CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Dle me je to blbost...pokud bojujes a umres tak proste to tak je a mas o ty expy pravem prijit.....kdyz tu bude tohle tak se pak nebude nikdo poradne bat nakeho souboje a kazdej tu bude svetovej borec a machr na lidi kteri uz necim prosli....kdyz uz po souboji nepritel nechce abys prisel o expy muze te zvednout stahovakem a tellem se domluvite ze to je jako kdyby prosel pres dabla stim ze nestrati expy...tzn zapomene hodinku pred smrti...
CVC je prave o tom adrenalinu ze kdyz umres tak prijdes o hodne....diky tomuhle by se z toho stala jen nudna rutini fraska a nakonec by se tu nebal nikdo do nikoho jit....
CVC je prave o tom adrenalinu ze kdyz umres tak prijdes o hodne....diky tomuhle by se z toho stala jen nudna rutini fraska a nakonec by se tu nebal nikdo do nikoho jit....
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Vsechny pripominky by mel team urcite dukladne zvazit.
to Venomeq:
jinak sam pises, ze te nekdo zvedne stahovakem a domluvi se po tellu ze te jakoby zabil...no tohle systemove resi lektvar...
jediny zapor vidim v tom , ze clovek bude mit vetsi tendenci sahat po zbrani, kdyz neco posere..(treba nekde neco prokecne a tak dal) a to at uz v jednani s PC nebo NPC...
to Venomeq:
jinak sam pises, ze te nekdo zvedne stahovakem a domluvi se po tellu ze te jakoby zabil...no tohle systemove resi lektvar...
lektvar ti rozhodne nezarucuje to ze neumres...ten, kdo bude chtit zabijet tak bude...nebo myslis ze drovove nebo jiny evilove te chytnou ,pohrajou si s tebou a pak ti daj milostive vypit lektvar, abys na vsechno zapomenul?venomeq wrote:CVC je prave o tom adrenalinu ze kdyz umres tak prijdes o hodne....diky tomuhle by se z toho stala jen nudna rutini fraska a nakonec by se tu nebal nikdo do nikoho jit.
jediny zapor vidim v tom , ze clovek bude mit vetsi tendenci sahat po zbrani, kdyz neco posere..(treba nekde neco prokecne a tak dal) a to at uz v jednani s PC nebo NPC...
Obuki - ten vod Škopku
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ne, nemůže. To je obejití mechaniky hry. A tahle debata sem nepatří.venomeq wrote:...kdyz uz po souboji nepritel nechce abys prisel o expy muze te zvednout stahovakem a tellem se domluvite ze to je jako kdyby prosel pres dabla stim ze nestrati expy...tzn zapomene hodinku pred smrti...
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ted mne jeste napadla myslenka,zda by tento lektvar nesel nastavit jako je nastaveny klic v hospode,ale napr na 4 hodiny,pak jeho ucinky vyprchaji a lektvar ti zmizi...Vyuzitelnost by pak byla takova-jdes do akce, o ktere predpokladas, ze ho budes potrebovat,tak si ho sezenes...dostupne by pak mohlo byt i vetsi mnozstvi nez jeden...
...tim by se zabranilo kumulace lektvaru u jednotlivych postav a zaroven pouziti kdykoliv se ti zamane...
...tim by se zabranilo kumulace lektvaru u jednotlivych postav a zaroven pouziti kdykoliv se ti zamane...
Obuki - ten vod Škopku
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Chybí mi tu knihovna, ve které by mohla být spousta knih (s historií, návody, radamy) - některé, by mohly být třeba i užitečné....
Bylo by fajn moct si za poplatek knihu koupit a nebo jí nechat v knihovně patentovat aby byla k dispozici ostatním
Určitě by se to pozitivně odrazilo na inteligenci obyvatel království

Bylo by fajn moct si za poplatek knihu koupit a nebo jí nechat v knihovně patentovat aby byla k dispozici ostatním
Určitě by se to pozitivně odrazilo na inteligenci obyvatel království
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nieco take je v plane - hadam coskoro.wsweetjane wrote:Chybí mi tu knihovna, ve které by mohla být spousta knih (s historií, návody, radamy) - některé, by mohly být třeba i užitečné....![]()
![]()
![]()
Bylo by fajn moct si za poplatek knihu koupit a nebo jí nechat v knihovně patentovat aby byla k dispozici ostatním![]()
![]()
![]()
Určitě by se to pozitivně odrazilo na inteligenci obyvatel království![]()
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Daanri wrote:Nieco take je v plane - hadam coskoro.wsweetjane wrote:Chybí mi tu knihovna, ve které by mohla být spousta knih (s historií, návody, radamy) - některé, by mohly být třeba i užitečné....![]()
![]()
![]()
Bylo by fajn moct si za poplatek knihu koupit a nebo jí nechat v knihovně patentovat aby byla k dispozici ostatním![]()
![]()
![]()
Určitě by se to pozitivně odrazilo na inteligenci obyvatel království![]()
Můžu se zeptat jestli je možné VLASTNIT tady na Thalii dům a na kolik taková IC legrace příjde?:)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Není to možné. Domy se pronajímají a platí se nájem. Jeho výši je možné zjistit přímo ve hře.wsweetjane wrote:Můžu se zeptat jestli je možné VLASTNIT tady na Thalii dům a na kolik taková IC legrace příjde?:)
Vedoucí týmu Thalie
-
wsweetjane
- Šlechtic
- Posts: 446
- Joined: 14:52 07. Jun 2010
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
_____________________________________________________Rejty wrote:Není to možné. Domy se pronajímají a platí se nájem. Jeho výši je možné zjistit přímo ve hře.wsweetjane wrote:Můžu se zeptat jestli je možné VLASTNIT tady na Thalii dům a na kolik taková IC legrace příjde?:)
Děkuji za odpověď...ještě bych si rýpla jestli je nějáký IC způsob jak vlastnictví dosáhnout...třeba nějáká zvláštní zásluha...Nebo získání s questem...a pod. Děkuji....Je to velice hypotetické...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
nenašel jsem soudek píva. Do čutory se pivo načepovat nedá, Tahat v batohu několik pulitru piva není moc RP. Prosím o zavedení malého soudku na pivo.
Glarik syn Argedův kněz Nordův
Glarik syn Argedův kněz Nordův
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Některé spolky či guildy mají sídlo. Ochránci úsvitu (jestli ten spolek ještě existuje) mají třeba celý hrad.
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ochránci úsvitu fungují už jen jako gilda "v pozadí" tvořená pouze NPC, bez hráčů.
Spolky samozřejmě sídlo po nějaké době sídlo získat mohou, to je popsané v Informacích.
Pokud vím, tak někteří hráči na vlastní dům dosáhli, ale to bylo ještě v době, kdy nebyly zavedeny byty k pronájmu.
Spolky samozřejmě sídlo po nějaké době sídlo získat mohou, to je popsané v Informacích.
Pokud vím, tak někteří hráči na vlastní dům dosáhli, ale to bylo ještě v době, kdy nebyly zavedeny byty k pronájmu.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Spolky mohou ziskavat treba dlouhodoby pronajem, ale jednoznacne nebudou trvala sidla dedikovana jednomu spolku, aby byla nepouzitelna po zaniku spolku.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Heh.. S Grombem mám ještě klíč od pevnosti úsvitu.. Vsadím se že tam bude ještě (dřív hledaný, prokletý, nyní mrtvý a prokletý) hrabě Lacarant a když na něj kliknu ožve se: "Hello!" 
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
[quote="Prasokralik"] Jsem ve hře dost často a víš kdy monsteru vídám? Přesně jak jsem psal, jednou za týden, kdy si jde na pět minut psedět do Ivory.
Až do doby občanské války a do úprav kraftu bylo moji Sandru možno vidět každý den. Kromě toho téměř každý den bylo vidět některou z mých dalších postav. Bohužel se Thalie změnila takovým směrem, který se mi nelíbí a proto jsem ve hře méně často, a raději si zahraju některou ze starých singlovek, jako třeba teď zrovna NWN2... Staří hráči vědí,že jsem zásadně proti CxC a protože moje postavy jsou spíše samotářské, i když je třeba Elena nebo Ga ve hře, nemusíš je potkat. Kromě toho to nejsou žádné mašiny na zabíjení nebo cestovatelé, jim stačí přežít v okolí Ivory, kde se jim líbí, a daleko nevycházejí....to je taky hraní charakteru postavy víš..
Až do doby občanské války a do úprav kraftu bylo moji Sandru možno vidět každý den. Kromě toho téměř každý den bylo vidět některou z mých dalších postav. Bohužel se Thalie změnila takovým směrem, který se mi nelíbí a proto jsem ve hře méně často, a raději si zahraju některou ze starých singlovek, jako třeba teď zrovna NWN2... Staří hráči vědí,že jsem zásadně proti CxC a protože moje postavy jsou spíše samotářské, i když je třeba Elena nebo Ga ve hře, nemusíš je potkat. Kromě toho to nejsou žádné mašiny na zabíjení nebo cestovatelé, jim stačí přežít v okolí Ivory, kde se jim líbí, a daleko nevycházejí....to je taky hraní charakteru postavy víš..
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť