
Návrat logicky uvítáme.
Napadá mě tak možná zkusit ještě nabídku ve startovním krámku :-D

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 12:19 30. Apr 2014
by Molly23
Mohu potvrdit, že ani tam nejsou jestli si to dobře pamatuji.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 19:25 30. Apr 2014
by J.F.Payne
Aragorova čepel, longsword +5 (ne bonus k útoku, ale vylepšení) s perma ostrostí a několika schopnostmi navíc. Zřejmě chyba.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 19:39 01. May 2014
by -darkvision-
Mám dotaz/přípomínku ohledně zbrojí.

1) Nějak jsem nezahlédl helmy na AC. U dobrodruha tedy.

2) Dobrodruh postrádá fullpláty. Tj zbroje co maji v zakladu 8ac a k tomu 1 berou z obratnosti.
Určitě jsem neviděl čtyřkový fullpláty. Ale mám pocit že tak celkově tam vůbec nejsou.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 19:58 01. May 2014
by Bahnak
1) teprve ted se tam začnou protačet itemy snad, tak se bude pozorovat no
2) fullplaty tam jsou, třeba já mám +5 od dobrodruha na sobě :-D, ale je fakt že podminkou je dwarf.
Ale viděl jsem tam i +4 fullplat pro nedwarfy

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 21:43 01. May 2014
by -darkvision-
Tak fullplat +5 pro dwarfy je jako kdyby tam nebyl že jóó :twisted: :twisted:

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 07:43 02. May 2014
by FroziKk
Jediná +4 o který vím je snad železná kostra co nosím.. ta je docela fajnová. Sem tam se tam objeví i ta casielova duše, evil only, ta taky ujde.. ale už jsem ji nějakou dobu neviděl.

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 19:03 03. May 2014
by Barbar321
Dnes tam železná duše byla. Zrovna jsme o ní uvažoval, že byh jí koupil

Re: Zbraně a zbroje

Posted: 21:55 03. May 2014
by Bahnak
Mám jeden dotaz ohledně vrhaček.

Vzhledem k novým možnostem jejich využití - jde mi hlavně o feat "brutální vrh" - se staly vrhačky diskutovaným pojmem.
Otázkou pro mne a mnoho jiných lidí je, zda půjdou časem ve hře získat i vrhací zbraně +4 či +5 tak jak je tomu u zbraní střelných či meelee?
A pokud ano, jakým způsobem budou řešeny?
- Balení seker do packu po tisících?
- Pouze z dropu jednorázovej stack 99 kusů obdobně jako třeba padá munice?
- Jeden kus zbraně s neomezenou kvantitou?

Předem díky, zajímá mě jen jak vypadá idea.