Page 81 of 331

Re: Poděkování

Posted: 21:00 06. Dec 2009
by Modrovousice
*směje se* To abych začala študovat trpasličí námluvy :). Sem si chtěla odpočinout od milostných hrátek a tůdle :D trpasličí smršt. Abych nezačala hrát toho zženštělého barbara ;).

Re: Poděkování

Posted: 21:45 06. Dec 2009
by Sobik
No to bude sranda, až se kolem tebe začne motat ještě víc trpošů. :)
BTW díky i Grórovi za to jak skvěle byl namol. :D

Re: Poděkování

Posted: 23:27 08. Dec 2009
by Urlraen
Děkuji moc pěknému obřadu, který vedl Cairon. Pěkné, temné, drsné :twisted: .
A hlavně chci poděkovat statečné Miawill za to, že celou dobu hrála a vydržela všechny ty hrůzy, které podtemno povrchu připravilo (a dalším připraví)! :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 00:06 09. Dec 2009
by marii
Urlraen wrote:Děkuji moc pěknému obřadu, který vedl Cairon. Pěkné, temné, drsné :twisted: .
A hlavně chci poděkovat statečné Miawill za to, že celou dobu hrála a vydržela všechny ty hrůzy, které podtemno povrchu připravilo (a dalším připraví)! :twisted:
Ano...byla statecna..moc statecna..a ja taky:)...dekuji moc Caironovi..bez tebe bych to nedala..a dekuji i straslivym ,zlym drowum za velice emotivni zazitek:)

Re: Poděkování

Posted: 12:10 10. Dec 2009
by Pajule
já chci poděkovat postavám co se motají kolem nin :) a to zejména Ear,Feb,Peruppimu a Meg , která mě dostává do kolem :D ty její kecy

taky chci poděkovat za včerejšek Diovi , Meg a zarion , bylo to moc pěkný. Zvlášt Meg mi dostala s lítací slepicí místo holuba :D a ty její hlášky :)

noo a to je asi vše :) :D ted mě nikdo jiný nenapdá :D

Re: Poděkování

Posted: 14:44 10. Dec 2009
by G14
:D
taky dekuju za hru Pajky :wink:
jeste pridam diky Bulvicovi,on vi za co :wink:

Re: Poděkování

Posted: 03:12 14. Dec 2009
by Xantipa
Dekuji Caironovi za pekne prekvapko u harpyji a vsem potrefovanym dekuji za hezkou hru s Tarjou.

Re: Poděkování

Posted: 11:05 14. Dec 2009
by LDamian
Xantipa wrote:Dekuji Caironovi za pekne prekvapko u harpyji a vsem potrefovanym dekuji za hezkou hru s Tarjou.
:) :) :wink: Fakt pekne.

Re: Poděkování

Posted: 08:43 15. Dec 2009
by Modrovousice
Nevím zda jste to tušili, ale s naším Kucíkem dělal pan Jidragon interwiev. (http://www.neverwinter.cz/modules.php?n ... le&sid=596)

Já bych chtěla poděkovat tomu, kdo vybíral ty obrázky k tomu, protože vybral můj obrázek :). Prostě mě to potěšilo a děkuji.

Re: Poděkování

Posted: 08:55 15. Dec 2009
by marii
Modrovousice wrote:Nevím zda jste to tušili, ale s naším Kucíkem dělal pan Jidragon interwiev. (http://www.neverwinter.cz/modules.php?n ... le&sid=596)

Já bych chtěla poděkovat tomu, kdo vybíral ty obrázky k tomu, protože vybral můj obrázek :). Prostě mě to potěšilo a děkuji.

Jindragon: Čím by si nalákal nového hráče, který se rozhoduje hrát na nějakém PW NWN světě, aby šel hrát na Thalii?
kucik: Řekl bych mu, ať to prostě zkusí. Proč Thalii? Protože si tam zahraje RolePlay, pokud chce. Protože přestože jde o frakční svět, nemusí se tam bát Player Killeru. Protože tam máme unikátně vytvořený craft. Protože fakt může ovlivňovat dění ve světě. Protože si tam DM nemastěj ego na hráčích. Protože si tam jednoduše zahraje bez nějakých stresů.

toliko vynatek z rozhovoru...Kuciku ,jak jsi mohl rict..nebo spise napsat takovou vec, ze se na Thalii hraje BEZ STRESU? ...Minuly tyden jsem myslela,ze zesedivim a ty napises BEZ STRESU :roll: :roll: :shock: :wink:

Re: Poděkování

Posted: 08:59 15. Dec 2009
by Tretas
Hold jaký si to uděláš takový to máš. :)

Já chci sice hodně pozdě, ale i tak poděkovat nomisovi (a pomocníkům?) za craft. Sice nechápu jak já, největší odpůrce craftu se do něj mohl pustit, ale jednoduše mě to chytlo. :)

Re: Poděkování

Posted: 09:11 15. Dec 2009
by Modrovousice
JO, to se musí uznat. Tohle je asi jediný server kde mě to baví :)

Re: Poděkování

Posted: 11:25 15. Dec 2009
by kucik
marii wrote: toliko vynatek z rozhovoru...Kuciku ,jak jsi mohl rict..nebo spise napsat takovou vec, ze se na Thalii hraje BEZ STRESU? ...Minuly tyden jsem myslela,ze zesedivim a ty napises BEZ STRESU :roll: :roll: :shock: :wink:
Klíííd 8)

Re: Poděkování

Posted: 01:26 18. Dec 2009
by LDamian
Dekuji Ayshe, Arii, Tariel a Artovi za dnesni vypravu a Caironovi za pomoc i za jeji zpestreni. Bylo to mistama docela narocne, ale bavil jsem se a nemohl jsem uverit tomu, ze jsme tam byli tak dlouho. :) :wink:

EDIT: na to jsem zapomel.. nadherny sirotcinec, jeste tam zajdu :wink:

Re: Poděkování

Posted: 01:27 18. Dec 2009
by marii
Kraasny sirotcinec Cairone:)..kdybych byla sirotek.hned bych tam chtela byt:)...ale pouze s Marbulinkou v postylce vedle..aby jsme si mohly spitat holcici tajemstvi:)