Page 81 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 08:43 11. Mar 2013
by Bruciacullo
zřejmě jsi mě nepochopil...

......
http://en.wikipedia.org/wiki/Killed_in_action
ale ano i v tomhle platí každý svého štěstí strůjce proto nescoutuju

to je pak jistá cesta
Re: World of Tanks
Posted: 09:00 11. Mar 2013
by johnny98-G
Ale pochopil

A tak nejak vim co ta zkratka znamena aniz bych koukal na tvuj odkaz a byla vytvorena prave proto

no tedy spis pouzita nez vytvorena. A jestli nekoho odradi tech par pismen pak je to jen jeho volba

Nedavno me bylo dokonce receno jestli nahodou nejsme tym KIA motor sport, coz me docela pobavilo

Re: World of Tanks
Posted: 09:04 11. Mar 2013
by Bruciacullo
johnny98-G wrote:Ale pochopil

A tak nejak vim co ta zkratka znamena aniz bych koukal na tvuj odkaz a byla vytvorena prave proto

no tedy spis pouzita nez vytvorena. A jestli nekoho odradi tech par pismen pak je to jen jeho volba

Nedavno me bylo dokonce receno jestli nahodou nejsme tym KIA motor sport, coz me docela pobavilo

omggg byl to vtip...

proste.. neresme to, samozřejmě se rád připojím...

Re: World of Tanks
Posted: 09:09 11. Mar 2013
by johnny98-G
Vole, takhle po ranu me to mysli jako asfaltovemu holubu

a kdyz se k tomu pripocte jeste ze me ceka zubar to je teprve kvalitka
edit: no jestli na to ted kouka nejakej cestinar, ze Amber? *kouka kdo je pripojen* at to radsi necte z moji cestiny by mohl nekdo dostat osypky
Edit Amber: *vytáhne červený fix a začne si s ním kreslit na pažích flíčky* Co to...?

Re: World of Tanks
Posted: 09:29 11. Mar 2013
by Bruciacullo
ty nemáš rád zubaře?

Re: World of Tanks
Posted: 09:36 11. Mar 2013
by johnny98-G
Tohodle mam celkem rad, ale ne v ordinaci

Re: World of Tanks
Posted: 10:13 11. Mar 2013
by -RoF-
Fňukno
A beztak kolik má ten klan už členů?
Re: World of Tanks
Posted: 11:13 11. Mar 2013
by johnny98-G
-RoF- wrote:Fňukno
A beztak kolik má ten klan už členů?
se podivej kecko

Re: World of Tanks
Posted: 11:45 11. Mar 2013
by -RoF-
Tssss 11, to je dost, sice některé ani neznám, ale neva.
Re: World of Tanks
Posted: 12:07 11. Mar 2013
by kucik
Neznáš, protože nehraješ

.
Mosakovačka na těžkym... no přece aby vypadal jako jeden velkej keř

Ale stejně už je prodanej. A kde tyhle detaily vlastně vidíš?
Re: World of Tanks
Posted: 12:22 11. Mar 2013
by Molly23
Veliteli, až mě povýšíš na náboráře, tak začnu verbovat Thalijce

. Zatím jsem pouhý voják! A zkratka jde dle libosti upravovat. Z Killed in action může bejt i Kicking-ass in action

. Záleží na výsledku bitvy. Nebo Klobásy I Alkohol... je toho hodně!
Re: World of Tanks
Posted: 12:37 11. Mar 2013
by johnny98-G
Molly23 wrote:Veliteli, až mě povýšíš na
náboráře, tak začnu verbovat Thalijce

. Zatím jsem pouhý voják! A zkratka jde dle libosti upravovat. Z Killed in action může bejt i Kicking-ass in action

. Záleží na výsledku bitvy. Nebo Klobásy I Alkohol... je toho hodně!
*klik*
Re: World of Tanks
Posted: 12:37 11. Mar 2013
by -RoF-
kucik wrote:Neznáš, protože nehraješ

.
Musí být nálada no

Re: World of Tanks
Posted: 12:43 11. Mar 2013
by Nalkanar
To je tím LoLkem

Re: World of Tanks
Posted: 14:31 11. Mar 2013
by Shaman88
Já chci taky hrát.