Page 83 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:55 05. Feb 2013
by Absinthorix
Koťátko teda vypalovat nebudeme?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:56 05. Feb 2013
by kucik
Mohli bysme následně. Zálrží, jak se komu bude chtít.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:30 05. Feb 2013
by Braenn
Já jsem pro. Jen se pak musíme mít jak dohodnout.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:55 05. Feb 2013
by Fryn
Čas plně vyhovuje

. Dorazím.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:42 06. Feb 2013
by Bahnak
Hmmm, beach jo, zahejbu se moc rád, ale že by se mi chtělo bez piva (řidič) a bez cigaret (nekuřácká kavárna) sedět, popíjet předraženej čaj a malovat hrnek, to nějak říct nemůžu...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:26 06. Feb 2013
by Absinthorix
Bahnak wrote:Hmmm, beach jo, zahejbu se moc rád, ale že by se mi chtělo bez piva (řidič) a bez cigaret (nekuřácká kavárna) sedět, popíjet předraženej čaj a malovat hrnek, to nějak říct nemůžu...

Malovat hrnek? O malování řeč nebyla - co zavání malováním je zaprodáno ďáblu
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:40 06. Feb 2013
by -darkvision-
A nemáš zrovna ty malovanej avatar?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:46 06. Feb 2013
by Braenn
Bahňáku, nemusíme autem:)
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:59 06. Feb 2013
by Absinthorix
-darkvision- wrote:A nemáš zrovna ty malovanej avatar?

Na tom něco bude... nicméně aspoň jsem ho nekreslil já

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:27 06. Feb 2013
by kokosak
Na tu plus hospodu a možná deskovky bych se teoreticky i přidal. Pokud by se šlo do nezahulenejch prostor

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:41 06. Feb 2013
by Bahnak
inu, tak za kokosáčka si tu cigaretu holt odpustím...
Jinak nehrál jsem to léta páně a konečně ji mám doma - "deskovku" carcassone - na odreagování je to cajk
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:26 07. Feb 2013
by kucik
Teoreticky bych taky nemusel autem. Nebo vzít auto a někde ho nechat do neděle.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:50 07. Feb 2013
by Braenn
Takže až skončíme s beachem, přesouváme se na tu Dejvickou, nebo kde to je? A Jarri a Kokos by dorazili? Kokosovi dám klidně echo, Jarrimu nemám jak.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:59 07. Feb 2013
by kucik
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:47 07. Feb 2013
by Absinthorix
No u mě není jisté, jestli tu v sobotu nakonec budu - nějak se mi to celé zvrtlo
