Page 81 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:45 28. Apr 2013
by karolina
Nierra

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:17 01. May 2013
by Aulus
Lord Tywin Lanister a princezna Severu Arya Stark alias Lord kancléř Ambit Hark a princ Doriel Alwarielský, následník trůnu Karathského
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:27 01. May 2013
by karolina
Ktera Diemo učil Rori kovat. (aneb konečně jsem to dokončila když se mám učit)
Předloha je někde na netu k vyhledání, já jí někam zašantročila...
D+Ro.jpg
Barvy uplně neodpovídají, nějak nejsem schopná napravit, co foťák pokazil :-/

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:25 01. May 2013
by -darkvision-
Jelikož jsem ty dva videl ve hře na živo, tak jako hodně povedený, hlavně ta podoba (to mi dělalo při kreslení vždy problém :biggrin: ).

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:48 23. May 2013
by xxxMajkyxxx
Ona žije!! 18+!!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:36 23. May 2013
by Amber
Rodal? S malou pomocí dokonce drží meč v levačce :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:36 23. May 2013
by klobouk
To je Aragorn.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:30 25. May 2013
by Amber
Lareth Belle (a její případný menší klon) za pár let :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:50 25. May 2013
by Pajule
Jůů, tak ty jsou bomba :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:29 01. Jun 2013
by Molly23
:lol:
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:53 03. Jun 2013
by Amber
Trochu Vilma... možná ale příliš pohledná :twisted: :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 07:33 03. Jun 2013
by Molly23
Spíš málo drsný a přísný pohled. :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:09 08. Jul 2013
by Molly23

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:31 09. Jul 2013
by -RoF-
Hmmm já se tak díval na ty dvě prdelky a říkám si "Sakra to jsou dvě Arulky.....ségry" :twisted: :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:35 09. Jul 2013
by Aulus
-RoF- wrote:Hmmm já se tak díval na ty dvě prdelky a říkám si "Sakra to jsou dvě Arulky.....ségry" :twisted: :D
Myslíš po komplexní plastické operaci, nastřelení jiných vlasů a utržení křídel? :shock: