Page 83 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:42 21. Jul 2013
by J.F.Payne
Mračen:
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:15 01. Sep 2013
by karolina
Vilma
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:14 02. Sep 2013
by karolina
Johanes?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:26 14. Sep 2013
by KaTo
Ha, Aria v období Věku Öceli a páry!

P.S. VELMI zajímavé jméno modelky

, me gusta!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:14 14. Sep 2013
by Caehan
Mám takové podezření, že Aria z věku oceli a páry je úplně stejná, jako všechny ostatní Arie. Na obrázcích je vždycky mléčný bar a různé epochy jsou pak záminkou pro to, aby se dal na fórum vyvěsit každý týden znovu.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:42 14. Sep 2013
by Diemo
Ariu si po tech ruznejch akcich predstavuju nejak takhle

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:46 15. Sep 2013
by Miell
Caehan wrote:Mám takové podezření, že Aria z věku oceli a páry je úplně stejná, jako všechny ostatní Arie. Na obrázcích je vždycky mléčný bar a různé epochy jsou pak záminkou pro to, aby se dal na fórum vyvěsit každý týden znovu.
Obávám se, že to má s mlíkem společnou akorát lokaci, jinak jde rozhodně o sklad silikonu

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:21 19. Oct 2013
by Molly23
To se jeden takhle začne koukat na seriál, když tu najednou...
http://3.bp.blogspot.com/-_Z1Tv3c4N3Q/U ... l-male.jpg
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:06 20. Oct 2013
by Fryn
Tak teda "Casku", se přiznám, jsem ve Vilmě nikdy neviděl

.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:11 20. Oct 2013
by Aulus
Vilma je přeci princezna!
Fantaghiro celkem sedí, ne?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:51 20. Oct 2013
by Molly23
Asi se stanu tím kronikářem a přepíši dějiny, aby to sedělo Aule

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:27 20. Oct 2013
by Nalkanar
No takhle nějak si myslím, že skoro Vilma vypadá... akorát ten nápis berserk moc neodpovídá, spíše by tam mělo být něco jako "přecitlivělá plačka".

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:44 20. Oct 2013
by Molly23
Berserk se sebeovládáním pak může působit takovým dojmem

. Jinak Nalku tak se jmenuje ten seriál odkud ta postava pochází.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:27 21. Oct 2013
by Bahnak
Zara a Kor.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:11 10. Nov 2013
by Pajule
Taková milejší Niena