Thalie

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Chtěli byste si zahrát na staré Thalii?

Ano
25
52%
Ne
23
48%
 
Total votes: 48

User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Thalie

Post by Aillen »

Souhlasím, sběr bylin a plodů mi taky silně chybí, bylo to příjemné zpestření, navíc vaření lektvarů podporovalo společenský život, za alchymistou přišel postupně každý. Ta alchymie, vím, že vám vadí, ale mohlo by jít dělat alespoň léčivé lektvary, nebo obvazy.
Mě osobně hodně bavilo i to "bádání" nad tajemstvím receptů, většina kontaktů, které moje postavy navázaly v ST s jinými dobrodruhy, byla právě při alchymii *malý povzdech*.

Pěkné by taky bylo, kdyby bylo možné znovu na NT zavést pro druidy možnost léčení zvířat. Bych se za to přimlouvala.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Locked