Page 82 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:50 28. Jan 2013
by PiAn0
Teda je to pekne daleko ale mozna bych se tam taky nekdy podival
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:17 29. Jan 2013
by Shaman88
Udělejte něco většího, Shaman už dlouho nebyl v Praze.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:40 29. Jan 2013
by Absinthorix
Na větčí akce se hodí holt Hvězda/zamluvit dostatek prostoru v Sokolovně - případně někde na Žižkově, nicméně žižkovské putyky pro mě jsou jedno velké konstantní zklamání. Teoreticky by se dala vymyslet jedna velice šikovná vinárka na Karláku a nebo o něco méně poetická vinárka v Dejvicích.
A taky na Albertově.
Ovšem kromě vinárek a Hvězdy jsou to všechno kuřpodniky, kde si militantní nekuřáci moc neužijou
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:53 29. Jan 2013
by Bahnak
Však zjara zase začne premávat vyšák, do té doby holt smolík.
Spíš bych už pomalu začal plánovat nějaký ten čundřík, prostě trochu pak zjara rozhejbat nožičky a zatížit záda křuskou.
Měl by někdo chuť a zároveň nějaké zajímavé místo v merku?
Teda ne že by ameriky nebyly fajn, ale už to tam znám pomalu líp než svůj obývák...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:31 30. Jan 2013
by pavad
Bahnak wrote:Však zjara zase začne premávat vyšák, do té doby holt smolík.
Spíš bych už pomalu začal plánovat nějaký ten čundřík, prostě trochu pak zjara rozhejbat nožičky a zatížit záda křuskou.
Měl by někdo chuť a zároveň nějaké zajímavé místo v merku?
Teda ne že by ameriky nebyly fajn, ale už to tam znám pomalu líp než svůj obývák...
Belánské Tatry? Ač jsou "drobet" z ruky, vřele doporučuji...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:29 30. Jan 2013
by kucik
Můžem znovu zkusit pokořit Milešovku.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:36 30. Jan 2013
by -darkvision-
Nechte jednoho člověka vyjít nahoru a pak si dejte závod, posílejte po 2minutách, zapisujte čas kdy kdo vyšel a ten nahoře bude zapisovat kdo v kolik přišel. Pak jen vyhodnotíte a nejlepším třem koupíte třeba pivko

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:05 30. Jan 2013
by kucik
Píšu si. Dark sponzoruje závod

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:45 03. Feb 2013
by Braenn
V sobotu, deset jedenáct dopoledne - beachvolejbal na Gutovce, plus potom možná hospoda a/nebo deskovky? Přidal by se někdo na doplnění týmu?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:45 04. Feb 2013
by kucik
Já bych šel. Ale musim se nějak vymluvit z jiných aktivit.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:15 04. Feb 2013
by Braenn
kucik wrote:Já bych šel. Ale musim se nějak vymluvit z jiných aktivit.
Frynovi by se to hodilo po noční co nejdřív, takže desátá jedenáctá dopoledne. Přidá se krom Bahňáka i Alex a možná Drake. To by nás bylo šest, což už s naší výkonností jde:)
Můžu to tedy zarezervovat? Viděla bych to na půl jedenáctou, na hodinu, kdyby nikdo nebyl proti.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:23 05. Feb 2013
by kucik
Potvrzuju. A co odpo? Vezmete někdo třebas deskovky?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:54 05. Feb 2013
by drake127
Ale tak jo, s palcem už skoro hýbu. Jen se nejspíš nepřipojím odpoledne, protože se chci ukázat i doma.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:09 05. Feb 2013
by Braenn
Uvidíme, kolik nás zbude, ale vzala bych.
Rezervuji tedy na půl 11.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:15 05. Feb 2013
by Braenn
Rezervováno. Sraz cca v deset+ v restauraci vevnitř areálu?