Page 9 of 10

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 16:44 10. Jan 2008
by Kiri
wekslo wrote:
Kiri wrote:
To mate recht senior Gardakan :]

Jinak k tomu magovi, budte radi ze ho muzete kombinovat a ze nedopad jak mnich :]] Kazdopadne bych tem kterym sou ty omezeni proti srsti doporucil si zahrat kdekoliv jinde kde ten kdo nema maga ostrouha a povetsinou vynalozi vsechny finance na skromnej pomnicek na HB ;]
no, ale co ja vim, tak kdekoli jinde nemas pulku lvlu za tak dlouhou dobu jako tady - jen odhaduju jak to tu slo do ted...nikdy sem tu nevidel vissi lvl nez 23 asi - takze asi proto se to nikomu z ex carodeju poradne nelibi...to se ale projevi az za nejakej cas hrani. Predpokladam.

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 16:57 10. Jan 2008
by Sorrow
JiB wrote:
Add Theo : Jestli te muzu o neco poprosit, tak radsi uz nic nepis ohledne magu .Uz jsi s tim brekotem opravdu trapnej a ani nevis co pises....

Sorrow
Spravaj sa ako dospely clovek a neurazaj ostatnych. Theo mal podla mna neurazlive prispevky. Su kriticke ale my nechceme aby tu hralo stado oviec.
Ho,ho,hooo.
Za prve, no prave ze ja se tak chovam narozdil... a vubec mi neprijde ze by to bylo urazlive,alespon v cestine.
Za druhe, to co tu Theo plodi a ze toho uz bylo a vetsinou to same tema me osobne uz neprijde jako kritika ale spise demagogie a spam fora.
A za treti, tim ,,my nechceme aby tu hralo stado oviec,, chces jako ric co?To jako ze ja neco takoveho chci? :roll:

Sorrow

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 16:58 10. Jan 2008
by kucik
Kiri wrote: no, ale co ja vim, tak kdekoli jinde nemas pulku lvlu za tak dlouhou dobu jako tady ....
To je pravda, na jinych RP serverech je postup levelu podstatne pomalejsi. (S novym expicim systemem je muj odhad rozdilu 2.5 az 4 nasobek.) Osobne bych to udelal pomalejsi.

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 17:05 10. Jan 2008
by Kiri
kucik wrote:
Kiri wrote: no, ale co ja vim, tak kdekoli jinde nemas pulku lvlu za tak dlouhou dobu jako tady ....
To je pravda, na jinych RP serverech je postup levelu podstatne pomalejsi. (S novym expicim systemem je muj odhad rozdilu 2.5 az 4 nasobek.) Osobne bych to udelal pomalejsi.
mysleno obracene nez si pochopil :lol:

preklad: na jakymkoli serveru jinde pulka lvlu co se dela na Thalii dlouhou dobu je rychlejc.

sem lama, takze by mi este zajimalo to zakladni rozdeleni serveru. Jake jsou RP a jake ne? :shock:

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 17:22 10. Jan 2008
by kucik
Kiri wrote:
kucik wrote:
Kiri wrote: no, ale co ja vim, tak kdekoli jinde nemas pulku lvlu za tak dlouhou dobu jako tady ....
To je pravda, na jinych RP serverech je postup levelu podstatne pomalejsi. (S novym expicim systemem je muj odhad rozdilu 2.5 az 4 nasobek.) Osobne bych to udelal pomalejsi.
mysleno obracene nez si pochopil :lol:

preklad: na jakymkoli serveru jinde pulka lvlu co se dela na Thalii dlouhou dobu je rychlejc.
Ja pochopil, jak's to myslel a pokusil jsem se trochu netaktne naznacit, ze je to dost mimo, protoze na serverech co znam je postup levelu podstatne pomalejsi, nez by melo byt v soucasnosti na Thalii.
Kiri wrote: sem lama, takze by mi este zajimalo to zakladni rozdeleni serveru. Jake jsou RP a jake ne? :shock:
To je takovy moje soukromy deleni. Za RolePlay servery povazuju ty, kde postavy jednaji tak, jako by slo o skutecne zive bytosti a nikoliv loutky zprostredkovavajici zabavu ze zabijeni potvor.

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 18:21 10. Jan 2008
by Seth-Plzen
Tak když se tak hezky flamuje, taky si přihodím.
Nejdřív bych chtěl říct, že se nechci navážet do práce teamu a jsem si jist, že makají jako divý.
Mám jenom jednu otázečku. Šlo by nějak specifikovat proč Thalie neběží? Jestli poběží za týden, rok, dva atd.?
Díky

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 19:24 10. Jan 2008
by Theogil I
No k těm servrům ... třeba Demona má v popisku relax server ... v reálu to tak opravdu je, zatímco někteří dávají přednost expení a odpočinku v akčnějším stylu, druzí si hezky povídají, nacvičují divadlo, pořádají cílené příběhové výpravy atd.

No a pak tu máme PvP servry ... no prostě areny, kde si člověk honí tričko a staví supurtropery. :D

Znáte to proti gustu žádný dišputát.

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 19:47 10. Jan 2008
by Pivo
Theogil I wrote:No k těm servrům ... třeba Demona má v popisku relax server ... v reálu to tak opravdu je, zatímco někteří dávají přednost expení a odpočinku v akčnějším stylu, druzí si hezky povídají, nacvičují divadlo, pořádají cílené příběhové výpravy atd.
Ted jsi mě velice pobavil :!:


nacvičují divadlo???To je hláška roku pro mě :!: Když jsem nabízel divadelní hru s odměnou 200 000 přihlásil se jeden člověk!!!

P.S.Prosím napiš další perličku z dalšího serveru :D

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 09:13 11. Jan 2008
by Theogil I
Pivo wrote:
Theogil I wrote:No k těm servrům ... třeba Demona má v popisku relax server ... v reálu to tak opravdu je, zatímco někteří dávají přednost expení a odpočinku v akčnějším stylu, druzí si hezky povídají, nacvičují divadlo, pořádají cílené příběhové výpravy atd.
Ted jsi mě velice pobavil :!:


nacvičují divadlo???To je hláška roku pro mě :!: Když jsem nabízel divadelní hru s odměnou 200 000 přihlásil se jeden člověk!!!

P.S.Prosím napiš další perličku z dalšího serveru :D
Všiml jsem si a těch 200 000zl. by se hodilo, ale co by s nimi chudý kněz dělal. :D

Tu partu s tím divadlem (byli tři) jsem viděl předevčírem kolem 21:00 na pláži za hřbitovem, směrem ke skřetvědům, a ten kus se jmenoval - doufám, že to nezkoním - "Jak odporný paladin drowa a jeho démonickou družku do neštěstí přivedl". Mělo se dle vyjádření účinkujících jednat o tragedii bohužel se jim nevyvedla, protože jsem se smál až do půl jedenácté. Pak mi to pokazil nově příchozí, který měl nahozené TS a prohlásil ... "ahoj to to máte dnes i s obecenstvem" ... načež si to TS začali nahazovat všichni no a ve chvíli, kdy po mě začeli chtít vstupné jsem raději vzal kramle. Dle mého tam nejsou všichni ztaceni, ale .....
Koukal jsem, že jsi si taky požádal o osobní wipe, no budu se těšit až tě potkám na Thálii.

Další perličku říkáš: No nevím jestli sleduješ třebas i dění na Dragon Hammeru, ale moc se mi líbila storka o tom jak na předměstí Karaty probíhal spor, začalo to být zlé a málem došlo na nože .... na kladě tam seděl Drax XY a po několika minutách poslouchání se začal "nenápadně" boostovat, ve chvíli kdy měl vše nahozeno se zvedl a chtěl se přidat do debaty, načež si všichni účinkující celého sporu popřáli hezký den, či noc a odešli. (pro neznalé - Drax (jednojakéčíslo) je typ člověka, hráče, postavy (jak kdo chcete) jež si nenechá ujít jakoukoli rvačku, aktivně je vyhledává a je to prostě poděs)

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 11:53 11. Jan 2008
by kucik
Seth-Plzen wrote:Tak když se tak hezky flamuje, taky si přihodím.
Nejdřív bych chtěl říct, že se nechci navážet do práce teamu a jsem si jist, že makají jako divý.
Mám jenom jednu otázečku. Šlo by nějak specifikovat proč Thalie neběží? Jestli poběží za týden, rok, dva atd.?
Díky
Thalie nebezi, protoze se docela necekane zpozdilo nekolik praci, z kterych je uz temer vsechno hotovo.
Sice je to tajne, ale snad me ostatni neukamenuji, kdyz prozradim presne datum. Bude to...brzy.

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 12:14 11. Jan 2008
by Theogil I
kucik wrote:
Seth-Plzen wrote:Tak když se tak hezky flamuje, taky si přihodím.
Nejdřív bych chtěl říct, že se nechci navážet do práce teamu a jsem si jist, že makají jako divý.
Mám jenom jednu otázečku. Šlo by nějak specifikovat proč Thalie neběží? Jestli poběží za týden, rok, dva atd.?
Díky
Thalie nebezi, protoze se docela necekane zpozdilo nekolik praci, z kterych je uz temer vsechno hotovo.
Sice je to tajne, ale snad me ostatni neukamenuji, kdyz prozradim presne datum. Bude to...brzy.
Brzo, brzičko, ano, ano *šišlá a slintá si do klavesnice, kterou mu následně náhradová komise strhne z platu*

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 13:45 11. Jan 2008
by Krata
Tak tohle je pojem přesný :lol:

Snad to bude brzy.. někteří z nás už trpí lehkými návikovými problémy

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 13:51 11. Jan 2008
by Rejty
Aspon to pak bude vetsi pozitek ze hry. 8)

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 14:03 11. Jan 2008
by Daanri
Krata wrote:Snad to bude brzy.. někteří z nás už trpí lehkými návikovými problémy
To si bud isty, ze nie si sam. *slinta* :wink:

Re: Prvotní dojem :)

Posted: 14:12 11. Jan 2008
by Shifter
No asi tomu nebudete verit, ale me to odlozeni celkem pomohlo :D
No nekamenujte me, ale mel jsem ted tak malo casu, az jsem byl nervni z toho, ze uz se to ma spustit a ja jeste ani nemohl poradne zapremejslet nad pribehem.
No ted uz teda cas mam, ale pro zmenu skrtam jeden pribeh za druhym, protoze na kazdym najdu neco co se mi nelibi. Nejspis me zachrani az spusteni serveru, prestanu myslet na kraviny a bude klid