Page 9 of 331

Posted: 08:45 02. Jan 2008
by Aznar
Pivo wrote:Taky chci poděkovat za skvělou výpravu.Škoda,že jsme padli Elken chtěl nakopat trpaslíkovi prdel.Jméno si nepamatuji.ale vím že po ceste za drakem hrozně smrdel :twisted:

Díky všem za hru
to bud jenom rad, jinak by te moje jmeno chodilo strasit i po smrti... tvoji samozrejme :lol:

ale jinak fajn vyprava 8)

Posted: 10:01 02. Jan 2008
by jitka
ano taky se pripojuji byla to skvela hra :lol: pekne jsem si zaradila :wink: diky

Posted: 12:25 02. Jan 2008
by cmon
jojo lidi takhle jsem již dlouho nezabojoval bylo mi ctí utkat se s vámi po boku s drakem. Kdyby nám všem na konci nějakým záhadným způsobem nehodil strach tak bysme ho aji položili, ale to by zas nebyl focení u Astarota :lol:

Posted: 15:32 02. Jan 2008
by Kiri
Taky vsem diky moc, bavil sem se skvele, bohuzel sem nestihal vsechny lecit :( ani nevim jak drak byl moc zranenej nestih sem se toho vsimnout....

no a ten provokater s plesatou palici mel stesti, ze drak nechcip jinak by chcip navic on sam :D

Byl to super zaver i kdyz mi tam par postav este chybelo..

Posted: 15:47 02. Jan 2008
by Within
take dekuji vsem za rychle provedeni lokacemi ,ani sem se nestacila rozkoukat a obzvlast dekuji Drakovi zato ze me slupl jako malinu :-) ...uzila sem si to :-) )

Posted: 20:15 02. Jan 2008
by RES
Taky prihodim me diky a myslim si ze co tu hraju tak se neco tak velkeho jeste neudalo.Seslo se nas opravdu spousta a tak doufam ze se stejni hraci ukazou na Thalce i po waipu a privedou vsechny kamarady co parej i neparej NWN at je tu poradne zivo.Hlavni diky patri lidem co potej krev at nam udelaji Thalku co nejkrasnejsi.Kazdej kdo tu hraje jiste vidi drinu makacu WB a DM co nam vsem delaji tak prekrasny svet.Poprve co hraju NWN si pri boji s drakem muzu ric ano je to drak ne jako drackove na jinejch servrech kam zajde jeden hrac a dava si je jako jezevce//krom Kiriho ber to jako zert :lol: .Krasnej boj ja si natacel pohledy co to slo jen skoda ze to neslo zaznamenat jako video pac to zato jiste stalo videt takovou armadu dobrodruhu jak padaji jako postavicky na mordheimu po kritickem zasahu :)))) Proste tak nak si ja predstavuju boji o cest a pravo si rikat Drakobijec. Ktomu jen dodat kdyz chces prelomit sip tak je to snadne ale kdyz mas zlamat celej svazet tak to neni snadne a drak to taky poznal.Sezral nas ale jiste si bude dlouho lizat rany :))))))))

Posted: 22:39 02. Jan 2008
by Krata
Bylo to dobrý, taky dík za akcičku s drakem, kdy už budou fotky na webu :lol:

Posted: 22:55 02. Jan 2008
by Kiri
RES wrote:....
Krasne si to napsal asi za vsechny zucastenene.

Posted: 11:32 03. Jan 2008
by Pajule
tak decka a ja vam vsem dekuju za rkasnej film :lol: :D :) samozrejme i kdyz jsem nebyla online tak jsem setjne u toho byla vitee..a moc se mi to libilo jen kdybch se nesla vykouapt tak bych to videla uuplne cele , takhle sjem videla aspon krasnou smrt u ledoveho dracka co umel litat hihi.Kdyby tam byla Natalka tak by vam poardila ze mu nejrdiv musite uriznout kridylka :) ....jinak tesim se po wipu bude srandaaa

Posted: 15:39 03. Jan 2008
by Pivo
Chacha já neprovokoval!!! Vůdce byl neschopnej,trpaslík smrděl a ta prskavka slabá :lol:

Posted: 17:22 03. Jan 2008
by Pajule
prskavka slaba to bylo mysleno na Daienal williema?*zacne se hrozne smat*noo , ale prskavky umi byt silny :roll: :twisted: 8)

Posted: 18:29 03. Jan 2008
by Pivo
Dobrý bojovník dokáže zabít,ale chytrý bojovník zabije všechno co uvidí :twisted: Prskavka.....taková padavka :P

Re: Poděkování

Posted: 16:16 04. Jan 2008
by Shifter
Diky celemu teamu Thalie za praci kterou odvadeji. Prave jsem si precetl clanky o zbranich a jsem primo nadsenej!!!

Re: Poděkování

Posted: 03:31 05. Jan 2008
by Phantorris
Shifter wrote:Diky celemu teamu Thalie za praci kterou odvadeji. Prave jsem si precetl clanky o zbranich a jsem primo nadsenej!!!
Platí i pro zbroje *s nadšením ve tváři tleská*

Re: Poděkování

Posted: 07:49 05. Jan 2008
by Pivo
Zbraně a zbroje nemají chybu!!! *Tleská*