Page 83 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:53 25. Dec 2009
by innfra
Děkuji esuli a šedivcovi za hru :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 14:57 26. Dec 2009
by Esuliams
Já děkuju Infře za trpělivost, jeho Tomasovi hlavně za to, že vydrží kousání od Sharinky. Pak Šedivcovi za hraní Prcka a jejích "ředěných" lektvárků.

Jo a ta kniha od Urgolda neměla chybu. :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 12:04 30. Dec 2009
by Sorrow
Rad bych podekoval za predelavku ochocovani zvere, ted aspon nebudou tolik nastavat
situace kdy nektery ,,hraci,, budou brecet pres jine za snizene presvedceni a nebo takove
smesne flames viz flames.

Ale kdyz nad tim tak premyslim, tak bych vlastne mel podekovat spis treba jednomu drowskemu
carodeji za zruseni neviditelnosti/stinu pri vybirani pokladu, treba nejen tomu jednomu zlodeji za
vypnuti skillu okradani za nehorazne prasarny pri bileni inventaru, tem radoby druidum a hranicarum
za novy system v ovladani zvere a zrejme bych mohl pokracovat dal a dal....

Je mi az smutno z toho jak si samotni hraci tu hru dovedou stezovat tim, ze svou lenosti ci svoji
blbosti, nebo i tim ze si samotnou hru nedovedou uzivat rikaji o takovehle zbytecne systemy :?
Je hrozne jak se to vsechno riti do podobnych extremu jako uz tak mnohrakrat popisovane Eq.
(neni brano jako zesmesneni ci urazka)Holt tam sou lidi mene benevoletni nez tady.

At si v tom kazdy najde neco, treba do toho Noveho roku.

Sorrow

Re: Poděkování

Posted: 12:29 30. Dec 2009
by Minde
njn ale své nevýhody ta imka i má.. třeba u mé Piwi bylo porozuení nekdy jedina moznost jak docílit toho abych zvíře nemusel při pruchodu zabit :) a Piwi se snaží byt tím drujdem co nezabíjí zvířátka :) tudíš mě se ta náhodná imka tak moc nelíbí ... ted abych se bál až pujdu okolo smečky vlku, aby nekteří nebyly nepřátelští a k tomu s imkou :p

U bosu mi imka nevadi...u zvirat v jeskyni..no dobra...ale kdyby ikmka nebyla u zvirat volne se pohybujícich venku tak bych mohl i podekovat a nebyl by tenhle příspěvěk oftopic :)

Re: Poděkování

Posted: 12:57 03. Jan 2010
by Luelle
Děkuji za včerejší kolizi s Podtemnem =)

bylo to super a hlavně se NĚCO dělo =)))

Re: Poděkování

Posted: 13:15 03. Jan 2010
by Necrooo
Ja bych chtel podekovat DM Cairon za prijemne zpestreni hry kdyz jsem v Ivory narazil na Draka a naslednem deni co se delo. A vsem ostatnim s kterymi jsem se pak setkal, ci putoval nekam.
Hezky udelane.

Jen skoda Arii ze sem si nemohl utrhnout ten jeden osten. :? Krucis.

Re: Poděkování

Posted: 13:18 03. Jan 2010
by -RoF-
Necrooo wrote: Jen skoda Arii ze sem si nemohl utrhnout ten jeden osten. :? Krucis.
Věř, že to co by pak Aria utrhla Rotovi, tak by se mu asi taky nelíbilo :twisted:

Ale děkuju z ten questík :wink: Pro mě fajn spestření a dobrý chaos pro postavu.

Re: Poděkování

Posted: 23:55 04. Jan 2010
by Alviara
Chtěl bych poděkovat Arthoriusovi za večerní spestření hry, ikdyž podle toho co se pak stalo, tak se asi moc nebavil :( :( . A pak Earanie Rastialo (ted sem to určitě nějak zkomolil :D) za super zahrání, moc se mi to líbilo. Všem zůčastním ještě jednou velice děkuji.

:twisted: !! No a abych nezapoměl na Necraaa !! :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 00:07 05. Jan 2010
by Necrooo
*priblizi se k nastence v ruce drzic ucho* Jo jo taky dik. Jen doufam ze jsme to nevzali moc zhurta, ale kdyz von se vychloubal ze me malem zabil, coz byla lez. Proradny to paladin.

Jinak taky diky vsem a i diky Pajky, kterou jsem pak potkal v dilnach *premysli jako to telepatii pouzivala*

Re: Poděkování

Posted: 00:10 05. Jan 2010
by Pajule
jo taky děkuju :) :mrgreen: doufam , že se neviděli naposhled :D budou to zřejmě zajímavá setkání :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 01:03 05. Jan 2010
by skarbi
Díky skupince. A potom Caironovi za hezkou tečku na konci, v podobě bracha. (To pivo mu tak fakt přines :wink: )

Re: Poděkování

Posted: 01:44 05. Jan 2010
by zachy
Velke diky Caironovi za to decko v lese...

PS: Nejspis to fungovalo :)

A budu mit na koleji klid :)

Re: Poděkování

Posted: 00:20 08. Jan 2010
by LDamian
Dekuji Ayshe, Rithien, Carcarothovi, Bageshurovi, Arii Orii a Raine za test dungu.

Dekuji Caironovi za dohled a Ravangornovi za to, ze nas po padu serveru vytahl ven. :)

Skoda ze to padlo, byli jsme uz temer u cile /ktery by nas tedy nejspis pozabijel, ale kdo vi.../ :wink:

Re: Poděkování

Posted: 02:08 08. Jan 2010
by skarbi
Díky naší renegátské skupince za večer:).

Re: Poděkování

Posted: 14:55 08. Jan 2010
by Xantipa
LDamian wrote:Dekuji Ayshe, Rithien, Carcarothovi, Bageshurovi, Arii Orii a Raine za test dungu.

Dekuji Caironovi za dohled a Ravangornovi za to, ze nas po padu serveru vytahl ven. :)

Skoda ze to padlo, byli jsme uz temer u cile /ktery by nas tedy nejspis pozabijel, ale kdo vi.../ :wink:
hmm, to byla opravdu skoda, ze jsme to nedojeli...
adrenalin letel nahoru, bojovnici skvele bojovali, vyplytvalo se tolik lektvaru, caryfukove padali unavou a nakonec jsme to stejne nedali... a jeste si vsechen loot vzal Cairon, zustali nam oci pro plac. :)

Moc dekuji vsem, byla to vyborna parta, sice nekteri brblali, ale mne se to tam docela libilo. Proste to byl skvely test, ja se vyborne bavila. Jen malokdy me hra tak vtahne do sebe!