Page 81 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 08:43 11. Mar 2013
by Bruciacullo
zřejmě jsi mě nepochopil... :) ...... http://en.wikipedia.org/wiki/Killed_in_action

ale ano i v tomhle platí každý svého štěstí strůjce proto nescoutuju :D to je pak jistá cesta

Re: World of Tanks

Posted: 09:00 11. Mar 2013
by johnny98-G
Ale pochopil :) A tak nejak vim co ta zkratka znamena aniz bych koukal na tvuj odkaz a byla vytvorena prave proto :) no tedy spis pouzita nez vytvorena. A jestli nekoho odradi tech par pismen pak je to jen jeho volba :) Nedavno me bylo dokonce receno jestli nahodou nejsme tym KIA motor sport, coz me docela pobavilo :)

Re: World of Tanks

Posted: 09:04 11. Mar 2013
by Bruciacullo
johnny98-G wrote:Ale pochopil :) A tak nejak vim co ta zkratka znamena aniz bych koukal na tvuj odkaz a byla vytvorena prave proto :) no tedy spis pouzita nez vytvorena. A jestli nekoho odradi tech par pismen pak je to jen jeho volba :) Nedavno me bylo dokonce receno jestli nahodou nejsme tym KIA motor sport, coz me docela pobavilo :)

omggg byl to vtip... :D proste.. neresme to, samozřejmě se rád připojím... :wink:

Re: World of Tanks

Posted: 09:09 11. Mar 2013
by johnny98-G
Vole, takhle po ranu me to mysli jako asfaltovemu holubu :D
a kdyz se k tomu pripocte jeste ze me ceka zubar to je teprve kvalitka :)

edit: no jestli na to ted kouka nejakej cestinar, ze Amber? *kouka kdo je pripojen* at to radsi necte z moji cestiny by mohl nekdo dostat osypky :)

Edit Amber: *vytáhne červený fix a začne si s ním kreslit na pažích flíčky* Co to...? :confused:

Re: World of Tanks

Posted: 09:29 11. Mar 2013
by Bruciacullo
ty nemáš rád zubaře? :D

Re: World of Tanks

Posted: 09:36 11. Mar 2013
by johnny98-G
Tohodle mam celkem rad, ale ne v ordinaci :)

Re: World of Tanks

Posted: 10:13 11. Mar 2013
by -RoF-
Fňukno :P

A beztak kolik má ten klan už členů?

Re: World of Tanks

Posted: 11:13 11. Mar 2013
by johnny98-G
-RoF- wrote:Fňukno :P

A beztak kolik má ten klan už členů?
se podivej kecko :)

Re: World of Tanks

Posted: 11:45 11. Mar 2013
by -RoF-
Tssss 11, to je dost, sice některé ani neznám, ale neva.

Re: World of Tanks

Posted: 12:07 11. Mar 2013
by kucik
Neznáš, protože nehraješ :).

Mosakovačka na těžkym... no přece aby vypadal jako jeden velkej keř :D Ale stejně už je prodanej. A kde tyhle detaily vlastně vidíš?

Re: World of Tanks

Posted: 12:22 11. Mar 2013
by Molly23
Veliteli, až mě povýšíš na náboráře, tak začnu verbovat Thalijce :P. Zatím jsem pouhý voják! A zkratka jde dle libosti upravovat. Z Killed in action může bejt i Kicking-ass in action :D. Záleží na výsledku bitvy. Nebo Klobásy I Alkohol... je toho hodně!

Re: World of Tanks

Posted: 12:37 11. Mar 2013
by johnny98-G
Molly23 wrote:Veliteli, až mě povýšíš na náboráře, tak začnu verbovat Thalijce :P. Zatím jsem pouhý voják! A zkratka jde dle libosti upravovat. Z Killed in action může bejt i Kicking-ass in action :D. Záleží na výsledku bitvy. Nebo Klobásy I Alkohol... je toho hodně!
*klik*

Re: World of Tanks

Posted: 12:37 11. Mar 2013
by -RoF-
kucik wrote:Neznáš, protože nehraješ :).
Musí být nálada no ;)

Re: World of Tanks

Posted: 12:43 11. Mar 2013
by Nalkanar
To je tím LoLkem :)

Re: World of Tanks

Posted: 14:31 11. Mar 2013
by Shaman88
Já chci taky hrát.