Page 84 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:40 25. Oct 2015
by Caehan
Ten film sice neexistuje, ale byl by naprosto super. Sylvester Stallone a tunel Blanka dohromady, to by nemělo chybu.

https://www.youtube.com/watch?v=7GHju0wmgoQ

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:09 29. Oct 2015
by sandoftime
Force Awakens

Nejsem přehnaný fanda SW ale jak jsem viděl ten trailer s postaším Harrisonem, uvědomil jsem si že se na to celkem těším.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:58 29. Oct 2015
by Puxina
sandoftime wrote:Force Awakens

Nejsem přehnaný fanda SW ale jak jsem viděl ten trailer s postaším Harrisonem, uvědomil jsem si že se na to celkem těším.
U nás v kině byl tenhle trailer. https://www.youtube.com/watch?v=ngElkyQ6Rhs
Udělané je to hezky, ale SW vynechám jako vždy ;).

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:35 30. Oct 2015
by kokosak
sandoftime wrote:Force Awakens

Nejsem přehnaný fanda SW ale jak jsem viděl ten trailer s postaším Harrisonem, uvědomil jsem si že se na to celkem těším.
http://www.nerfnow.com/comic/1675

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:20 06. Nov 2015
by Puxina
Guardians Of The Galaxy

Včera jsem se na to díval už po druhé :wink: a parádní film a ta hudba tam sedí :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 01:52 14. Nov 2015
by Puxina
Predátor ve středověku ;) fajné
PREDATOR: DARK AGES

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:58 04. Dec 2015
by Puxina
Jeden z nejlepších titulkových úvodů na film, co jsem za poslední dobu viděl ;) https://www.youtube.com/watch?v=wSoC_KHu4_A

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:41 11. Dec 2015
by Puxina
Moc fajn film, pěkný náhled na fanatiky a ukazuje to jak je náboženství sviňské http://www.csfd.cz/film/241254-agora/prehled/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 02:59 23. Dec 2015
by kokosak
Tož nové Hvězdné vojny. Jediný, co bych jim trochu vytknul, jsou recyklovaný motivy z původní trilogie.

Hrdina - super.
Evilák - nejdřiv sem si řikal "no potěš", ale pak začal fungovat a teď zpětně hodnotim jako super.
Humor - super.
Chemie mezi postavami - super.
Silný scény s nulovým obsahem slov a efektů, validní děj bez do očí bijících hovadin (jen s minoritníma), uvěřitelný charaktery s pochopitelnejma motivacema.... klidně bych snesl o pul hodiny delší rozjezd.

Za mě doporučuju

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 03:46 23. Dec 2015
by J.F.Payne
Mně se SW líbily moc, ale ten záporák je fakt průser. Casting je naprosto hroznej. Proč v kompjůtrovejch hrách nebo animovanejch filmech dokážou vytvořit sithy, ze kterých člověk uchcává blahem, a do filmu daj takovouhle ubrečenou buzničku?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 09:02 23. Dec 2015
by kokosak
Mě se právě na něm líbilo, že...

*SPOILER ALERT*

... to není takovej ten klasickej sith, je to zárodek eviláka, kterej se TAK MOC snaží, ale nedává to. Darth Vader byl hotovej evilák, Sidious, Maul, Dooku, to už sme viděli kolikrát. Tohle je Anakin tak, jak měl Anakin vypadat - ucho, co nemá vlastní emoce pod kontrolou (a než někdo namítne že temná strana je o emocích, chtěl bych zdůraznit, že temní chlapci a dívky využívají své emoce, ne naopak, jak to dělá tenhlecten).

Zpočátku se tváří evil evil evil a postupně jak si přidává scény je vidět víc a víc jako máslo, takže finální konfrontace je uvěřitelná - není to noob jedi vs. pro sith, je to noob vs. noob.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:52 23. Dec 2015
by Zeerit
Mě se nový SW nelíbily vůbec. Za mě tak 4/10

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:43 23. Dec 2015
by J.F.Payne
Jo a ještě připomínka.... bylo tam hrozně málo emzáků. Pamatuju si snad jenom obchodníka z Jakku a poskoky a pak tu hodnou emzáčí babičku s okulárama, co měla ve sklepě tisíc let schovanej lightsaber, nebo co...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:34 23. Dec 2015
by sandoftime
J.F.Payne wrote:Mně se SW líbily moc, ale ten záporák je fakt průser. Casting je naprosto hroznej. Proč v kompjůtrovejch hrách nebo animovanejch filmech dokážou vytvořit sithy, ze kterých člověk uchcává blahem, a do filmu daj takovouhle ubrečenou buzničku?
Protože se SW to jde z kopce od doby, co patří k Disney. A bude hůř, protože Disney bude postupně odklánět od zápletek, které dřív k SW universu patřily, např. krásné herní serie jako Jedi knights, pokud se jim to nebude hodit do krámu s jejich SW anakinovského typu. A vzhledem k tomu, že ze SW budou moct dojit prachy jak diví, ještě se dočkáme mnoha a mnoha hrůz :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 13:54 23. Dec 2015
by Zeerit
No oficiální stanovisko od Disney je ,že všechen nový Star Wars materiál(hry, knížky, všechno) musí být canon. To znamená, že na hry jako typu Jedi Knight s Kylem Katernem nebo nový KotOR můžem zapomenout. Proto taky jediný SW hry co vyšly od doby co ho Disney vlastní, byl ubohý Battlefront bez kampaně a 4 mapama z filmů, a dvě mobilový sr..výkaly.
J.F.Payne wrote: ve sklepě tisíc let schovanej lightsaber


Jen 35 let :D