Re: World of Tanks
Posted: 07:34 21. Mar 2013
Pokud to bylo na Tieru 1 tak je možné že jsem to byl jáAbsinthorix wrote:objevim se v tanku, out of nowhere cizi tank me odstreli rovnou na spawnu... dafuq?
Pokud to bylo na Tieru 1 tak je možné že jsem to byl jáAbsinthorix wrote:objevim se v tanku, out of nowhere cizi tank me odstreli rovnou na spawnu... dafuq?
Copak luk, nějaký vrstvený (ocelový) kompozit si i dokážu představit, horší už to bude s tětivou, ale jako vrchol - z jakýho materiálu musí být samotný šíp (hrot, týblo, končík), aby vydržel "impakt"Bahnak wrote:LOL, to teda musel bejt silnej luk![]()
![]()
tak to si nejvetší polák ty!Absinthorix wrote:Trollové, všude samí polští trollové, dokonce větší koncentrace než na LOL, za hodinu čistého času hraní 0 výher![]()
![]()
To samé jsem si říkal, když jsem přešel na LoL (ostatně, kromě toho, že mi to přijde časově náročnější, úroveň hráčů byl jeden z důvodů, proč už LoL nehraju).Absinthorix wrote:Trollové, všude samí polští trollové, dokonce větší koncentrace než na LOL, za hodinu čistého času hraní 0 výher![]()
![]()
HAHA, zas další QQ noobík .)Fryn wrote:To samé jsem si říkal, když jsem přešel na LoL (ostatně, kromě toho, že mi to přijde časově náročnější, úroveň hráčů byl jeden z důvodů, proč už LoL nehraju).Absinthorix wrote:Trollové, všude samí polští trollové, dokonce větší koncentrace než na LOL, za hodinu čistého času hraní 0 výher![]()
![]()
Pokud musím odehrát x her, jen abych získal potřebné elo, aby mě to házelo mezi zkušenější hráče, tak děkuji, nechci (sám jsem se dostal asi na nějaký 16.lvl, netuším kolik jsem na to potřeboval her).Ikstremist wrote:HAHA, zas další QQ noobík .)
V LOL existuje rating - elo a to nejen v ranked hrách. Tzn. - hraješ s takovýma, jaký ty sám jsi. Mluvím z pozice 1900+ elo.
Elo je tam právě kvůli takovým (ale nejen) jako jsi ty. Musím říct, že pokud jsi se ani nevytáh na lvl 30. (nejvyšší) tak vůbec nevíš o čem LOL je. Elo slouží k tomu, aby mi jeden noob nepokazil celou hru tím, že z něj bude raped target dummy. Protože LOL je doopravdy o skillu, mockrát jsem viděl jak jeden hrač vyndaval sam dva (včetně mě samotného) ještě při starým matchmakingu, kterej stál za prd.Fryn wrote:Pokud musím odehrát x her, jen abych získal potřebné elo, aby mě to házelo mezi zkušenější hráče, tak děkuji, nechci (sám jsem se dostal asi na nějaký 16.lvl, netuším kolik jsem na to potřeboval her).
Jinak úrovní hráčů jsem měl na mysli spíš úroveň chování než přímo jejich kvalitu. Vadil mi až přílišný počet nadávajících hráčů nebo netolerantních náfuků (a to jen při max deseti nebo šesti účastníků v bitvě, když to srovnám s WoT, kde jich je na jednu bitvu třicet ...).
Myslíš těm co hrají oddechově, nesedí u toho x-času a nakonec je to přestane bavit a vrátí se k jiné zábavě z důvodů jenž jsem zmínil už předtím ?Ikstremist wrote:Elo je tam právě kvůli takovým (ale nejen) jako jsi ty.
Jak už jsem psal, nebyl zájem dál pokračovat.Ikstremist wrote: Musím říct, že pokud jsi se ani nevytáh na lvl 30. (nejvyšší) tak vůbec nevíš o čem LOL je.
LoL je v podstatě dost jednoduchá klikačka, kde je třeba znát schopnosti hrdinů, mít ochotu spolupracovat s týmem a třeba se ještě naučit rozumět zdejšímu slangu. Stačí se nechovat jako čistokrevný lumík, trochu si všímat a může být záživná hra i pokud se prohraje[/quote]Ikstremist wrote: Elo slouží k tomu, aby mi jeden noob nepokazil celou hru tím, že z něj bude raped target dummy. Protože LOL je doopravdy o skillu, mockrát jsem viděl jak jeden hrač vyndaval sam dva (včetně mě samotného) ještě při starým matchmakingu, kterej stál za prd.
To byl i důvod proč jsem se vlastně na Absinthorův příspěvěk ozval. Co jsem zažil, tak ta úroveň v chování je (byla) neúměrně rozdílná právě v neprospěch LoL. Nejvíce to bylo znát zrovna u těch, kteří leda tak krmili svým stylem hraní druhý tým.Ikstremist wrote:Co se týče výrazového egoprojevu - holt to tak je a bude. Na hodně vysokým elu už tady tihle egotardi nejsou tak častí, ale také občas jsou.