Page 9 of 10
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 22:29 16. Jan 2008
by jitka
Bylo jasne napsano, ze se Thalie spusti, coz je myslim velmi, velmi pozitivni prognoza.
CHA CHA CHA

jsem se zasmala *utira si slzy*
to takhle jednou prijdete k doktoru ze mate velke bolesti a lekar vas posle domu se slovy "ono to jiste brzy prejde a to je myslim velmi, velmi pozitivni prognoza pane pacient"

:D:D
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 22:31 16. Jan 2008
by igor
Kiri wrote:ok poslete mejla, zatim to tu nema cenu...
Wow Kiri ještě jeden příspěvek a máš 300! Tak jak říkáš, doufam že ti to vydrží a přijdeš až to tu začne mít cenu

PS: doufam že nemáš slabou vůli a hned mi neodepíšeš

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 22:36 16. Jan 2008
by Theo
to Jitka : skvele prirovnanie
to Igor : Az to tu zacne mat cenu? Tak to je premna sklamanie taky postoj

Ale zase asi pravdivy ...
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 22:40 16. Jan 2008
by igor
Theo wrote:to Igor : Az to tu zacne mat cenu? Tak to je premna sklamanie taky postoj

Ale zase asi pravdivy ...
To jsem quotoval Kiriho, jen mě zajímá jak dlouho vydrží pan lovec příspěvků než dosáhne počtu 300

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 22:42 16. Jan 2008
by Seth-Plzen
kucik wrote:Jo, Theo nas posouva dopredu, abysme v tom pocasi neprimrzi prdeli k zemi.
A okolo spusteni tady nikdo nemlzi. Bylo jasne napsano, ze se Thalie spusti, coz je myslim velmi, velmi pozitivni prognoza.
Promiň, ale na to musím zareagovat. Neber to nijak osobně a ani tím neútočím na team a práci co děléte, ale prostě mlžíte. A to dost. Jaký máte důvod netuším, ale komunikaci mezi hráči a týmem si představuju trošku jinak. Samozřejmě bych byl rád, aby Thalie běžela co nejdřív a už bych si rád zahrál, ale štvě mě něco jiného.
Za poslední týden je od týmu jediná informace ta, že se objevil problém. A že až se vyřeší tak se Thalie rozjede. Ale co je to za problém? To je to tak tajné, že se to nedá zveřejnit?
Efektivní komunikaci si přestavuju takto: Musíme s lítostí oznámit, že se objevil problém s XY a že je ho potřeba vyřešit. Předpokládáme, že vyřešení bude za 1týden/2týdny/Rok/Nikdy.
Takhle akorát zbytečně vyvoláváte nesmyslné dohady.
Thalii zdar
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 22:55 16. Jan 2008
by monstera
[quote="Seth-Plzen"][Ale co je to za problém?
Jen aby to nebyl ten samý problém, pro který nikdy nezahájila Mintaka...

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 23:05 16. Jan 2008
by igor
Nejsem v teamu Thalie, ale měla by brzo běžet pokud půjde vše hladce

Problém je s tim že se neočekávaně objevily problémy s nekompatabilitou věcí z Mintaky s Thalijskýma hakama či něčim podobnym. Team se nechce vyjadřovat ohledně přesného datumu, protože dopředu neví kolik času to zabere, ale usilovně na tom pracuje

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 23:08 16. Jan 2008
by Seth-Plzen
igor wrote:Nejsem v teamu Thalie, ale měla by brzo běžet pokud půjde vše hladce

Problém je s tim že se neočekávaně objevily problémy s nekompatabilitou věcí z Mintaky s Thalijskýma hakama či něčim podobnym. Team se nechce vyjadřovat ohledně přesného datumu, protože dopředu neví kolik času to zabere, ale usilovně na tom pracuje

Ok, ale tohle měl prvotně napsat někdo z Teamu. Ale i tak aspoň nějaké relevantní informace.
Dík

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 23:11 16. Jan 2008
by Theo
Dakujem Igor. Mal by si byt clenom teamu ! Ako spojka k hracom

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 23:30 16. Jan 2008
by kucik
igor wrote:Nejsem v teamu Thalie, ale měla by brzo běžet pokud půjde vše hladce

Problém je s tim že se neočekávaně objevily problémy s nekompatabilitou věcí z Mintaky s Thalijskýma hakama či něčim podobnym. Team se nechce vyjadřovat ohledně přesného datumu, protože dopředu neví kolik času to zabere, ale usilovně na tom pracuje

Diky.
Pardon. To co tu pisu neberte jako nejaka vyjadreni teamu. Pisu za svoji osobu. Za tu kratkou dobu, co jsem to tu mohl sledovat, se udelalo strasny kvanta prace a o to vic me s**e ze se to proste nestihlo do terminu, kterej se slibil. Proto nikdo nechce rikat konkretni data. Ja chapu ze by to kazdy rad vedel, ale nikdo si ted proste netroufne rict datum, ktery se pak nepodari dodrzet. Sam uz z toho mam trochu nervy na pochodu. Vezte, ze to datum spusteni, ktery obcas zaslechnu neni v radu mesicu nebo tydnu, ale v radu dnu a o to vic mrzi, kdyz se to protahuje a... radsi uz nic.
Fakt rad bych napsal, ze datum spusteni bude ten a ten den, ale proste to nevisi na me a o to vic je mi to neprijemny.
Jo Theo. Bacha, ale tohohle avatara uz nosim na jistym serveru ja.

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 23:31 16. Jan 2008
by igor
Theo wrote:Dakujem Igor. Mal by si byt clenom teamu ! Ako spojka k hracom

Nj, platí ale mizerně

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 23:33 16. Jan 2008
by igor
kucik wrote:...
Já si myslim že většina rozumnejch lidí to chápe, děláte to zadarmo a ve svym volnym čase. Tak přece nikdo nemůže chtít např. po Rejtym, kterej má plno zkoušek, aby místo učení makal dnem a nocí pro partu gamblerů

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 00:09 17. Jan 2008
by jitka
Kuciku myslim ze vsichni chapou ze toho je ted na celej tym az nad hlavu a jeste mnohem vic

A ja osobne obdivuju lidi co to delaj *smeka*
//IGORE!!!!!!!!! nemas nekde neco na praci ????? zase jsi me predbehnul

souhlasim stebou

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 01:31 17. Jan 2008
by Sorrow
No a je to venku.Dekuji poslednim prispevovatelum, koukam ze to jde i bez tech ironickejch poznamek

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 08:40 17. Jan 2008
by Rejty
Situace je takova, ze nastalo par problemu a ty se museji vyresit. Zaprve problem s haky, delaly se nove a trochu to hapruje. Dale problem s vecma z Mintaky, jelikoz nevypadaly tak, jak jsme si je predstavovaly, a pracuje se na jejich predelani, coz nas zdrzuje nejvic. Je ted zkouskove obdobi a vetsina z nas nevi, kde jim hlava stoji. Ja mam napriklad i tri zkousky tydne a do toho i nejaky ten zapocet a na Thalii nemam ani pomysleni, jelikoz ta me zivit rozhodne nebude (nebo nam chcete zacit platit, aby to slo rychlejs?

). Ani moc nepisu na forum, ale i tak, kdyz zbyde trocha casu od uceni, tak neco udelam na Thalii...
Vezte, ze se
THALIE SPUSTI a bude to brzy (zadne roky ani mesice). Delame co se da, jen neni moc casu. Presny datum nedavame, jelikoz ho sami nevime a nechceme tady poustet plane sliby a nebo to odsouvat na dalsi datum.
