Page 82 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:55 18. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Az na zpevaka dobry

, ale u nej se to jeste asi vyvine s vekem hehe
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:59 18. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Ten odkaz co jsem dal odkazuje na ten remix?
Zvlastni.....otvira se mi jak ma. Tak oprava
Misery Singnals - Worlds and Dreams
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:12 18. Mar 2012
by Molly23
xxxMajkyxxx wrote:
Az na zpevaka dobry

, ale u nej se to jeste asi vyvine s vekem hehe
Ale jako co říkáš na bubeníka? Já osobně z té kapely mám rád hlavně bubeníka, kytaristi taky dobře plní svou práci, až na to, že opravdu nemám rád styl solování solového kytaristy. Basák by se mohl do akce trošku víc vžít

... ale to už jsem jim říkal. Ta nahrávka dělá, že je fakt slyšet každá chybka... jako co se týče zpěváka, je to docela pokrok oproti bývalému

(mě). Na živo to znělo OK. Ale jako dle mě fakt bubeník je tahoun kapely, také je to hlavní songwriter dá se říct. S ním rozjíždím ten folk black metalový počin Rhongominyad a moc se těším na práci s ním

. U Thrashing Machine sloužím jako bednák, spojka, vyřizovatel

... Rhongominyad jsem basák a... ted se podržte, asi na mě vyjde i zpěv

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:20 18. Mar 2012
by wooh
Až na toho zpěváka je to okay, co se týče zvuku

ale jinak mi příjde, že jedinej, kdo si to tam užívá, je sólovej kytarista

a bubeník hraje fakt dost dobře. Možná budu mít záznam z našeho koncertu, tak sem taky něco přihodím, ať je sranda

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:41 18. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Jo....bubenik je hodne dobrej, ale libi se mi i ty vase chytlave, kytarove rify

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:08 18. Mar 2012
by Molly23
xxxMajkyxxx wrote:Jo....bubenik je hodne dobrej, ale libi se mi i ty vase chytlave, kytarove rify

to je slayer cover

... to není naše práce...
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:10 18. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Molly23 wrote:xxxMajkyxxx wrote:Jo....bubenik je hodne dobrej, ale libi se mi i ty vase chytlave, kytarove rify

to je slayer cover

... to není naše práce...
Neva.....podstatnej je vysledek

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:27 18. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:59 18. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:14 18. Mar 2012
by wooh
Tak jsem se nudil a hodil na net konec koncertu

(hraju na basu

)
http://www.youtube.com/watch?v=1AEkVQ0QSpI
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:26 18. Mar 2012
by Molly23
Hehe a co jinak hrajete normálně? Jinak nic proti, ale když zpěvák začal zpívat Komu zvoní hrana (chápu proč) tak mi to trošku rvalo uši

... ale jako dobrý.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:33 18. Mar 2012
by wooh
Molly23 wrote:Hehe a co jinak hrajete normálně? Jinak nic proti, ale když zpěvák začal zpívat Komu zvoní hrana (chápu proč) tak mi to trošku rvalo uši

... ale jako dobrý.
No to co zatím hráváme svojeho, v poslední době směřuje hodně k metalcoru

ale chtěli bysme něco na styl Bullet for my Valentine nebo As I lay Dying.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:35 18. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Ten vas bubenik by mohl projevit trochu vic zapalu a kreativity

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:35 18. Mar 2012
by Molly23
hele máte nějaký bandzone? Nebo tak? Asi bych pro vás měl konzert v listopadu... budou tam ty moji Thrashing machine a ještě 1-3 německé kapely

...
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:39 18. Mar 2012
by wooh
Molly23 wrote:hele máte nějaký bandzone? Nebo tak? Asi bych pro vás měl konzert v listopadu... budou tam ty moji Thrashing machine a ještě 1-3 německé kapely

...
Bandzone máme, ale ty dva songy co tam sou, sou staré dva roky a upřímně mi to trhá uši. Ale pokud máš rychlej net, můžu ti dát link na celej tento koncert a tam máme všecko zahrany
