Page 83 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:51 15. Oct 2015
by Puxina
Jo a mimochodem ;) http://kultura.zpravy.idnes.cz/navrat-d ... mvideo_vha

U nás to budou dávat o den pozdějc :) zajdu na to, dlouho jsem ten film neviděl. :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:51 16. Oct 2015
by Bahnak
hmmmmmmm

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:25 19. Oct 2015
by Puxina
Tak jsem zkoukl tenhle drsný válečný film http://www.csfd.cz/film/297051-na-zivot ... t/prehled/

A ani nevím proč mě minul tenhle film :roll: http://www.csfd.cz/film/227786-interstellar/prehled/ Moc pěkný film za 5 hvězd ;), super atmosféra a dobré teorie ohledně různých dimenzí času, prostoru a podobně.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:28 19. Oct 2015
by KaTo
Btw - skoukl jsem Marťana a musím se připojit k jednomu komentáři:

Code: Select all

Spíš dobrodružné než sci-fi, spíš crowd-pleasure než survival, spíš feel-good než intelligent.
Prostě řemeslně dobrý film pro "průměrné davy", kterým nevadí sledovat online chat mezi planetami, mezi kterými letí světlo od čtyř do dvaceti minut (přiznám se, že mi uteklo v které konjuknci Země k Marsu byla), že Mars má "poněkud" nižší gravitaci, atd. Zkrátka, žádné detaily, které by "nenáročného" diváka zbytečně rozptylovaly od nípání se v kapitánčině mraženém exkrementu :lol: :lol: .
Matt jako Robinson byl i celkem "uvěřitelnej". Jen by mě zajímalo co bral za drogy, že byl pořád tak optimistickej :lol: .
Poněkud méně už byl uvěřitelný tým NASA :cry: - trochu mě "zklamalo" obsazení poplatné dnešní Americe (které jsem pro sebe tipnul hned po titulkách a ono se splnilo... :? ) aneb "klasicky" gender-rasově vyrovnaný film. Starý bílý tlusťoch je špatný, mladý hubený černoch je dobrý a kapitán lodi je žena :lol: .
Když to srovnám s Apollem 13... :mrgreen:
Závěrem. Nic co by stálo za opakování. Asi nejvíc mě asi tepalo zjednodušování...ale to asi vycházelo z mého očekávání SCI-FI (nedejbože HC SCI-FI), zatímco to byl spíš fantazy :D .

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:38 19. Oct 2015
by pavad
KaTo wrote:Btw - skoukl jsem Marťana a musím se připojit k jednomu komentáři:

Code: Select all

Spíš dobrodružné než sci-fi, spíš crowd-pleasure než survival, spíš feel-good než intelligent.
Prostě řemeslně dobrý film pro "průměrné davy", kterým nevadí sledovat online chat mezi planetami, mezi kterými letí světlo od čtyř do dvaceti minut (přiznám se, že mi uteklo v které konjuknci Země k Marsu byla), že Mars má "poněkud" nižší gravitaci, atd. Zkrátka, žádné detaily, které by "nenáročného" diváka zbytečně rozptylovaly od nípání se v kapitánčině mraženém exkrementu :lol: :lol: .
Matt jako Robinson byl i celkem "uvěřitelnej". Jen by mě zajímalo co bral za drogy, že byl pořád tak optimistickej :lol: .
Poněkud méně už byl uvěřitelný tým NASA :cry: - trochu mě "zklamalo" obsazení poplatné dnešní Americe (které jsem pro sebe tipnul hned po titulkách a ono se splnilo... :? ) aneb "klasicky" gender-rasově vyrovnaný film. Starý bílý tlusťoch je špatný, mladý hubený černoch je dobrý a kapitán lodi je žena :lol: .
Když to srovnám s Apollem 13... :mrgreen:
Závěrem. Nic co by stálo za opakování. Asi nejvíc mě asi tepalo zjednodušování...ale to asi vycházelo z mého očekávání SCI-FI (nedejbože HC SCI-FI), zatímco to byl spíš fantazy :D .
Opravte si chut necim co zatim zfilmovano - diky boze! - nebylo: Robert Lull Forward: "Dragon's Egg" (v CZ lokalizaci "Draci vejce")

Vyborna kniha po strance fyzikalni i pribehove. A zcela se ztotoznuji s nazorem ze (hrube prelozeno z EN): "... tato kniha je ucebnici fyziky neutronovych hvezd, ovsem jde o ucebnici maskujici se do roucha novely."

Btw: Kniha byla napsana jiz roku 1980...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:44 19. Oct 2015
by sandoftime
Přítelkyně mě donutila dokoukat s ní seriál Avatar. Teď koukáme na Legendu o Koře. Obojí pěkné.

Prosím neplést se šmoulovitými příšerkami ze stejnojmenované holywoodské slátaniny.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:26 19. Oct 2015
by Aillen
sandoftime wrote:Přítelkyně mě donutila dokoukat s ní seriál Avatar. Teď koukáme na Legendu o Koře. Obojí pěkné.

Prosím neplést se šmoulovitými příšerkami ze stejnojmenované holywoodské slátaniny.
Tak Avatar, ta holywoodská slátanina, vcelku souhlasím, jako příběh noooo .... sci-fi červená knihovna :ewink: , ale pastva pro oči to byla, to zase ano, alespoň místy :wink: , to se tomu filmu upřít nedá. :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 09:43 20. Oct 2015
by Puxina
Na Avatar se chodí hlavně skrz ty efekty a prostředí. Jak jsem už kdysi psal, děj je takový oný no :)

Já se zkouším dívat na Red Dwarf tak uvidím, zda mě to chytne.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:33 20. Oct 2015
by kokosak
Neplést si Avatar (kočkošmoulové od Camerona) a Avatar the last airbender - anime inspirovaný animovaný seriál plný vtipu, humoru a sem tam dramat, též zpracovaný M.Nigth Šamalánem do filmové podoby, bez vtipu, humoru, nebo jen koukatelného děje

Jinak nevím proč, ale Kora mě nějak nechytla :/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:04 20. Oct 2015
by G-ladiator
Pro ty koho to zajímá - začala 2. sezóna Star Wars Rebels.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:11 20. Oct 2015
by Miell
kokosak wrote:Neplést si Avatar (kočkošmoulové od Camerona) a Avatar the last airbender - anime inspirovaný animovaný seriál plný vtipu, humoru a sem tam dramat, též zpracovaný M.Nigth Šamalánem do filmové podoby, bez vtipu, humoru, nebo jen koukatelného děje

Jinak nevím proč, ale Kora mě nějak nechytla :/
Koukala jsem na to s holkama.. Avatar fajn.. Koru jsme přestaly sledovat docela rychle.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:21 20. Oct 2015
by G-ladiator
Co Vám vadí na té Koře? Mě to přišlo fajn (viděl jsem tedy jen první dvě sezony teda)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:23 20. Oct 2015
by KaTo
G-ladiator wrote:Co Vám vadí na té Koře? Mě to přišlo fajn (viděl jsem tedy jen první dvě sezony teda)
Jedno slovo: Nuda. A navíc Kora vypadá jak chlap.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:50 20. Oct 2015
by kokosak
No za mě to ani není tak o tom, co mi vadí, jako o tom, jestli mě to něco přineslo. Původní Avatar měl objevování, tajemno, vtip... Kora je tak nějak.. meh.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 06:49 21. Oct 2015
by sandoftime
G-ladiator wrote:Co Vám vadí na té Koře? Mě to přišlo fajn (viděl jsem tedy jen první dvě sezony teda)
Já to považuju za právoplatného nástupce Avatara a líbí se.

A Kato má špatnej vkus na ženský.