Page 9 of 9
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 19:13 22. Dec 2018
by Rejty
Doporučuji:
1) Snížit počet placeablů.
2) Snížit počet NPC.
3) Zkontrolovat světelné zdroje + dynamické placeably, aby nebyly nastaveny jako statické, případně ještě navíc snížit jejich počet.
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 15:23 23. Dec 2018
by Puxina
Rejty wrote:Doporučuji:
1) Snížit počet placeablů.
2) Snížit počet NPC.
3) Zkontrolovat světelné zdroje + dynamické placeably, aby nebyly nastaveny jako statické, případně ještě navíc snížit jejich počet.
Jednodušší bude rozdělit město na půlky

Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 15:25 23. Dec 2018
by Rejty
Tím se podle mě ztratí ten dojem a navíc zřejmě půjde o to, že je těch NPC / placeablů hodně na jednom místě, jestliže to tam lidem padá.
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 16:40 23. Dec 2018
by Puxina
Rejty wrote:Tím se podle mě ztratí ten dojem a navíc zřejmě půjde o to, že je těch NPC / placeablů hodně na jednom místě, jestliže to tam lidem padá.
Tak to klidně protřid

Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 17:23 23. Dec 2018
by Rejty
Neměl by to poladit spíš autor?

Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 20:59 23. Dec 2018
by Puxina
Nope! Nechám to na tobě.
Mě ta lokace nepadá, takže nevím, v čem to mám hledat.
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 21:45 26. Dec 2018
by Barbar321
Tak jsem zkoušel i jiný počítač a jinou instalaci a bez milosti to vypadává vždy
EDIT: 3x jsem vycházel s postavou z města a 3x mě spadla hra. Město - banka, město - hospoda, město - přístav
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 05:25 01. Jan 2019
by Shaman88
Doporučuju pročištění města. Popř. rozsekání na více lokací.
Mám vcelku výkonný stroj ale seká se mi to neskutečně, několikrát jsem za DM byl v lokaci a města a jen otočení kamery způsobí pád hry.
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 12:25 01. Jan 2019
by Rejty
Ubral bych placeably / NPC.
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 17:14 01. Jan 2019
by Puxina
Jo prober ty palmy a ty skály a tak dále klidně. Já to hodně redukoval, protože toho tam bylo dost ještě než jsem tam začal tvořit

Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 20:21 01. Jan 2019
by Rejty
Zkusil jsem na zkoušku odstranit placeably, které považuji za problematické. Po resu to prosím zkuste. Pokud to nepomůže, zkusím snížit jejich počet, případně ubrat NPC.
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 10:54 02. Jan 2019
by Puxina
Shaman88 wrote:Doporučuju pročištění města. Popř. rozsekání na více lokací.
Mám vcelku výkonný stroj ale seká se mi to neskutečně, několikrát jsem za DM byl v lokaci a města a jen otočení kamery způsobí pád hry.
Asi mám holt moc výkonný stroj

protože mě to spadlo, fakt jen dvakrát a po úpravě lokace už pak nikdy. Na thalii jsem tu lokaci probíhal několikrát a taky nic. Holt to je pak pro mě těžké otestovat

.
Ale tak po úpravě od Rejtyho, to dle mě bude v klidu

.
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 13:16 02. Jan 2019
by Kcharg
Puxina wrote:Shaman88 wrote:Doporučuju pročištění města. Popř. rozsekání na více lokací.
Mám vcelku výkonný stroj ale seká se mi to neskutečně, několikrát jsem za DM byl v lokaci a města a jen otočení kamery způsobí pád hry.
Asi mám holt moc výkonný stroj

protože mě to spadlo, fakt jen dvakrát a po úpravě lokace už pak nikdy. Na thalii jsem tu lokaci probíhal několikrát a taky nic. Holt to je pak pro mě těžké otestovat

.
Ale tak po úpravě od Rejtyho, to dle mě bude v klidu

.
Tak ono je klidne mozny, ze moje 2 roky stary i7 osmijadro s GTX9700 uz tuhle hru proste nestiha.

Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 15:02 02. Jan 2019
by Barbar321
Zatím to vypadá, že opravy fungují. Pohyboval jsem se zde s postavou, po různu vycházel / zacházel a nevypadlo mi to ani jednou. Díky
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 17:32 02. Jan 2019
by Rejty
Tak super. Ještě to někomu padá?