Page 82 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:39 03. Sep 2015
by Bahnak
Tak to záleží na tom, jestli ta dvojka vydělá v kinech nějaký prachy, ale ta jednička prý byla velice úspěšnou akcí, dokonce až překvapivě hodně, takže snad se dočkáme i Finčrovky.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:49 03. Sep 2015
by Puxina
Bahnak wrote:Tak to záleží na tom, jestli ta dvojka vydělá v kinech nějaký prachy, ale ta jednička prý byla velice úspěšnou akcí, dokonce až překvapivě hodně, takže snad se dočkáme i Finčrovky.
No dvojka je právě taky hodně populární, tak se uvidí.
A u jedničky se nedivím, děsně starý film, ale fakt povedený a na tu dobu má i super trailer
https://www.youtube.com/watch?v=LjLamj-b0I8
A hlavně hláška "In space no one can hear you scream"

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:23 06. Sep 2015
by Bahnak
Návrat z kina, bylo to cajk.
Konečně jsem viděl i ty vystřihnuté scény, ale na roviu, kromě automachinegunů nic moc a jsem rád, že v offic movie nebyly.
Ovšam vidět vetřelce na plátně je prostě k nezaplacení.
Kosmeticky mi vadil místy opravdu obůudný překlad v titulcích.
Ale zase jsem přišel na fakt, že náš dabing tenkráte zaválel, když jsem srovnal originál s našim přehláškováním, tak fakt klobouk dolů.
Opravdu všem fandům ALIEN universa návštěvu kina doporučuji, stojí to za to.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:41 07. Sep 2015
by Puxina
Bahnak wrote:Návrat z kina, bylo to cajk.
Konečně jsem viděl i ty vystřihnuté scény, ale na roviu, kromě automachinegunů nic moc a jsem rád, že v offic movie nebyly.
Ovšam vidět vetřelce na plátně je prostě k nezaplacení.
Kosmeticky mi vadil místy opravdu obůudný překlad v titulcích.
Ale zase jsem přišel na fakt, že náš dabing tenkráte zaválel, když jsem srovnal originál s našim přehláškováním, tak fakt klobouk dolů.
Opravdu všem fandům ALIEN universa návštěvu kina doporučuji, stojí to za to.
Mě se tam ty věžičky právě líbily, možná i proto že jsem hrál hry AvP

, ale díky těm automatickým střílnám to tam hezky ukázalo, jak se lidi zoufale bránili a proč ti vetřelci nakonec přilezli kudy přilezli.
Jinak na to půjdu zítra, páč mě láká to vidět celé s titulkama a stejně jako ty porovnat českou dabovanou verzi s originálem

.
Jo a na doporučení kolegy z práce jsem se díval na tenhle film
http://www.csfd.cz/film/361191-diplomacie/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 09:28 09. Sep 2015
by Puxina
Hlavně mě udivilo, že v normal filmu nebyla tahle část, která byla super a ukázalo to jak na ty vajíčka vetřelců narazili
https://www.youtube.com/watch?v=iusPorC4wZE
Kino parádní

, vystříháné scény jsem poznal hned, páč znám normal nazpaměť a DC jsem kdysi viděl.
Teď možná počkat na DC verzi Alien 3, která je taky moc povedená. Čtvrtý díl už asi nebude, tam byla přidaná jen jedna minuta nebo tak.
No asi zkusím pohledat DC verzi Terminátora 2.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:33 09. Sep 2015
by Bahnak
Přijde mi že to střihli, protože je to v podstatě jen repete jedničky.
Cameron by byl u mě frajer, kdyby ta scéna skončila tím, že taťka s mamkou by došli zpět do auta s hláškou na rtech, že tam dole našli nějaká vajíčka, ale že tam nelezli, protože by to mohlo být nebezpečné
Vlastně vůbec veškeré přidané scény z planety LV-426 před příchodem maríny mi přišly zbytečné.
Bez nich divák pracoval s fantazií a říkal si jak asi k tomu došlo...
Jak říkám, jediné tři scény z rozšíření, které se mi líbily jsou "autoguny".
Příchod vetřelců "stropem" je pak vlastně logické vyústění.
Ale je to jen můj názor.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 09:32 10. Sep 2015
by Puxina
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:40 10. Sep 2015
by Zeerit
Martian vypadá zajímavě no..ale nekoukat na trailery, prozrazují toho poměrně dost.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 05:45 28. Sep 2015
by sandoftime
The Falling
Hvězdičky z GoT se začínají prosazovat i v jiných rolích. Tady nejmladší Starková.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:53 28. Sep 2015
by Puxina
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 14:18 30. Sep 2015
by Bahnak
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:19 13. Oct 2015
by Puxina
Tak jsem na tohle zašel
http://www.csfd.cz/film/384557-martan/prehled/
A líbilo se mi

fajnový film, hezké efekty, vtipné vsuvky, občas předvídatelný děj, ale to nevadí
a
https://www.youtube.com/watch?v=ZBR2G-iI3-I 
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 08:41 14. Oct 2015
by Bahnak
Taky jsem na to zašel a totožný názor, mohu jen doporučit.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:03 14. Oct 2015
by Harlequin
Doporučuji film
Byl jsem při tom
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:05 14. Oct 2015
by Puxina
Bahnak wrote:Taky jsem na to zašel a totožný názor, mohu jen doporučit.
A na začátku jsi taky slyšel podobnou hudbu jako z Vetřelce 1979? Ona ta scéna jak se objevovala planeta a název a ta hudba ..... no bylo to podobné.
