Page 83 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:55 05. Feb 2013
by Absinthorix
Koťátko teda vypalovat nebudeme?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:56 05. Feb 2013
by kucik
Mohli bysme následně. Zálrží, jak se komu bude chtít.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:30 05. Feb 2013
by Braenn
Já jsem pro. Jen se pak musíme mít jak dohodnout.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:55 05. Feb 2013
by Fryn
Čas plně vyhovuje :) . Dorazím.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:42 06. Feb 2013
by Bahnak
Hmmm, beach jo, zahejbu se moc rád, ale že by se mi chtělo bez piva (řidič) a bez cigaret (nekuřácká kavárna) sedět, popíjet předraženej čaj a malovat hrnek, to nějak říct nemůžu... :?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:26 06. Feb 2013
by Absinthorix
Bahnak wrote:Hmmm, beach jo, zahejbu se moc rád, ale že by se mi chtělo bez piva (řidič) a bez cigaret (nekuřácká kavárna) sedět, popíjet předraženej čaj a malovat hrnek, to nějak říct nemůžu... :?
Malovat hrnek? O malování řeč nebyla - co zavání malováním je zaprodáno ďáblu

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:40 06. Feb 2013
by -darkvision-
A nemáš zrovna ty malovanej avatar? :P

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:46 06. Feb 2013
by Braenn
Bahňáku, nemusíme autem:)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:59 06. Feb 2013
by Absinthorix
-darkvision- wrote:A nemáš zrovna ty malovanej avatar? :P
Na tom něco bude... nicméně aspoň jsem ho nekreslil já :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:27 06. Feb 2013
by kokosak
Na tu plus hospodu a možná deskovky bych se teoreticky i přidal. Pokud by se šlo do nezahulenejch prostor ;)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:41 06. Feb 2013
by Bahnak
inu, tak za kokosáčka si tu cigaretu holt odpustím... :-D

Jinak nehrál jsem to léta páně a konečně ji mám doma - "deskovku" carcassone - na odreagování je to cajk

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:26 07. Feb 2013
by kucik
Teoreticky bych taky nemusel autem. Nebo vzít auto a někde ho nechat do neděle.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:50 07. Feb 2013
by Braenn
Takže až skončíme s beachem, přesouváme se na tu Dejvickou, nebo kde to je? A Jarri a Kokos by dorazili? Kokosovi dám klidně echo, Jarrimu nemám jak.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:59 07. Feb 2013
by kucik

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:47 07. Feb 2013
by Absinthorix
No u mě není jisté, jestli tu v sobotu nakonec budu - nějak se mi to celé zvrtlo :wall: