Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:05 01. Nov 2012
To jsou ty filmový ?Braenn wrote:V sobotu v centru, za mě dobrý. Jdem s EQčkařema na výstavu zbraní a pak někam pařit, bylo by fajn to spojit, jako tehdy U kroužků!
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
To jsou ty filmový ?Braenn wrote:V sobotu v centru, za mě dobrý. Jdem s EQčkařema na výstavu zbraní a pak někam pařit, bylo by fajn to spojit, jako tehdy U kroužků!
HLavne nerekni ani slovo o tom, ze je to sidlo neresti a chtice a romske populace - to by se staly kvuli Arii fronty na MHD.Absinthorix wrote:Tak tak... naopak bych se měl zpovídat z návštěv takových drowy zamořených míst z důvodu ohrožování vlastního zdraví a života. To můžeme rovnou někam směr Karlínpavad wrote:Zizkovu, Libni - zdaleka se vyhni!
Nene, tady v Praze, http://www.stavebnictvi3000.cz/clanky/c ... em-palaci/Snekoun wrote:To jsou ty filmový ?Braenn wrote:V sobotu v centru, za mě dobrý. Jdem s EQčkařema na výstavu zbraní a pak někam pařit, bylo by fajn to spojit, jako tehdy U kroužků!
Derken- wrote:Kdyby jste byli v sobotu u Kroužků, tak by se možná mohla objevit velmi početná černá legie Zau'ndarůAle za nic neručím
Čímpak se Kroužci znelíbili?Braenn wrote:Derken- wrote:Kdyby jste byli v sobotu u Kroužků, tak by se možná mohla objevit velmi početná černá legie Zau'ndarůAle za nic neručím
Hele U kroužků asi ne, ale mohu ti písnout, kde sedíme:) Haha, to bude asi menší mezikulturní šok)
ok, ozvi seBraenn wrote:Derken- wrote:Kdyby jste byli v sobotu u Kroužků, tak by se možná mohla objevit velmi početná černá legie Zau'ndarůAle za nic neručím
Hele U kroužků asi ne, ale mohu ti písnout, kde sedíme:) Haha, to bude asi menší mezikulturní šok)
Absinthorix wrote:Čímpak se Kroužci znelíbili?Braenn wrote:Hele U kroužků asi ne, ale mohu ti písnout, kde sedíme:) Haha, to bude asi menší mezikulturní šokDerken- wrote:Kdyby jste byli v sobotu u Kroužků, tak by se možná mohla objevit velmi početná černá legie Zau'ndarůAle za nic neručím
)
To je kousek pod "mojí" Sokolovnou! Někdy jsem tam chtěl zajít, ale sám bych tam nevlezl. V družině se tam ovšem odvážímBraenn wrote:Vypálené koťátko?
Tak jo, a kdy?