Page 81 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:32 30. Aug 2015
by LDamian
Doporučuji podívat se na toto zpracování Duny z roku tuším 2000. Je méně filmové a asi i méně epické než film od Lynche z roku 1984, je to zkrátka víc jako televizní seriál, ale zase se věrněji drží předlohy a pro mně osobně je to třeba lepší než ten původní film.

http://www.csfd.cz/film/73868-duna/
Ke shlédnutí zde: http://www.tarak.cz/duna/

Má to i pokračování, Děti duny z roku 2003, také celkem pěkné.
http://www.csfd.cz/film/83759-deti-planety-duna/
Ke stažení třeba přes Hellspy.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:37 30. Aug 2015
by Nalkanar
Lynch byl sjetý a mimo. Tohle se aspoň přiblížilo knihám, souhlasím. Jen ten Idaho tam vyznívá o dost hůř, než by měl. :roll:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:57 30. Aug 2015
by Caehan
Existuje i delší verze Lynchovy Duny, ale jestli je lepší - divák suď. Není tak zkratkovitá.

Ty kostýmy byly v té původní pěkné.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:17 31. Aug 2015
by kucik
Problém Lynchovy Duny byl, že tam chtěl nacpat celou knihu, což prostě nešlo. Proto to byl co střih to kapitola knihy.
Ta miniserie je o dost lepší (ikdyž v ní neni sting).

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:24 31. Aug 2015
by Nalkanar
Stinga vem čert, ale kapitán Picard! :lol:

Loni měli natáčet novou Dunu, ale už při oznámení projektu řekli 100 minut a fanoušci nad tím mávli rukou, že z toho nic nebude, že to není prostě možné... a taky nebylo :lol:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:03 31. Aug 2015
by Puxina
Starou Dunu jsem nedávno zkoušel, byla tak taková nuda, že jsem to vzdal a radši jsem se díval na něco jiného.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 09:11 01. Sep 2015
by Nalkanar
Doporučuju ty výše zmíněné mini série od sci-fi channelu. Sice každá má zhruba 4 hodiny, ale stojí za to.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:27 03. Sep 2015
by Puxina
No radši jsem zkoukl trilogii Temného rytíře a to bylo mnohem lepší jak Duna ;), hlavně se mi líbil ten Joker, jsem zvědav na Harley Quinn, která by se měla objevit v Suicide Squad pokud se nemýlím.

http://www.csfd.cz/film/266805-sebevraz ... dil/videa/

A zajímavě vypadá i

http://www.csfd.cz/film/344871-batman-v ... ice/videa/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:08 03. Sep 2015
by Nalkanar
Batman vs Superman zní tak, že podělají původní komiks, takže se mi to už principielně nelíbí.

Suicide Squad vypadá zajímavě, teď aby to vyšlo, protože Harley nemá být jen o nějaké sexy herečke, co se v každém filmu svléká alespoň do plavek, ale i o nějakém charakteru, vtipu apod.

A tvé rouhání o Duně ti jednou Kvizarát spočítá :twisted: ale chápu, že Duna je ve "filmové" podobě osekaná, nedokončená, méně očividná a né až tak líbivá, jako jasně ohraničená hollywoodská trilogie

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:31 03. Sep 2015
by Puxina
No mě osobně nikdy nelákalo zkouknout tolik oblíbené a opěvované star wars a nebo star trek ;). Duna mi přišla jako hromada politiky.

Jinak v kinech budou a nebo už dávají rozšířenou verzi Vetřelci (http://www.csfd.cz/film/1245-vetrelci/) a ta stojí za to ;).

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:13 03. Sep 2015
by Bahnak
V jakém kině? Kdy?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:05 03. Sep 2015
by Puxina
Bahnak wrote:V jakém kině? Kdy?
No u nás je to ve Zlíně ve velkém kině. Viz odkaz dole v 19:30 každý den ;) http://www.gacinema.cz/?go=&den=0#program_gac

Takže veřím, že v dalších městech to půjde v kinech taky.
Například v praze ;) http://www.lucerna.cz/program

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:54 03. Sep 2015
by Bahnak
Jojo, super, to znamená že po úspěchu Ridlyho vetřelce v kinech loni opravdu došlo i na Cameronovy vetřelce, paráda, jdu hledat vhodné kino.
Díky moc ROFe!

Jo a ať nejsem OOT, kdo má rád Eastwooda na režijní židli jako já, doporučuji kromě miliondolarové bejby a Grand Torína shlédnout i ostatní filmy, já naposledy dal šanci snímku "výměna" a musím říct že super, Clint opět nezklamal.
http://www.csfd.cz/film/230480-vymena/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:55 03. Sep 2015
by sandoftime

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:42 03. Sep 2015
by Puxina
Bahnak wrote:Jojo, super, to znamená že po úspěchu Ridlyho vetřelce v kinech loni opravdu došlo i na Cameronovy vetřelce, paráda, jdu hledat vhodné kino.
Díky moc ROFe!
Za málo ;).

Já doufám, že do kin dají i Vetřelec 3 taky režisérský sestřih, protože ten z té trojky dělá mnohem lepší film :)