Page 81 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:05 01. Nov 2012
by Snekoun
Braenn wrote:V sobotu v centru, za mě dobrý. Jdem s EQčkařema na výstavu zbraní a pak někam pařit, bylo by fajn to spojit, jako tehdy U kroužků!
To jsou ty filmový ?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:06 01. Nov 2012
by pavad
Absinthorix wrote:
pavad wrote:Zizkovu, Libni - zdaleka se vyhni! :P
Tak tak... naopak bych se měl zpovídat z návštěv takových drowy zamořených míst z důvodu ohrožování vlastního zdraví a života. To můžeme rovnou někam směr Karlín
HLavne nerekni ani slovo o tom, ze je to sidlo neresti a chtice a romske populace - to by se staly kvuli Arii fronty na MHD. :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:11 01. Nov 2012
by Braenn
Snekoun wrote:
Braenn wrote:V sobotu v centru, za mě dobrý. Jdem s EQčkařema na výstavu zbraní a pak někam pařit, bylo by fajn to spojit, jako tehdy U kroužků!
To jsou ty filmový ?
Nene, tady v Praze, http://www.stavebnictvi3000.cz/clanky/c ... em-palaci/

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:14 01. Nov 2012
by Braenn
Derken- wrote:Kdyby jste byli v sobotu u Kroužků, tak by se možná mohla objevit velmi početná černá legie Zau'ndarů :P Ale za nic neručím ;)

Hele U kroužků asi ne, ale mohu ti písnout, kde sedíme:) Haha, to bude asi menší mezikulturní šok :))

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:16 01. Nov 2012
by Absinthorix
Braenn wrote:
Derken- wrote:Kdyby jste byli v sobotu u Kroužků, tak by se možná mohla objevit velmi početná černá legie Zau'ndarů :P Ale za nic neručím ;)

Hele U kroužků asi ne, ale mohu ti písnout, kde sedíme:) Haha, to bude asi menší mezikulturní šok :))
Čímpak se Kroužci znelíbili?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:17 01. Nov 2012
by Molly23
Já budu v sobotu tady na téhle akci: http://www.xt3.cz/program/spirit-of-the ... -metal-de/

Musím tam bejt, jsem spolupořadatel :). Rád tam uvidím někoho známého.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:22 01. Nov 2012
by Derken-
Braenn wrote:
Derken- wrote:Kdyby jste byli v sobotu u Kroužků, tak by se možná mohla objevit velmi početná černá legie Zau'ndarů :P Ale za nic neručím ;)

Hele U kroužků asi ne, ale mohu ti písnout, kde sedíme:) Haha, to bude asi menší mezikulturní šok :))
ok, ozvi se ;) Jinak se doval na facebook, hned jak si to přečteš, potřebuju s tebou něco probrat a večer už budu pozdě ;)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:06 01. Nov 2012
by Braenn
Absinthorix wrote:
Braenn wrote:
Derken- wrote:Kdyby jste byli v sobotu u Kroužků, tak by se možná mohla objevit velmi početná černá legie Zau'ndarů :P Ale za nic neručím ;)
Hele U kroužků asi ne, ale mohu ti písnout, kde sedíme:) Haha, to bude asi menší mezikulturní šok :))
Čímpak se Kroužci znelíbili?

Od tý doby, co tam není Ivan/Andrej či jak se jmenoval ten prima ruský číšník, to jde od desítí k pěti. Pokaždé když tam dorazím, je tam jiná obsluha. A vždycky něčím vyniká. Nejlepší byl jeden - kolega tam fotil přítelkyni a pingl "dostal" trochu bleskem - kolega se hned omlouval, nemířil přímo na něj, ale stalo se - pingl se naštval, třískl pivama tak, že polil půlku stolu.... a následně nás ignoroval po zbytek našeho pobytu, takže jsme jaksi museli odejít bez dalších objednávek. Kolega pak nechal na stole tuším prázdnou krabičku od cigár, načež pingl za námi vyběhl, když jsme opustili hospodu, krabičku po nás hodil a řval něco o tom, že si máme svůj bordel odnést.
Asi měl fakt blbý den a už jsem ho tam nikdy neviděla - nicméně, zbytek pinglů, co tam kdy byl, měl problém s nošením čehokoli dolů do salonku. Tzn, první hodinu byli celkem rychlí, ale zbytek jsme si museli zpoloviny chodit objednávat nahoru, protože to vypadalo, že navzdory tržbě jak kráva (patnáct lidí, každej druhej jídlo, jedno pivo za druhým, panáky....) o nás jaksi nejeví zájem, co se týče donášky. A vždy donesl méně nebo něco, co nikdo nechtěl. Zhoršila se také úroveň jídla, dle mě.

Mám ten podnik ráda a v hodně věcech je vyhovující, tak jsem mu dala několik šancí, ale pokaždé to dopadlo podobně - i když nás tam nebylo hodně, ale jen dva, i když jsme seděli nahoře, a ne dole, tak úroveň obsluhy byla mizerná. Zlatý Andrej v začátcích podniku, vědět kde maká, tak se tam rovnou přesunu. Točil se jak čamrda, nosil vše jak blesk a ještě nám u toho stihl přátelsky doporučovat domácí pálenku, které jsme nikdy neodolali. A ještě si s nama stihl pokecat. Teď už tam není ani on, ani pálenka.

Takže bohužel - opravdu nedoporučuji.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:06 16. Jan 2013
by Braenn
Kdyby se někdo chystal na asi bezkonkurenčně nejzajímavější dřevěnou bitvu sezóny, potom právě spustili registračku:)
http://zapadniuvaly.cz/

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:12 16. Jan 2013
by Molly23
HMMM!!!! To mě velmi láká! Dlouho jsem nestřílel do lidí :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:03 25. Jan 2013
by kucik
Dostal jsem tip na kafárnu na deskovky. Nekuřácká, Lobkowicz.
http://www.vypalenekotatko.cz/cs/doma/o-nas.aspx

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:45 25. Jan 2013
by Bahnak
...nekuřácká...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:48 25. Jan 2013
by kucik
Aspoň nebudem smrdět jak Havlovy plíce před kremací.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:30 25. Jan 2013
by Braenn
Vypálené koťátko? :D
Tak jo, a kdy?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:45 26. Jan 2013
by Absinthorix
Braenn wrote:Vypálené koťátko? :D
Tak jo, a kdy?
To je kousek pod "mojí" Sokolovnou! Někdy jsem tam chtěl zajít, ale sám bych tam nevlezl. V družině se tam ovšem odvážím