Page 82 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 21:01 27. Mar 2013
by kucik
G-ladiator: To by bylo fajn, ale nejbliz je tomu v podstate PMka. Z nejakeho duvodu to ale vsichni radeji resi verejne.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 21:06 27. Mar 2013
by Nalkanar
Přesně ten návrh někde padl a Desmond nebo Bahňák - jeden z nich si stěžoval, že už tak musí číst dost věcí, natož když každý bude soukromě spamit s problémy.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 21:25 27. Mar 2013
by kucik
Pokud to nekdo pise primo me, tak to resim, nebo predam dal. Rozhodne se to, myslim, spis vyresi, nez kdyz se kolem toho udela flame, kterej skonci u uplne jinyho tematu.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:00 28. Mar 2013
by xxxMajkyxxx
Nešlo by trochu upravit alchymii, tak aby se daly lektvary vařit třeba po deseti kusech? Po jednom je to celkem peklo a každý si se zatnutýma zubama vaří jen pro sebe, natož aby někdo trávil celé dny za stolkem a vařil pro jiné.
Např. přidat do stolku možnost výběru 1ks nebo 10ks. Pokud by se trvalo na sebemrskačském expení co lektvar to xp, tak by stále při možnosti 10ks dostal alchimista xp jako za jeden lektvar. Přeci se dá někde vyhrabat i větší kotlík, než ta čajová lžička, ve které vaříme teď.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:08 28. Mar 2013
by kucik
V případě alchymie by to bylo asi docela dost přepracovávání.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 16:43 28. Mar 2013
by Ikstremist
Ono by bohatě stačilo zkrátit tu dobu, co se lektvar vaří.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 17:24 28. Mar 2013
by Nalkanar
Alchemka je už tak dost OP, takže bych vás to nechal tvrdě vydřít.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 17:35 28. Mar 2013
by xxxMajkyxxx
Nalkanar wrote:Alchemka je už tak dost OP, takže bych vás to nechal tvrdě vydřít.
Což o to....sobě si ty lektvary navařím. Spíš mi to přijde nefér vůči nealchemkářům. Když mě někdo požádá o uvaření lektvarů, tak cítím, že si zadělávám na žaludeční vředy a většinou odmítnu a myslím, že nejsem jediný.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 17:44 28. Mar 2013
by Nalkanar
Nedělej Bahňáka a jeho "alchemka prospívá tvoření part"

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 17:57 28. Mar 2013
by xxxMajkyxxx
Nalkanar wrote:Nedělej Bahňáka a jeho "alchemka prospívá tvoření part"

To v plánu určitě nemám

. Jen by bylo fajn kdyby to nebyl takovej znásilňovač času.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:16 28. Mar 2013
by Prasokralik
To ale hraješ na špatném modulu majky. Jednoduchá rovnice, jak si získat vysoké postavení na thalii - vrazit do ní tuny času.
Trochu podrobněji: RP vliv na tvou postavu, napsal bych minimální ale faktem je že uplně nulový.
Naopak čas investovaný do:
RP - nulový vliv
Expení - nadprůměrný vliv
Tvorby munchkin buildu - zásadní vliv
Expení alchymie - Zásadní vliv
Expení kraftu - nadprůměrný vliv
Lootění - nadprůměrný vliv
Sečteno a podtrženo, potřebuješ čas na sesbírání XP, Equipu a lektvarů k tomu, aby tvůj vandrák mohl komukoliv naplivat do ksichtu bez nějakého ohrožení své osoby.
Tím se dostáváme k tomu, že například se od WoWka thalie v podstatě neliší. Jen teda Expení, Kraft i PvP je ve wowku mnohem zábavnější.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:35 28. Mar 2013
by Shaman88
Prasokralik wrote:To ale hraješ na špatném modulu majky. Jednoduchá rovnice, jak si získat vysoké postavení na thalii - vrazit do ní tuny času.
Trochu podrobněji: RP vliv na tvou postavu, napsal bych minimální ale faktem je že uplně nulový.
Naopak čas investovaný do:
RP - nulový vliv
Expení - nadprůměrný vliv
Tvorby munchkin buildu - zásadní vliv
Expení alchymie - Zásadní vliv
Expení kraftu - nadprůměrný vliv
Lootění - nadprůměrný vliv
Sečteno a podtrženo, potřebuješ čas na sesbírání XP, Equipu a lektvarů k tomu, aby tvůj vandrák mohl komukoliv naplivat do ksichtu bez nějakého ohrožení své osoby.
Tím se dostáváme k tomu, že například se od WoWka thalie v podstatě neliší. Jen teda Expení, Kraft i PvP je ve wowku mnohem zábavnější.
Ač se mi to vůbec nelíbí tak v zásadě s tebou souhlasím.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:44 28. Mar 2013
by kucik
Nevim do jaké míry je to trolling, ale v podstatě můžeš jet na význam své postavy ve dvou liniích, které můžeš částečně kombinovat.
A) Creeper: Vyexpit, nabrat prachy, bejt za ranaře a respekt si zaplatit.
B) Akademik: Všechno si vykecat, na špinavou práci najmout žoldáky a pak doufat, že tě někde nesejme jezevec.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:56 28. Mar 2013
by Shaman88
No všechny ty aspekty, kromě toho RP jsem počitatelné a normálně na nich vidíš hráčské úsilí.
Na hraní postavy to tak špatně vidět.
+ takový ten postoj že nechce nikdo nikomu dát nic zadarmo...
Nevím, příjde mi to naprosto podivné....
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:26 28. Mar 2013
by Prasokralik
kucik wrote:Nevim do jaké míry je to trolling, ale v podstatě můžeš jet na význam své postavy ve dvou liniích, které můžeš částečně kombinovat.
A) Creeper: Vyexpit, nabrat prachy, bejt za ranaře a respekt si zaplatit.
B) Akademik: Všechno si vykecat, na špinavou práci najmout žoldáky a pak doufat, že tě někde nesejme jezevec.
Já neříkám že mi creepení vadí, většina úspěšných her je na tom (lépe než th mimochodem) postavená.
Jen je pak pokrytecké tvářit se jako RP modul, když vládnou creepeři.
Dávat hráčům možnost dělat epcké postavy bez RP úsilí je špatné už ve svém základu. Co si pamatuju, tak třeba takový "papírový" world of darkness se vždycky hrál úplně bez kostek, čímž se eliminovali munchkini, narozdíl od dnd, tomu já říkám hraní postavy