Page 84 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 08:03 04. Apr 2012
by -RoF-
Občas je dobré udělat menší změnu v tom co poslouchám hmm .... tuc tuc tuc

In Motion - Trent Reznor and Atticus Ross

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 19:48 04. Apr 2012
by Molly23

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 20:00 04. Apr 2012
by -RoF-
Hmmm tahle se jim vyjímečně povedla ;)

Nightwish- The Crow, the Owl and the Dove

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 09:00 05. Apr 2012
by Lord_Berserk
Stara dobra vyfetovana Wendy :mrgreen: nekdo mozna zna 8)
Wendy O Williams

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 10:42 05. Apr 2012
by Absinthorix

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:24 05. Apr 2012
by Prasokralik
You´re going down doprovod filmového tekkenu

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:19 05. Apr 2012
by Lord_Berserk
Absinthorix wrote:Znáte někdo?
The Velvet Underground Femme Fatale
Jasne :wink: s Niko se mi libi nejvic

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 23:32 05. Apr 2012
by johnny98-G

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 19:46 06. Apr 2012
by -RoF-
Fajné ;) Obě písně jsou hodně chytlavé.

Freedom Call - Far Away

Freedom Call - Innocent World

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 01:05 07. Apr 2012
by johnny98-G

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:46 07. Apr 2012
by Absinthorix
Lord_Berserk wrote:
Absinthorix wrote:Znáte někdo?
The Velvet Underground Femme Fatale
Jasne :wink: s Niko se mi libi nejvic
To jsme dva :) tak ještě jedna pro nás
All tomorrow's parties - Velvet Underground and Nico
má prostě skvělej hlas.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:26 08. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Mike Patton je demon......album roku 1997 s T.G.M. na coveru
Faith No More - Last Cup of Sorrow
Faith No More - Mouth to Mouth

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:39 11. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Zabavne funky riffy
Downset - My American Prayer

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:07 13. Apr 2012
by johnny98-G

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 12:29 14. Apr 2012
by Molly23
Tak takhle si brouká Bohdan, když si ... brouká :D

http://www.youtube.com/watch?v=y3xMCXqqG2w