Page 81 of 329
Re: Vtípky
Posted: 16:03 23. Aug 2010
by -darkvision-
Asi jsem to nepochopil.

Re: Vtípky
Posted: 16:42 23. Aug 2010
by Molly23
-darkvision- wrote:Asi jsem to nepochopil.

Britský humor.
Re: Vtípky
Posted: 21:19 23. Aug 2010
by Radim
Re: Vtípky
Posted: 11:41 24. Aug 2010
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 14:16 25. Aug 2010
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 16:27 25. Aug 2010
by Molly23
kucik wrote:http://kecy.roumen.cz/roumingVideo.php?id=13571
Nervu tam magnum

božemůj...
Re: Vtípky
Posted: 19:05 25. Aug 2010
by Manas
starsi ale dobry nejvic me asi rozsekal s tou plachtou kdyz skacu:D
Re: Vtípky
Posted: 00:55 28. Aug 2010
by Rejty
Re: Vtípky
Posted: 01:13 28. Aug 2010
by Rejty
Prijde pan Novak na ministerstvo a pta se:
"Tohle je velky ministerstvo, ze?"
"Jo, tohle je hodne velky ministerstvo."
:A kolik tady pracuje lidi?"
"Tak neco kolem poloviny."
Lékař: „Jste poněkud zakrslá, paní, podle váhové tabulky byste měla mít pět metrů.“
Vždy, když dávám večer děti spát, přemýšlím, jestli je mám „Uložit“ anebo „Uložit jako“…
Re: Vtípky
Posted: 11:51 28. Aug 2010
by EXITUS999
Mladý pilot jde na své první noční přistání. Místo normálního hlášení řekne věži do vysílačky:
"Hádej kdo!" Chlap ve věži se nenechá rozházet, vypne všechny světla a klidně řekne:
"Hádej kam..."
Tenhle je sic starý, ale mě vždycky rozseká

Re: Vtípky
Posted: 11:59 28. Aug 2010
by zachy
Přijde lady do luxusní restaurace a objedná si talíř se šneky. Když jí talíř přinesou, poděkuje a pustí se do jídla.
Vezme 1. ulitu a vycucne z ní šneka. "áááh ten byl dobroučký."
Vezme 2. ulitu a vycucne z ní šneka. "Mňam... to bych mohla pořád."
Vezme 3. ulitu a pokusí se vycucnout šneka... a nic. "Hmm.. co to?" zkusí vycucnout znova a zas nic.... zkusí potřetí a to jí nedá a podívá se do ulity, kde se šnek drží ulity a říká: "Áh... kuř ty děvko"

Re: Vtípky
Posted: 14:31 28. Aug 2010
by Pajule
Re: Vtípky
Posted: 14:36 28. Aug 2010
by Urlraen
To je starý, ale pořád dobrý!

Edit: "Všechno vim, všechno znám." Chudák operátor

Re: Vtípky
Posted: 14:39 28. Aug 2010
by Pajule
já to vůbec neznam

nic neposloucham,sem hroznej barbar totiž

ale teda nemohla sem

Re: Vtípky
Posted: 13:57 29. Aug 2010
by menderon
Cikán a gadžo bydlí vedle sebe ve stejných barácích. Oba dva se rozhodnou ty dva baráky prodat. Běloch vyhodí cenu na jeden milion, ale dozví se, že cikán ten svůj prodává za dva miliony. Nasupeně tedy dojde k cikánovi a povídá:
„Jak to, že prodáváš ten stejný dům
za dvakrát takovou cenu?!“
„Protože vedle nebydlí cikáni!“