Page 82 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:44 09. Jul 2013
by -RoF-
Aulus wrote:-RoF- wrote:Hmmm já se tak díval na ty dvě prdelky a říkám si "Sakra to jsou dvě Arulky.....ségry"

Myslíš po komplexní plastické operaci, nastřelení jiných vlasů a utržení křídel?

Zapoj fantazii a představivost lenochu

. A já Arii hraju že má větší, ale pevný zadek bez plastické operace

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:12 09. Jul 2013
by Aulus
Ne každá holka, co ti připadá sexy (a není to úchylná polokočka), musí být Aria. Smiř se s tím, že s ní nemůžeš ztotožnit úplně každou...
Já bych to viděl spíš nějak takhle (i když Aria není tak hezká):

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:16 09. Jul 2013
by Prasokralik
NebuĎ na něj zlý aule. Každá bytost má nějaké poznávací znamení, takové to hlavní, dle kterého mu přisoudíš osobnost. No a u Arie to je rebule.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:44 09. Jul 2013
by Pajule
Ehm Aria je prostě taková Coco Austin - nebo aspoň pro mě. Když vidim Ariu, vybavim si Coco, když někde píšou zase o Coco vidim Ariu ..Je to dost děsivé ..

- coco.jpg (6.85 KiB) Viewed 7726 times
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:33 09. Jul 2013
by -RoF-
Cheche jo ta má tu prdel a tak všecko děsně napěchované.
Sakra když si vzpomenu, že moje minulá milovaná dráčenka byla droboučká elfka, která neměla ani 150cm a byla děsně vychrtlá na hrudi prsa skoro nenašel. Jenže nastavení Thalie mi ji nedovolilo vytvořit, tak vznikla Arulka.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:46 13. Jul 2013
by Prasokralik
Johanes a Nikodémus

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:24 13. Jul 2013
by Paulus
Prasokralik wrote:Johanes a Nikodémus

Kdo je kterej?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:25 13. Jul 2013
by Nalkanar
Tak jak je psáno řekl bych.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:26 20. Jul 2013
by Amber
Jak si představuju Olwen Emerald

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:31 20. Jul 2013
by -RoF-
Souhlas

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:41 20. Jul 2013
by Pajule
Až na ty ušiska se přídávám se souhlasem
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:53 20. Jul 2013
by Amber
Pajule wrote:Až na ty ušiska se přídávám se souhlasem
Proč by ne, u půlelfky?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:12 20. Jul 2013
by Aillen
Amber wrote:Pajule wrote:Až na ty ušiska se přídávám se souhlasem
Proč by ne, u půlelfky?

Však jsou jenom trošku špičaté

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:00 21. Jul 2013
by Pajule
Aha, já měla celou dobu za to, že Olwen je člověk

asi to možná je popletením s Fionou hehe
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:22 21. Jul 2013
by Aillen
Pajule wrote:Aha, já měla celou dobu za to, že Olwen je člověk

asi to možná je popletením s Fionou hehe
Olwen je půlelf vychovaný mezi lidmi, je víc člověk, než elf, přesto si nese částečně dědictví po elfí matce. Víc sem o ní psát nebudu
