Page 83 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:36 28. Mar 2013
by Aulus
Otázkou je, jak chceš vyžadovat hráčské úsilí (teď mám na mysli ono RP úsilí, když jsme na RP světě :) ) ve spojení s buildováním bez toho:
a) abys byl obviněn z DM protekce
b) aby to ta protekce opravdu byla
c) abys mohl bez DM ve hře vůbec něco získat. :wink:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:54 29. Mar 2013
by kucik
Jsem otevřen návrhům.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:10 29. Mar 2013
by Nalkanar
No zajímavým obranným mechanismem proti creeperům jsou společenská postavení. Ne každý je měšťan, takže i creeper může narazit na ten strop. Na druhou stranu drtivá většina RPerů si na titul taky jen tak nešáhne, takže jsou na tom stejně.

Pak mi příjde, že uznání u DM si stejně musíte tvrdě vyřvat. Buď musíte sakra dlouho dělat veřejné akce pro jednu část serveru (myšleno Povrch/Podtemno), aby si vás nakonec všimla DMka, když už to je nepřehlédnutelné. Což ale není cesta pro každou postavu. Anebo když něco kutíte více skrytě, tak s tím musíte očividně spamit DMka (či spíše s nimi chodit grilovat ;) ), aby si vás vůbec někdo všiml. Očekával bych, že v RP světě bude snaha sledovat snahu všech hráčů a těm co se o něco snaží pak nějak vyjít vstříc s jinak nehybným creeperským světem.

A pak samozřejmě nastavení gild, ale to už se tu řešilo. http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =16&t=5787

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:15 29. Mar 2013
by Molly23
A někdy když hrajete něco s DM, tak to DM ani nepíše do svého deníčku (pokud nějaký má) a pak to DM zničehonic zmizí a snahy jsou nedohledatelné... Ted mi už málokdo uvěří, že jsem se dostal skoro na princeznu!

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:39 29. Mar 2013
by J.F.Payne
Molly23 wrote:A někdy když hrajete něco s DM, tak to DM ani nepíše do svého deníčku (pokud nějaký má) a pak to DM zničehonic zmizí a snahy jsou nedohledatelné... Ted mi už málokdo uvěří, že jsem se dostal skoro na princeznu!
Já bych ti věřil, že jseš i skoro královna.
Ale Vil, tak to ani náhodou.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:46 29. Mar 2013
by KaTo
J.F.Payne wrote:
Molly23 wrote:A někdy když hrajete něco s DM, tak to DM ani nepíše do svého deníčku (pokud nějaký má) a pak to DM zničehonic zmizí a snahy jsou nedohledatelné... Ted mi už málokdo uvěří, že jsem se dostal skoro na princeznu!
Já bych ti věřil, že jseš i skoro královna.
Ale Vil, tak to ani náhodou.
Proč ne? Kájínek je nevinný, na Rátha to ušili a Kalousek nelže! :lol: :lol: Proč by kua Vilma nebyla princezna? Sakra, jestli já nejsem pak letadlo, tak už nic nedává smysl!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:54 29. Mar 2013
by Molly23
J.F.Payne wrote:
Molly23 wrote:A někdy když hrajete něco s DM, tak to DM ani nepíše do svého deníčku (pokud nějaký má) a pak to DM zničehonic zmizí a snahy jsou nedohledatelné... Ted mi už málokdo uvěří, že jsem se dostal skoro na princeznu!
Já bych ti věřil, že jseš i skoro královna.
Ale Vil, tak to ani náhodou.
Jak to vše vlastně bylo už ted asi nikdo krom mě a daného DM nezjistí... :) nejsou žádné důkazy!

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:50 29. Mar 2013
by Bruciacullo
Molly23 wrote:
J.F.Payne wrote:
Molly23 wrote:A někdy když hrajete něco s DM, tak to DM ani nepíše do svého deníčku (pokud nějaký má) a pak to DM zničehonic zmizí a snahy jsou nedohledatelné... Ted mi už málokdo uvěří, že jsem se dostal skoro na princeznu!
Já bych ti věřil, že jseš i skoro královna.
Ale Vil, tak to ani náhodou.
Jak to vše vlastně bylo už ted asi nikdo krom mě a daného DM nezjistí... :) nejsou žádné důkazy!
já se obávám že jen stále necháeš které nitky kam vedou nic víc :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:57 29. Mar 2013
by Molly23
Ted už na to stejně kašlu a dělám si z toho spíš srandu :). Počkám si na NT a třeba bude pak situace trochu jiná a uvidí se.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:09 29. Mar 2013
by KaTo
Molly23 wrote:Počkám si na NT a třeba bude pak situace trochu jiná a uvidí se.
Vilma přestane fňukat, urážet se a začne se chovat jako Elfka, rozuměj podlá zákeřná, nedostižná mrcha, který nikdo nedokáže odolat? :shock: Nevěřím! :lol: :lol: :lol:
Bo bez Vilminy změny, má šanci hrát leda tak princeznu v pimprlovém divadélku pro malé gnómátka a ne v Princově posteli :lol: :lol: :lol: .

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:41 29. Mar 2013
by xxxMajkyxxx
KaTo wrote:
Molly23 wrote:Počkám si na NT a třeba bude pak situace trochu jiná a uvidí se.
Vilma přestane fňukat, urážet se a začne se chovat jako Elfka, rozuměj podlá zákeřná, nedostižná mrcha, který nikdo nedokáže odolat? :shock: Nevěřím! :lol: :lol: :lol:
Bo bez Vilminy změny, má šanci hrát leda tak princeznu v pimprlovém divadélku pro malé gnómátka a ne v Princově posteli :lol: :lol: :lol: .
To už je spíš drowka ne? :lol: místo zákeřná bych volil vypočitavá a místo mrcha......eeeer.......arogantní individualistka :lol:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:08 29. Mar 2013
by -darkvision-
KaTo wrote:
Molly23 wrote:Počkám si na NT a třeba bude pak situace trochu jiná a uvidí se.
Vilma přestane fňukat, urážet se a začne se chovat jako Elfka, rozuměj podlá zákeřná, nedostižná mrcha, který nikdo nedokáže odolat? :shock: Nevěřím! :lol: :lol: :lol:
Bo bez Vilminy změny, má šanci hrát leda tak princeznu v pimprlovém divadélku pro malé gnómátka a ne v Princově posteli :lol: :lol: :lol: .
Vilma si rozjede build :!:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:10 29. Mar 2013
by Molly23
A hlavně si Vilma dá subrasu drow-šlechtic! :lol: :lol: :lol: A bude to!

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:15 29. Mar 2013
by Prasokralik
KaTo wrote:
Molly23 wrote:Počkám si na NT a třeba bude pak situace trochu jiná a uvidí se.
Vilma přestane fňukat, urážet se a začne se chovat jako Elfka, rozuměj podlá zákeřná, nedostižná mrcha, který nikdo nedokáže odolat? :shock: Nevěřím! :lol: :lol: :lol:
Bo bez Vilminy změny, má šanci hrát leda tak princeznu v pimprlovém divadélku pro malé gnómátka a ne v Princově posteli :lol: :lol: :lol: .
Vilma je náhodou velice unikátní postava. Je to jediná ženská, kterou nechtěl ani Rien.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:56 29. Mar 2013
by Caehan
Prasokralik wrote:Vilma je náhodou velice unikátní postava. Je to jediná ženská, kterou nechtěl ani Rien.
Vilma je velice unikátní a to je tedy co říct, protože slovo "unikátní" by správně žádné stupňování mít nemělo.

Co přijde příště, budeme hledat nejoptimálnější řešení? :P