Page 81 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:59 15. Feb 2013
by Silvaner
nejsou lidi Nalku.... pulka těch co tu prndaj na foru do hry ani neleze už....
že Mollyšáku :mrgreen: :mrgreen:

krize je všude :wink:

Ale ty upravy IC jsou dobrý aspon má člověk pocit že to tu neumřelo...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:16 16. Feb 2013
by Lord_Berserk
kucik wrote:Tak Bersi, teď si srovnej jak se začínalo na Mlžnejch ostrovech. Na creepení jsi tam měl kanály (už asi neexistujou), skřety (teď součást podtemna) a doly (teď součást podtemna). A to bylo všechno. A na low levelu jsi se odtamtud nedostal. Ne proto, že by to bylo těžký/dlouhý, ale protože to prostě nešlo.
A este zlatej dul ... harpije. :)
Nojo na mlznejch si musel bejt creeper, aby si dostal svuj vysnenej prsen a propustku z ostrova :)
Ale svy kouzlo to melo, ze jen ty pripraveny mohly ject na vylet plenit :wink:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:22 16. Feb 2013
by Pajule
Ostrovy měly dle mého obrovský kouzlo, podtemno je asi fajn, ale ostrovani byli ostrovani

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:23 16. Feb 2013
by Krysak
Pajule wrote:Ostrovy měly dle mého obrovský kouzlo, podtemno je asi fajn, ale ostrovani byli ostrovani
Říká se tomu selektivní paměť. Ze stejného důvodu mají rádi důchodci komanče. Většinou tohle funguje u starších lidí:)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:25 16. Feb 2013
by Pajule
Jop je tomu tak

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:31 16. Feb 2013
by marii
Krysak wrote:
Pajule wrote:Ostrovy měly dle mého obrovský kouzlo, podtemno je asi fajn, ale ostrovani byli ostrovani
Říká se tomu selektivní paměť. Ze stejného důvodu mají rádi důchodci komanče. Většinou tohle funguje u starších lidí:)

TAk ja jsem starsi clovek..tak uz mam narok:)...takze si klido pido muzu povzdechnout, zlaty casy.))*povzdechne si*

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:55 20. Mar 2013
by Nalkanar
Momentálně oni enti v Dorenu. Pro začínající postavy to musí být děsně odrazující.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:11 21. Mar 2013
by Barbar321
Nalkanar wrote:Momentálně oni enti v Dorenu. Pro začínající postavy to musí být děsně odrazující.
Dají se oběhnout, dá se mezi nimu v 90-ti % proběhnout. Jen jeden nesmí být přetížený a mula taky nebude to nejvhodnější.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:24 21. Mar 2013
by karolina
Barbar321 wrote:
Nalkanar wrote:Momentálně oni enti v Dorenu. Pro začínající postavy to musí být děsně odrazující.
Dají se oběhnout, dá se mezi nimu v 90-ti % proběhnout. Jen jeden nesmí být přetížený a mula taky nebude to nejvhodnější.
Kudy jako? Vem si, že jsi třetí lvl a chceš expit třeba na mravencích nebo na skřetech, no dobře nebo neseš balík do Tartenu, přes den se tam dostat je téměř jistá smrt..
po cestě: první tě sejmnou šlahouny, když se jim to nepovede tak o lokačku dál enti.
Obíhačka č.1: plivníci, osada hraničářů a dále.. tak asi ne
Obíhačka č.2: lítí vlci... taky ne

no pak může vběhnout k entům a jít na propast střed... hmm, tam většinou nějakej dobrák (a možná je to občasný spawn skřetů) vláká enta na most.. no moc to neoběhneš.

A Barbare, tyhle probíhače miluju, způsobí akorát to, že enty nalákaj na přechod, pak je ti na nic i invis.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:33 21. Mar 2013
by Barbar321
karolina wrote:...
Tak já neříkám, že je to nějak jednoduchý pro začátečnické postavy, ale na druhou stranu je to reakce IC světa na IC událost. A pokud vím, tak stále trvá.

To proběhnutí jsem pochopitelně uvedl jako možnost právě pro ty začátečnické postavy, že nemusí si nutně zoufat a že tu je aspoň nějaká šance.

Musím ale uznat, že nové hráče tato situace odradit může. Zkušenější si poradí i se začátečnickými postavami

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:34 21. Mar 2013
by D_E_K_A
Asi to tam zavazí a nováčkům jistě může způsobit problémy, avšak doba je zlá a v rámci IC dění k tomu nemá výtky.
Přesto se to dá stále s jistotou oběhnout, aniž by jeden přišel k újmě.
Souhlasím však v tom, že proběhnutí skrze ně, byť jsou pomalá stvoření je hrozný nesmysl, protože tím spíše někdo příjde k úhoně - viz. co psala Karolína s přechodem. :wink:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:08 21. Mar 2013
by Bruciacullo
Trošku jsem to poladil aby se nestávalo že budou namačkaní za přechodem... pokud opět budou tak to už jen někdo trollí že je tam natahal a není v moci DM to ohlídat ;)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:46 27. Mar 2013
by D_E_K_A
Vytahování IC na fórum, byť za účelem poznámky, stěžování atd. Hmm nebyla by možnost to rozdělit do sekcí IC novinek povrch x podtemno?
Když už někomu něco vadí v rámci IC anebo dění světa, tak aby si stěžoval do příslušných sekcí?
Popř. to psát jen na oko, ne zcela konkrétně a stěžovat si u DM třeba.. (hází to na chudáky DM :roll: ).

EDIT1: Abychom se chápali. Vadí mi, když si člověk dojde počíst na fórum, co je nového a zjistí věci, které pro něj mohli být příjemným překvapením jakožto pro hráče ve hře.
Od těchto topiců jsem spíše očekával nekonkrétní záležitosti a z širšího pohledu, rozhodně ne vytahování IC, nehledě na to, že se to prakticky objeví všude možně (spam, chyby, atd.).
Myšlenkou bylo to, aby si každý dle vlastní vůle v příslušných sekcích přečetl co je libo, pokud mu to za to stojí.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:18 27. Mar 2013
by G-ladiator
Já bych možná forum na stížnosti (vysloveně stížnosti, ne návrhy na něco nového) učinil privátní, aby v něm založený topic viděli pouze ten, kdo ho založil + tým. Mám pocit, že většina flameů vzniká tím, že někdo relativně slušně řekne, co mu vadí, někdo další přihodí nějaké "moudro", přidají se další a už to jede.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:48 27. Mar 2013
by karolina
Vadí mi, že 90% hráčů chce IC něco dokázat, nebo vidět nějakou akci aniž by pro to hla prstem. Pak si akorát stěžují, že se nic neděje, nebo, že na Thalii není možné aby jejich postava měla nějaké postavení.