Page 82 of 331
Re: Poděkování
Posted: 02:07 18. Dec 2009
by innfra
Také bych rád poděkoval, za dnešní výpravu, dost jsem se bavil a chvílema jsem měl dost nahnáno, někdy i jen z toho co řekl cairon

jinak bych mu chtěl poděkovat, že mě nekilnul u Hilfariona.
abych nezapomněl, rád bych poděkoval tomu drowákovi co mě dotoho navez.
Re: Poděkování
Posted: 02:55 18. Dec 2009
by venomeq
Jojo taktez dekuji za vejpravu bylo to fakt pekne a takhle dle mne ma vypadat slusnej dung.
Takze diky Buovi,ayshe,arii,tariel a caironovi

bylo to velice pekne i kdyz na moji postavu dost narocne.)
Re: Poděkování
Posted: 03:37 18. Dec 2009
by G14
teda musim uznat,ze sirotcinec se opravdu povedl
chvalim tvurce i napad
a ty jmena!
dobre dobre,chapu ze z G14 se dela blbe jmeno

,ale malokdo vi ze G14 vlastne uz je jmeno
no hold by se museli davat jmena otrockym ditkam kdesi na cernym trzisti aby tam naka divenka mela jmeno po mym nicku
opravdu me to pobavilo

Re: Poděkování
Posted: 07:28 18. Dec 2009
by -RoF-
Sice sem děkoval už ve hře, ale dobře dík taky za fajn výpravu na Asabi. Ikdyž chvílema to bylo teda tak tak....sou tam drsné mrchy. A Ten rozptyl bych jim nejradši narval....no víte kam
No Aria měla zase svou klasickou rýpavou a protivnou náladu, ale to má ona skoro vždy když sou její kámoši v nebezpečí.

Re: Poděkování
Posted: 07:47 18. Dec 2009
by G14
diky Infrovi za nocni hru
trosku se nam to zvrtlo,ale aspon se nenudime a to je hlavni

Re: Poděkování
Posted: 11:02 18. Dec 2009
by Xantipa
G14 wrote:teda musim uznat,ze sirotcinec se opravdu povedl
chvalim tvurce i napad
a ty jmena!
dobre dobre,chapu ze z G14 se dela blbe jmeno

,ale malokdo vi ze G14 vlastne uz je jmeno
no hold by se museli davat jmena otrockym ditkam kdesi na cernym trzisti aby tam naka divenka mela jmeno po mym nicku
opravdu me to pobavilo

take se mi tam libilo, plakala jsem smichy nad jmeny a prostory jsou nadherny..

(to je k tomu tvemu nicku) uz nic vic rikat nemusis.
Re: Poděkování
Posted: 11:50 18. Dec 2009
by Xantipa
-RoF- wrote:Sice sem děkoval už ve hře, ale dobře dík taky za fajn výpravu na Asabi. Ikdyž chvílema to bylo teda tak tak....sou tam drsné mrchy. A Ten rozptyl bych jim nejradši narval....no víte kam
No Aria měla zase svou klasickou rýpavou a protivnou náladu, ale to má ona skoro vždy když sou její kámoši v nebezpečí.

take diky, hlavne za to jak byla Aria protivna, jde ji to cim dal tim lepe..
Ostatnim diky za skvelou hru, Arte zkus priste mene umirat

chudak Sam!! (Timto dekuji Caironovi, za vymenu

ale kouka z toho jenom dalsi pruuusvih

)
Diky Tariel za to jak krasne hrala zhypnotizovanou

Desne jsem se smala u toho, neschopna napsat cokoliv dalsiho. Diky za skemrani Bua a nejenom za to

a take za to, ze je chtel hned Art oddat
No proste diky vsem !! Jak ja ty asabi nemam rada, tak jsem se vyborne bavila. Diky Damianovi, ze je stvoril!

Re: Poděkování
Posted: 15:30 18. Dec 2009
by innfra
Taky bych rád poděkoval G14 za hru, nějak se to vymklo z rukou no

Re: Poděkování
Posted: 00:11 19. Dec 2009
by artaxas
Díky všem kteří se podíleli na ,,nové,, chudinské čtvrti, myslím že hlavně Cairon. Vypadá to fakt parádně!
Re: Poděkování
Posted: 06:52 19. Dec 2009
by Sobik
Nedalo mi to a došel jsem se podívat. NÁŘEZ!
Díky autorům!

Re: Poděkování
Posted: 18:48 19. Dec 2009
by Freddy
Musím zde vyjádřit svůj obdiv Caironovi za přestavění chudinské čtvrti v Karhatě a za vybudování Sirotčince.
Atmosféra v chudobinci je jako v románech Charlese Dickense

Re: Poděkování
Posted: 10:28 21. Dec 2009
by artaxas
díky všem kteří se včera zůčastnili oslavy v chudinské čtvrti.
Re: Poděkování
Posted: 13:39 21. Dec 2009
by marii
Takovy doupe..opiovy....

Re: Poděkování
Posted: 15:28 24. Dec 2009
by innfra
Děkuji všem za včerejší hru a zpestření

Re: Poděkování
Posted: 12:08 25. Dec 2009
by Addieau
Děkuji DM Ježíškovi Caironovi za spestření v podobě Slunovratních dárečků. Jen by mohly čůrat a plakat, jako opravdové miminko
