Page 82 of 329

Re: Vtípky

Posted: 01:27 30. Aug 2010
by Xullfryn

Re: Vtípky

Posted: 09:35 30. Aug 2010
by Braenn
A teď něco japonské kinematografie:)
Image

Re: Vtípky

Posted: 20:53 31. Aug 2010
by Molly23
Docela roztomilá scénka z válečného filmu Bitva o Británii

http://www.youtube.com/watch?v=yXf1bhEE ... re=related

Jen aby jste to pochopili... ta letka jsou polští piloti co se učí na stíhače a ještě nejsou officiálně zařazení k RAF. Velení zmerčilo němce poblíž těchto studentů a rozhodlo se je odvolat.

Re: Vtípky

Posted: 22:38 31. Aug 2010
by Xullfryn
<ona> cauky. tak co ta tvoje nova netova laska?
<on> poslala mi odkaz na libko
<ona> no a?
<on> je to moje segra
<ona> reknes ji to? :D
<on> ani nahodou vis co jsme si psali za prasarny??????? jsem se malem zblil jak jsem to uvidel
<ona> heh to neni dobry
<on> proc?
<ona>lucka ted sedi vedle mne

Re: Vtípky

Posted: 23:14 31. Aug 2010
by zachy
Hlášky z Lamera jsou supr :D třeba:
<XY> mne dneska pobavily v jednu chvili nazvy zprav na novinkach.cz (na seznamu):
<XY> Spanelsko uzakonilo snatky homosexualu
<XY> V USA odstartovala prvni televize pro gaye
<XY> Zacatek prazdnin bude teply
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

anebo

<a> nazdar, hele sedím na poradě a promítají se tu vaše výkazy docházky za minulý týden
<b> ...?
<a> no hele, já chápu, že instalovat sem docházkový systém, co jste psali vy sami, nebyl dobrý nápad. Ale proboha, když už tam máte výhybky na svoje ID karty, tak si aspoň dejte majzla, aby vám to nenapočítalo víc než 24 hodin denně.
<b> a do hajzlu
<a> ty máš za minulý týden průměr 27 hodin, jirka přes třicet a ostatní okolo 18, to zas bude průser
<b> :(
...
<b> tak co, máme balit kufry?
<a> no hele, on si toho ani jeden z těch šesti lidí co tu sedí nevšiml, ani šéf ne
<b> :-)
...
<b> mimochodem, kluci se ptají, jestli nechcete abysme naprogramovali mzdový systém, klidně po večerech zadara
<a> ani ne, díky

Re: Vtípky

Posted: 01:15 01. Sep 2010
by Bahnak
lamera znam jen chvíli a musím říct že mě rozsekal:

<a> dobrý den
<a> dost jste mě včera překvapil v té anketě
<a> přijďte za mnou, až budete moct, chci si s vámi promluvit
<b> Myslíte třeba o různých významech pojmu "anonymní dotazník"?
........................................

10:15 <Zoe4ever> Mozem sa nieco spytat?
13:40 <oceans@progamingshop> Ano
13:40 <Zoe4ever> U vas sa vzdy tak dlho caka na odpoved?
17:23 <oceans@progamingshop> Ano
...........................................

<a> Mám problém. Jmenuju se Josef Novák
<b> Omlouvám se s tímto problémem vám nepomohu
Komentář: tech support
...........................................

<a> miluju naivní uživatele internetu... :D
<b> co je?
<a> na xchatu jsem se vydával za holku, a pak po mně chtěl nějaký chlápek, jestli mu nezavzdychám do telefonu :)
<b> no a co bylo pak??
<a> řekl jsem mu, že až pošle smsku, která má pomoct mojí imaginární sestře v neexistující soutěži, tak mu zavzdychám... a on to poslal :-)
<b> hezky :D jakou sms?
<a> mno... poslal to a pak mu došla odpověď typu: "Na účet XYZ bylo přičteno 40GB kreditu. Vaše CZshare" :-)
...........................................

<a> instalace tohodle linuxu je tak jednoducha, ze kdyz nasypes zrni kolem entru, tak to zvladne i slepice
.............................................

<kocul> tak jaky je spolecny bydleni
<rude.x> Supr, během tří dnů mi vyhodila moje oblíbený roztrhaný tričko, rozbila milovanej hrnek, vymazala všechno porno (6,5GB!!!), zasrala byt zelení, která se nedá sežrat ani vykouřit. A zakázala mi tahy s kámošema.
<kocul> takze dela presne to, kvuli cemu si sni nechtel bydlet. si chlap ne, tak si dupni
<rude.x> Taky že jo, holčička si po tejdnu společnýho bydlení, začíná nějak moc vyskakovat.
<kocul> no jo, jdu zase makat. uvidime se v patek pod pe
<rude.x> Pátek rušim, jdu na balet.
<kocul> wtf?
..................................................

<a> cau nemas office 2007
<b> nemam, preco?
<a> mam tu subor docx a nemozem otvorit, dost to potrebujem
<b> sak len premenuj z napr. subor.docx na subor.txt a poznamkovy blok ti txt otvori
<a> jasne, dam tam rovno mp3 nech to nemusim citat xD

Re: Vtípky

Posted: 18:55 01. Sep 2010
by Firefox_
Jsem si vzpomněl na některé postavy ... :D

http://www.policie.cz/docDetail.aspx?do ... octype=ART&

Re: Vtípky

Posted: 20:17 01. Sep 2010
by Bahnak
Firefox_ wrote:Jsem si vzpomněl na některé postavy ... :D

http://www.policie.cz/docDetail.aspx?do ... octype=ART&
to už je na BAN :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 11:43 04. Sep 2010
by Urlraen
Tohle potkat v noci na silnici při jízdě autem, tak nevim co se děje :D
Image

Re: Vtípky

Posted: 12:28 04. Sep 2010
by LDamian
Urlraen wrote:Tohle potkat v noci na silnici při jízdě autem, tak nevim co se děje :D
Image
Mne by to fakt regulerne vydesilo...

Re: Vtípky

Posted: 13:27 04. Sep 2010
by Muthor6
a:"Jak anglicky napsat roznašeč letáků?"
b:"Spammer"
:mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 13:34 04. Sep 2010
by venomeq
To vypada na stavku zvirat:D

Re: Vtípky

Posted: 14:37 04. Sep 2010
by -RoF-
Haf haf haůůůůů *slintá*

Image

Re: Vtípky

Posted: 16:40 04. Sep 2010
by Sveneld
to je dost zoofilni

Re: Vtípky

Posted: 16:53 04. Sep 2010
by -RoF-
Sveneld wrote:to je dost zoofilni
Cheche tak on originál je tady :D

http://tiagohoisel.cgsociety.org/gallery/747780/