Page 84 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 22:01 29. Mar 2013
by J.F.Payne
Caehan wrote:Co přijde příště, budeme hledat nejoptimálnější řešení?

Na toto téma bych rád uspořádal krátký briefing, kde se budeme věnovat intenzivnímu brainstormingu.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 01:05 30. Mar 2013
by kucik
Vas feedback ocekavam as soon as possible.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:20 30. Mar 2013
by Prasokralik
Seš vedoucí, ty seš boss.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 22:34 01. Apr 2013
by Bahnak
Molly23 wrote:Počkám si na NT a třeba bude pak situace trochu jiná a uvidí se.
Molly23 wrote:A hlavně si Vilma dá subrasu drow-šlechtic!

A bude to!
Vsadím pivo že na NT si Vilma drowa-šlechtice neužije

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:09 04. Apr 2013
by Barbar321
Vadí mi systém očarování zbraní. Konkrétně se jedná o maximální duši, která jde do zbraně vložit.
S hlavní a nejpoužívanější stránkou očarování (tj. elementy) se ztotožňuju a souhlasím s ní. Je v pořádku, když maximální zranění elementem je shodné s maximálním zraněním zbraně. S čím ale už nesouhlasím jsou všechny ty zbylé očarování. Proč by jedna očarovaná zbraň měla mít maximálně 5 run a jiná 7? Proč by maximální dosažitelné TO na jedné zbrani mělo být 14 a na jiné 20? Nebylo by to žádné zvýhodnění/znevýhodnění vzájemných zbraní, jen by se mohly používat i jiné očarování, než elementy a dále by to i navazovalo na NWN, kde také právě v té dýce může být vysoká TO (chápej srovnatelná s těžkými zbraněmi)
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:09 04. Apr 2013
by LDamian
Barbar321 wrote:Vadí mi systém očarování zbraní. Konkrétně se jedná o maximální duši, která jde do zbraně vložit.
S hlavní a nejpoužívanější stránkou očarování (tj. elementy) se ztotožňuju a souhlasím s ní. Je v pořádku, když maximální zranění elementem je shodné s maximálním zraněním zbraně. S čím ale už nesouhlasím jsou všechny ty zbylé očarování. Proč by jedna očarovaná zbraň měla mít maximálně 5 run a jiná 7? Proč by maximální dosažitelné TO na jedné zbrani mělo být 14 a na jiné 20? Nebylo by to žádné zvýhodnění/znevýhodnění vzájemných zbraní, jen by se mohly používat i jiné očarování, než elementy a dále by to i navazovalo na NWN, kde také právě v té dýce může být vysoká TO (chápej srovnatelná s těžkými zbraněmi)
O tomto už jsem kdysi psal a nějaké DM tehdy napsalo, že je to fakt a plánuje se změna. Je to tak třičtvrtě roku? Dobře, že jsi to zmínil, souhlasím s tím.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 00:21 12. Apr 2013
by D_E_K_A
Hráči...

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:21 12. Apr 2013
by Theogil I
D_E_K_A wrote:Hráči...

Vždycky chtěl mít hospodu, ale neměl rád lidi .....
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:50 12. Apr 2013
by nomis_b
Barbar321 wrote:Vadí mi systém očarování zbraní. Konkrétně se jedná o maximální duši, která jde do zbraně vložit.
S hlavní a nejpoužívanější stránkou očarování (tj. elementy) se ztotožňuju a souhlasím s ní. Je v pořádku, když maximální zranění elementem je shodné s maximálním zraněním zbraně. S čím ale už nesouhlasím jsou všechny ty zbylé očarování. Proč by jedna očarovaná zbraň měla mít maximálně 5 run a jiná 7? Proč by maximální dosažitelné TO na jedné zbrani mělo být 14 a na jiné 20? Nebylo by to žádné zvýhodnění/znevýhodnění vzájemných zbraní, jen by se mohly používat i jiné očarování, než elementy a dále by to i navazovalo na NWN, kde také právě v té dýce může být vysoká TO (chápej srovnatelná s těžkými zbraněmi)
tak ono jde udelat i kombinace elem + ocarovani s DC a pak by se to uz dost pletlo.
Je otazka, zda ma vyznam udrzovat kombinace vice ocarovani, zda by nestacilo pouze jedno. Kdyby ano, tak by to nebyl zas takovy problem predelat. Pokud my napr. Rejty rekne, ze to mam predelat, tak to muzu udelat, t zas neni takovy problem. Ale jak rikam, jedine za cenu, ze nepujdou kombinovat jednotliva ocarovani mezi sebou (kdyz nad tim uvazuju, tak si ani nejsem jisty, zda to uz takhle ted neni

).
Zase to ale muze mit nedozirne dusledky napr:
A) mam 1 obouruc s vymyslenym smrt DC 20
tzn 4x za kolo hod na smrt
B) jsem napr. zlodej se zamerenim na 2 zbrane
tzn 6x za kolo hod na smrt DC 20
to je ve vysledku o 50% vetsi sance, ze ten efekt nastane. Pokud by ty DC byly nastaveny vysoko, tak mate proste masinu na zabijeni... Za DC na smrt si samozrejme muzete dat i treba 3kola parlayzy (u zlodeje se sneakem =smrti)
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:58 12. Apr 2013
by Caehan
nomis_b wrote:to je ve vysledku o 50% vetsi sance, ze ten efekt nastane. Pokud by ty DC byly nastaveny vysoko, tak mate proste masinu na zabijeni... Za DC na smrt si samozrejme muzete dat i treba 3kola parlayzy (u zlodeje se sneakem =smrti)
To není... nejprve se musíš trefit a to jde se dvěma zbraněmi hůře. Když to postavíš proti sobě, projeví se to ještě více - zatímco toho se štítem minou v šesti případech z šesti, tan se dvěma zbraněmi si občas musí házet.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:04 12. Apr 2013
by J.F.Payne
Nicméně pokud trefuješ jen na 20, s 6 útokama těch 20 hodíš víc než ten s 4 útokama za kolo...
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:19 12. Apr 2013
by KaTo
Nezapomeňte, že dneska je craft zkriplen...eee...vylepšený tak, že DEXař se střední (kord) nebo malou (nedejbožedrobnou) má cca o 1/3 (1/2?) nižší možnost na DC než prasopes s obouručákem nebo s bastardem. Táááákže ten DEXař se dvěma zbraněma bude mít DC12 a ne DC20 jako soupeř.
Řečeno polopatě - pokud budete craft očarování předělávat, zkuste to pojmout...komplexněji. Děkuji, Váš oddaný hráč DEXových povolání

.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:10 12. Apr 2013
by Barbar321
nomis_b wrote:...
...na druhou stranu, k čemu je zbraň zabij orka s TO14, když bude mít ork s hodem 15?

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:26 12. Apr 2013
by pavad
Barbar321 wrote:nomis_b wrote:...
...na druhou stranu, k čemu je zbraň zabij orka s TO14, když bude mít ork s hodem 15?

Docela by me zajimalo, kolik NPC ma hod na vydrz nizsi jak 13, aby na ne pusobil ten hod na smrt s DC 14. (jednicka zde neni neuspech)
Jeste zajimavejsi by bylo podivat se na ten hypoteticky seznam a srovnat jej s urovni hrace, kdy muze onu zbran s DC 14 "death on hit" predmetem nosit.
Smeruji k tomu, ze jsem videl par craftovych zbrani - ale ty s "on-hit" vlastnosti, kdyz uz se daly nosit, tak byly majiteli k nicemu. Kdyz by je potreboval, o N urovni nize - tak je kvuli level restrikci neunesl.
Samozrejme, jsou vyjimky. Uz nekolikrat jsem videl zbran, ktera vede u kazdeho valecnika nebo WM obecne: zbran "proti zviratum" - co si tak vybavuji, tak proti zviratum je zbrani +5, s dvojnasobnym udelovanym zranenim a bonusovym dmg navic.
Opecovavaji si ji, laskaji ji, podezrivam je, ze s ni i spi... A klepou se nadsenim, az postoupi ze sve osme urovne na 11 uroven - a zacnou prosekavat zvireci kozichy v Krynu nebo prahvozdu. Nikdy jsem tuto vlastnost nevidel na nicem jinem jak valecne sekere.
Je vubec nejaky ekvivalent pro zlodejske dyky nebo kord? Videl jsem nejake sipky do kuse proti zviratum - ale ne takhle dobre. Opet dalsi nevyhoda pro nesilove postavy (*).
(*) Ne, nenadbiham KaTovym DEX choutkam - snazim se na situaci divat nezaujate.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:33 12. Apr 2013
by Barbar321
pavad wrote:
Je vubec nejaky ekvivalent pro zlodejske dyky nebo kord?
ano, jen ta síla je ekvivalentem maximální duše, která jde do zbraně vložit