Page 84 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:51 07. Feb 2013
by kokosak
Braenn wrote:Takže až skončíme s beachem, přesouváme se na tu Dejvickou, nebo kde to je? A Jarri a Kokos by dorazili? Kokosovi dám klidně echo, Jarrimu nemám jak.
Dej mi echo a cirka za hodinu potom se dokotím ke kotěti :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:36 07. Feb 2013
by Absinthorix
Zrovna dneska jsem šel ze Sokolovny z oběda kolem... tak nějak mám z toho podniku strach :shock:

Free Wi-Fi je beztak jen past na trolly

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:29 16. Apr 2013
by kokosak
Zítra cca. od 17:00, Vyšehrad na hradbách. Kdo přijde, ten přijde. Kdo nepřijde, ten ani chodit nemusí :D

https://plus.google.com/110877268015288 ... l=cz&hl=cs

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:26 17. Apr 2013
by kucik
Ale jo. Dneska je pěkně. Zašel bych.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:13 17. Apr 2013
by J.F.Payne
Zajdu.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:43 22. Apr 2013
by kokosak
Streda, Vyšehrad, 17:00+

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:32 23. Apr 2013
by Absinthorix
Nešlo by to taky někdy jindy než zrovna ve středu? (a pondělí a čtvrtek?) 8)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:10 23. Apr 2013
by -darkvision-
Absinthorix wrote:Nešlo by to taky někdy jindy než zrovna ve středu? (a pondělí a čtvrtek?) 8)
Vyšehrad se konal vždy ve středu, jestli mě paměť neklame :wink:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:30 23. Apr 2013
by Miell
Nebo o víkendu pro mimopražské.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:51 23. Apr 2013
by kokosak
Tak jistě možno udělat něco "většího" víkendového, ale totok je takové to malé setkání typu "kdo může, ten dorazí". Hmmm. Začíná bejt ale hezky, co takhle střelit zas nějakou zoo o víkendu?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:21 23. Apr 2013
by J.F.Payne
Zoo ne, maj tam novej pavilon opic, mám strach že by nás půlku pozavírali (hlavně mě). Co třeba.... no vlastně mě nic nenapadá. Tak teda zoo, no... :))

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:55 23. Apr 2013
by Prasokralik
MY plánujem v neděli druhé kolo matějské, prej nám to letos jednou nestačilo.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:58 23. Apr 2013
by kokosak
Tak si to VY pěkně užijte :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:31 23. Apr 2013
by Braenn
Na vyšák jdu, a v sobotu jdem zase na výlet v klasické, ač proměnné sestavě, jen ještě nevíme kam. Dochozová dráha bývá obvykle do 15km, anžto s sebou máme členy líné, nechce se nám dřív vstávat a zdržují nás okolo stojící hospody.

A kdyby někoho napadlo, kam cílit výlet tentokrát, budu ráda. Ne města.

Přinejhorším prostě pojedem prvním vlakem, co se nám bude líbit.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:09 24. Apr 2013
by Bahnak
Víkend má být opět velmi deštivý, s výletem to vidím na deštník a gumáky, případně plavky a flašku rumu.
Nezharajeme spíš nějakou delší deskárnu? Idál někde na zastřešené zahrádce ať se můžeme tvářit že jsme venku?