originální název
http://www.youtube.com/watch?v=NGaVUApDVuY
Jedna z nejvetsich pecek vsech dob!Molly23 wrote:KLASIKA! Focus - Hocus Pocus
originální název
http://www.youtube.com/watch?v=NGaVUApDVuY
Tohle nejsou orcí přecí, to jsou tak leda barbaříííKaTo wrote:Až zase bude nějaký chytrák ve hře mektat, že Havkaran nemůže být bard:
http://www.videacesky.cz/hudebni-klipy- ... -and-fight
![]()
![]()
![]()
...aj na housličky to umí kluci orčí rozjet!
Je tam odkz na remix 5. elementu http://www.youtube.com/watch?v=zgPwTo5pk7kxxxMajkyxxx wrote:Misery Signals - Worlds and Dreams