Page 84 of 329
Re: Vtípky
Posted: 12:32 12. Sep 2010
by Xullfryn
Re: Vtípky
Posted: 10:49 13. Sep 2010
by Rejty
Zvířátka jela na dovolenou a chovala se jako lidé:
Lišák jel s milenkou...
Osel jel s manželkou...
Vůl s celou rodinou...
Kanec jel sám a čekal, která svině se k němu přidá...
Sedia muž a žena mlčky pri večeri
a zrazu žena vstane a strelí mužovi facku.
Ten sa udivedene pýta: "za čo".
Žena odpovie:"Za 20 rokov nekvalitného sexu".
Ďalej mlčky večerajú,
keď muž vstane a strelí facku žene.
Keď sa žena opýta za čo,
odpovie:" A ty odkiaľ vieš o kvalitnom sexe?"
Telefonuje chlapík hasicum:
'Rychle, okamzite prijedte k nám, horíme!'
'Dobre pane, jak se k vám dostaneme?'
'Jezis, to uz nemáte ty velky cerveny auta..?!?'
Zvoní v železářství telefon:
Manžel mi koupil podprsenku, přijdu si ji vyměnit!
To máte ale špatné číslo!
Právě proto si ji přijdu vyměnit !!!
Chlap přiběhne v noci k blázinci a začne vší silou bušit na dveře a řvát:
"Pusťte mě dovnitř, já jsem se zbláznil!" Ze dveří vyleze vrátný a zařve na
něj:
"Člověče, je půl třetí v noci, vy jste se snad zbláznil!"
Kohn letí letadlem a obsluhuje ho mladá, krásná letuška. Kohn si ji zavolá a říká jí:
"Slečno, já teď letím na tři dny do New Yorku a budu tam sám. Nechtěla byste mi dělat na tu dobu společnost, myslím tím se vším všudy, za sto tisíc?"
Letuška se začervená a říká:
"No, dalo by se o tom uvažovat."
"A co takhle za tisícovku?"
"No dovolte, copak jsem nějaká kurva?"
"Promiňte, to už jsme vyřešili, teď se bavíme o ceně..."
Pozor na Tesco ...
Vážení, neviem, či nakupujete v Tescu, ale toto vám môže byť užitočné.
Chcem vás varovať pred niečím, čo sa mi prihodilo.
Stal som sa obeťou šikovných podvodníčok.
Ako podvodníčky pracujú: Dve pekné 18-ročné dievčatá - prídu k vášmu autu, keď dávate nákup do kufra.
Začnú vám umývať sklo a ich prsia vypadávajú z blúzky.
Kto by sa nepozrel, že?
Keď im poďakujete a ponúknete peniaze za prácu, povedia:
'Nie' a požiadajú vás, či by ste ich nezaviezli k ďalšiemu supermarketu.
Keď súhlasíte, obe sa posadia na zadné sedadlo.
Počas cesty sa začnú navzájom sexuálne dráždiť.
Potom jedna z nich prelezie na predné sedadlo a urobí vám to ústami, zatiaľ čo druhá vám ukradne peňaženku.
Moju peňaženku mi ukradli minulý utorok, v stredu, dva razy vo štvrtok, v
sobotu a takisto včera!!
A pojdem aj dnes!
Re: Vtípky
Posted: 12:28 13. Sep 2010
by EXITUS999
Rejty wrote:Zvířátka jela na dovolenou a chovala se jako lidé:
Lišák jel s milenkou...
Osel jel s manželkou...
Vůl s celou rodinou...
Kanec jel sám a čekal, která svině se k němu přidá...
Sedia muž a žena mlčky pri večeri
a zrazu žena vstane a strelí mužovi facku.
Ten sa udivedene pýta: "za čo".
Žena odpovie:"Za 20 rokov nekvalitného sexu".
Ďalej mlčky večerajú,
keď muž vstane a strelí facku žene.
Keď sa žena opýta za čo,
odpovie:" A ty odkiaľ vieš o kvalitnom sexe?"
Telefonuje chlapík hasicum:
'Rychle, okamzite prijedte k nám, horíme!'
'Dobre pane, jak se k vám dostaneme?'
'Jezis, to uz nemáte ty velky cerveny auta..?!?'
Ty jsou luxusní

Hlavně hasiči

Re: Vtípky
Posted: 13:57 13. Sep 2010
by Braenn
Koukám tady někdo chodí na Hofy:) Tak já taky přidám své dva oblíbené židovské:
Sedí v Irsku před katolickým kostelem dva žebráci, jeden drží v ruce kříž a druhý Davidovu hvězdu.
Návštěvníci kostela se na žebráka s hvězdou škaredě podívají a tomu s křížem vhodí provokativně velkou sumu peněz do klobouku. Tak to jde několik dní, až se knězi z kostela židovského žebráka zželí, jde za ním a povídá mu:" Podívejte se, tady jste v Irsku, to je katolická země, sedíte před kostelem, pokud budete držet v ruce hvězdu Davidovu, tak Vám nikdo nic nedá."
Žebrák s hvězdou se ušklíbne, dloubne loktem do toho s křížem a povídá:" Podívají se Kohn, kdo nás to sem přišel učit marketing."
Sedí takhle kněz ve zpovědnici a poslouchá hlas z druhé strany:
"Otče, je mi dvaaosmdesát, jsem už padesát let se svojí ženou, vždy jsem jí byl věrný. Ale včera jsem se tři hodiny vášnivě miloval s osmnáctiletými dvojčaty."
"Kdy jste byl naposled u zpovědi?" ptá se kněz.
"Nikdy... já jsem Žid."
"Tak proč jste sem dnes přišel a řekl mi o tom?"
"Heh, já to vypravím každému!!!"
Re: Vtípky
Posted: 15:51 13. Sep 2010
by Lord_Berserk
Re: Vtípky
Posted: 21:33 15. Sep 2010
by Práček
No ja si řikal, že mi tam něco chybí

Re: Vtípky
Posted: 01:26 16. Sep 2010
by Manas
chlapek prijde z prace, plotna studena a zena kouka na chytrou varecku,
prijde k ni a povida "na co to cumis stejne se nenaucis varit ty kravo"
zena se otoci a odpovi "no a? ty taky cumis na porno"
Re: Vtípky
Posted: 19:03 17. Sep 2010
by slencak
co dát tenhle efekt na neúspěšný hod proti vystrašení
http://www.youtube.com/watch?v=we9_CdNPuJg&NR=1
Re: Vtípky
Posted: 18:42 19. Sep 2010
by sendys
Re: Vtípky
Posted: 20:27 19. Sep 2010
by Desmond
Re: Vtípky
Posted: 20:28 21. Sep 2010
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 00:43 24. Sep 2010
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 17:14 25. Sep 2010
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 17:24 25. Sep 2010
by venomeq
.
Re: Vtípky
Posted: 17:28 25. Sep 2010
by de Aers
venomeq wrote:.
*také už pláče smíchy*