Page 9 of 9

Re: Thalie

Posted: 18:00 05. Jan 2016
by Aillen
Souhlasím, sběr bylin a plodů mi taky silně chybí, bylo to příjemné zpestření, navíc vaření lektvarů podporovalo společenský život, za alchymistou přišel postupně každý. Ta alchymie, vím, že vám vadí, ale mohlo by jít dělat alespoň léčivé lektvary, nebo obvazy.
Mě osobně hodně bavilo i to "bádání" nad tajemstvím receptů, většina kontaktů, které moje postavy navázaly v ST s jinými dobrodruhy, byla právě při alchymii *malý povzdech*.

Pěkné by taky bylo, kdyby bylo možné znovu na NT zavést pro druidy možnost léčení zvířat. Bych se za to přimlouvala.