Page 84 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:36 11. Jan 2011
by wsweetjane
Ještě k těm RP lektvarům...možná by byly vhodné lektvary proměny...do jinných osob jen změna vzhledu - nebo jedy;-)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:48 11. Jan 2011
by Radim
wsweetjane wrote:Ještě k těm RP lektvarům...možná by byly vhodné lektvary proměny...do jinných osob jen změna vzhledu - nebo jedy;-)
Lektvary proměn jsou a jedy taky

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:58 11. Jan 2011
by wsweetjane
Radim wrote:wsweetjane wrote:Ještě k těm RP lektvarům...možná by byly vhodné lektvary proměny...do jinných osob jen změna vzhledu - nebo jedy;-)
Lektvary proměn jsou a jedy taky

_________________________________________________________________________
Vážně???:-O tak to se upřímně omlouvám;-)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:46 12. Jan 2011
by wsweetjane
Ráda bych jednu věc....jakmile kdokoliv ve hře ZABIJE MOJÍ POSTAVU automaticky s ním odmítám hru a jdu očistec....moje volba můj problém....
Každopádně dneska se mi dostalo argumentu že zabití s použitím stínových zranění je tkzv. "systémové omráčení" aby tohle označení bylo fér mělo by být možné se z něj probrat - pak prosím, můžeme se bavit o omráčení - pokud mě musí někdo (nebo snad kněz) nahazovat nožem....nejsem v ŽÁDNÉM bezvědomí;-)
Takže co mi chybí je možnost probrat se z kóma - klidně i nečekaně;-)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:54 12. Jan 2011
by Alvarion
Třeba to v tom spamu nezanikne
Moc bych chtěl, aby byl pytlíček na bylinky, do kterého by se jich vešlo více a ja mohl v klidu trhat. V současnsoti mam všechny trezory zaplavené surovinami a přitom mi furt dochází při testech. Je přiliš mnoho komponent a málo místa. Myslim, že nejen ja, ale všichni alchymisti by pytlik na reagence ocenili.
Je silene jezdit Banka - Dílna Karatha - Dílna Kel jen kvuli tomu abych nasel tu spravnou surovinu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:35 12. Jan 2011
by tao kan
zlato v invu nic neváží. navrhuji přidat item "měšec" kterej bude měnit váhu podle zlatek co má postava u sebe

.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:36 17. Jan 2011
by Radim
Je prosím nějaké makro podobné jako /pc dislike který nahodí odpor zpátky do normálu?Je to pruda nahozovat všem zpátky a ještě to každýmu vyskočí ve výpisu když se to dělá ručně.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:41 17. Jan 2011
by Prasokralik
Radim wrote:Je prosím nějaké makro podobné jako /pc dislike který nahodí odpor zpátky do normálu?Je to pruda nahozovat všem zpátky a ještě to každýmu vyskočí ve výpisu když se to dělá ručně.
když nahodíš odpor stačí by to udělala jedna strana ale když ho rušíš, musí ho stejně zrušit strany obě
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:42 17. Jan 2011
by Lambijec
Radim wrote:Je prosím nějaké makro podobné jako /pc dislike který nahodí odpor zpátky do normálu?Je to pruda nahozovat všem zpátky a ještě to každýmu vyskočí ve výpisu když se to dělá ručně.
relog...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:43 17. Jan 2011
by Pajule
MĚ by zajímalo zda sou někde vypsaný ty příkazy to /pc.. páš si nic nepamatuju

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:45 17. Jan 2011
by Radim
Prasokralik wrote:Radim wrote:Je prosím nějaké makro podobné jako /pc dislike který nahodí odpor zpátky do normálu?Je to pruda nahozovat všem zpátky a ještě to každýmu vyskočí ve výpisu když se to dělá ručně.
když nahodíš odpor stačí by to udělala jedna strana ale když ho rušíš, musí ho stejně zrušit strany obě
Jasně ale nemění to nic na mém dotazu takže počkám na vyjádření povolanějšího.
Dík

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:59 17. Jan 2011
by Prasokralik
Pajule wrote:MĚ by zajímalo zda sou někde vypsaný ty příkazy to /pc.. páš si nic nepamatuju

zkus /pc ? vypíše ti to přímo ve hře co všechno můžeš použít
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:00 17. Jan 2011
by Pajule
jo? to ani nevim

tak dík
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:03 17. Jan 2011
by Prasokralik
Tak jsem si ted ze srandy ty příkazy procházel a když napíšu /pc portrait tak to sice vypíše můj portrét ale taky to aktivuje ještě následující dva: /pc slowme /pc skills
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:47 17. Jan 2011
by kucik
Jee.. asi chybi break
