Page 82 of 331

Re: Poděkování

Posted: 02:07 18. Dec 2009
by innfra
Také bych rád poděkoval, za dnešní výpravu, dost jsem se bavil a chvílema jsem měl dost nahnáno, někdy i jen z toho co řekl cairon :) jinak bych mu chtěl poděkovat, že mě nekilnul u Hilfariona.
abych nezapomněl, rád bych poděkoval tomu drowákovi co mě dotoho navez.

Re: Poděkování

Posted: 02:55 18. Dec 2009
by venomeq
Jojo taktez dekuji za vejpravu bylo to fakt pekne a takhle dle mne ma vypadat slusnej dung.
Takze diky Buovi,ayshe,arii,tariel a caironovi :) bylo to velice pekne i kdyz na moji postavu dost narocne.)

Re: Poděkování

Posted: 03:37 18. Dec 2009
by G14
teda musim uznat,ze sirotcinec se opravdu povedl :P
chvalim tvurce i napad :wink:
a ty jmena! :mrgreen:
dobre dobre,chapu ze z G14 se dela blbe jmeno :mrgreen: ,ale malokdo vi ze G14 vlastne uz je jmeno :twisted:
no hold by se museli davat jmena otrockym ditkam kdesi na cernym trzisti aby tam naka divenka mela jmeno po mym nicku :mrgreen:
opravdu me to pobavilo :P

Re: Poděkování

Posted: 07:28 18. Dec 2009
by -RoF-
Sice sem děkoval už ve hře, ale dobře dík taky za fajn výpravu na Asabi. Ikdyž chvílema to bylo teda tak tak....sou tam drsné mrchy. A Ten rozptyl bych jim nejradši narval....no víte kam :twisted:
No Aria měla zase svou klasickou rýpavou a protivnou náladu, ale to má ona skoro vždy když sou její kámoši v nebezpečí. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 07:47 18. Dec 2009
by G14
diky Infrovi za nocni hru :twisted:
trosku se nam to zvrtlo,ale aspon se nenudime a to je hlavni 8)

Re: Poděkování

Posted: 11:02 18. Dec 2009
by Xantipa
G14 wrote:teda musim uznat,ze sirotcinec se opravdu povedl :P
chvalim tvurce i napad :wink:
a ty jmena! :mrgreen:
dobre dobre,chapu ze z G14 se dela blbe jmeno :mrgreen: ,ale malokdo vi ze G14 vlastne uz je jmeno :twisted:
no hold by se museli davat jmena otrockym ditkam kdesi na cernym trzisti aby tam naka divenka mela jmeno po mym nicku :mrgreen:
opravdu me to pobavilo :P

take se mi tam libilo, plakala jsem smichy nad jmeny a prostory jsou nadherny..
:lol: (to je k tomu tvemu nicku) uz nic vic rikat nemusis.

Re: Poděkování

Posted: 11:50 18. Dec 2009
by Xantipa
-RoF- wrote:Sice sem děkoval už ve hře, ale dobře dík taky za fajn výpravu na Asabi. Ikdyž chvílema to bylo teda tak tak....sou tam drsné mrchy. A Ten rozptyl bych jim nejradši narval....no víte kam :twisted:
No Aria měla zase svou klasickou rýpavou a protivnou náladu, ale to má ona skoro vždy když sou její kámoši v nebezpečí. :wink:
take diky, hlavne za to jak byla Aria protivna, jde ji to cim dal tim lepe..

Ostatnim diky za skvelou hru, Arte zkus priste mene umirat :) chudak Sam!! (Timto dekuji Caironovi, za vymenu :) ale kouka z toho jenom dalsi pruuusvih :twisted: :twisted: )

Diky Tariel za to jak krasne hrala zhypnotizovanou :) Desne jsem se smala u toho, neschopna napsat cokoliv dalsiho. Diky za skemrani Bua a nejenom za to :) a take za to, ze je chtel hned Art oddat :D

No proste diky vsem !! Jak ja ty asabi nemam rada, tak jsem se vyborne bavila. Diky Damianovi, ze je stvoril! :)

Re: Poděkování

Posted: 15:30 18. Dec 2009
by innfra
Taky bych rád poděkoval G14 za hru, nějak se to vymklo z rukou no :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 00:11 19. Dec 2009
by artaxas
Díky všem kteří se podíleli na ,,nové,, chudinské čtvrti, myslím že hlavně Cairon. Vypadá to fakt parádně!

Re: Poděkování

Posted: 06:52 19. Dec 2009
by Sobik
Nedalo mi to a došel jsem se podívat. NÁŘEZ! :D
Díky autorům! :D

Re: Poděkování

Posted: 18:48 19. Dec 2009
by Freddy
Musím zde vyjádřit svůj obdiv Caironovi za přestavění chudinské čtvrti v Karhatě a za vybudování Sirotčince.

Atmosféra v chudobinci je jako v románech Charlese Dickense :P

Re: Poděkování

Posted: 10:28 21. Dec 2009
by artaxas
díky všem kteří se včera zůčastnili oslavy v chudinské čtvrti.

Re: Poděkování

Posted: 13:39 21. Dec 2009
by marii
Takovy doupe..opiovy.... :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 15:28 24. Dec 2009
by innfra
Děkuji všem za včerejší hru a zpestření :)

Re: Poděkování

Posted: 12:08 25. Dec 2009
by Addieau
Děkuji DM Ježíškovi Caironovi za spestření v podobě Slunovratních dárečků. Jen by mohly čůrat a plakat, jako opravdové miminko 8)