Page 9 of 16

Re: Pády servru

Posted: 06:57 11. May 2015
by Barbar321
Krátce před 7-mou hodinou hra výrazně lagovala. On-line jsem byl sám, legoval jsem v dílně kovy.

Na forum se nedalo přihlásit (stránka byla nedostupná), webové stránky se ale zobrazovaly (nebo jsem měl jen štěstí při kliknutí na ně)

Re: Pády servru

Posted: 13:27 11. May 2015
by kucik
Tomu se říká výpadky konektivity. To není pád serveru.

Re: Pády servru

Posted: 13:58 11. May 2015
by Barbar321
kucik wrote:Tomu se říká výpadky konektivity. To není pád serveru.
Hmm, někde tu na to kdysi bylo vlákno, ale nějak se mi nepovedlo najít. Tak jsem to hodil sem. Tehdá jsi tam chtěl psát čas, kdo co dělal a jak se to chovalo.

Tak příspěvek tedy buď smaž a nebo přesuň do jiného vlákna.

Děkuju

Re: Pády servru

Posted: 05:33 28. May 2015
by Barbar321
Barbar321 wrote:
kokosak wrote:Po restartu se nedaří zalogovat. S žádnou postavou. Spojení se naváže, postavu vyberu, ještě se vypíše "[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Apr 19 14:07:14] Řízená kamera aktivována" a klient zbuchne.
Tak dnes ráno mi to dělá to samé. Vyberu postavu, kliknu na ní a vše se ukonči.
Opět ta samá chyba

Re: Pády servru

Posted: 06:07 28. May 2015
by karolina
Stačí trpělivost, s největší pravdepodobností to opraví pravidelný restart.

Re: Pády servru

Posted: 10:04 28. May 2015
by seveřan
Dnes ráno se mi nejde přihlásit na server. Vyberu postavu, dám ji hrát a vypíše se mi chybová hláška "byl jsi zaveden".

Re: Pády servru

Posted: 10:38 28. May 2015
by Jachym
Také to samé - byl jsem zaveden .

Re: Pády servru

Posted: 10:44 28. May 2015
by kokosak
karolina wrote:Stačí trpělivost, s největší pravdepodobností to opraví pravidelný restart.

Re: Pády servru

Posted: 22:40 04. Jun 2015
by kokosak
Bác. Asik konektivita?

Re: Pády servru

Posted: 22:43 04. Jun 2015
by karolina
kokosak wrote:Bác. Asik konektivita?
... protože to vždycky padne když se rozhodnu něco ucraftit :wall: :wall: :wall:

Re: Pády servru

Posted: 22:43 04. Jun 2015
by Caehan
Mohu potvrdit...

Re: Pády servru

Posted: 22:44 04. Jun 2015
by Aillen
kokosak wrote:Bác. Asik konektivita?
Eh..co to je konektivita? :? Nejde se mi přihlásit do hry :(

Re: Pády servru

Posted: 22:44 04. Jun 2015
by karolina
Aillen wrote:
kokosak wrote:Bác. Asik konektivita?
Eh..co to je konektivita? :? Nejde se mi přihlásit do hry :(
Přesně to to je.

Re: Pády servru

Posted: 22:48 04. Jun 2015
by Dragon Soul
Padlo mi to a vypisuje se mi že je server offline...sem sám nebo je server opravdu off?

Re: Pády servru

Posted: 22:49 04. Jun 2015
by kokosak
Image