Page 84 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 07:34 21. Mar 2013
by Shaman88
Absinthorix wrote:objevim se v tanku, out of nowhere cizi tank me odstreli rovnou na spawnu... dafuq?
Pokud to bylo na Tieru 1 tak je možné že jsem to byl já :)

Re: World of Tanks

Posted: 09:19 21. Mar 2013
by Molly23
Jakej máš nick Absinthorixi?

Re: World of Tanks

Posted: 21:52 21. Mar 2013
by Absinthorix
Prozaicky Absinthorix :lol: (Jari a tak už bylo zabrané :) a Pelyněk už mám na trLOLku)

Re: World of Tanks

Posted: 18:00 22. Mar 2013
by Molly23

Re: World of Tanks

Posted: 15:29 25. Mar 2013
by Bahnak
LOL, to teda musel bejt silnej luk :oops: :wink: :roll:

Re: World of Tanks

Posted: 16:14 25. Mar 2013
by KaTo
Bahnak wrote:LOL, to teda musel bejt silnej luk :oops: :wink: :roll:
Copak luk, nějaký vrstvený (ocelový) kompozit si i dokážu představit, horší už to bude s tětivou, ale jako vrchol - z jakýho materiálu musí být samotný šíp (hrot, týblo, končík), aby vydržel "impakt" :D !

Re: World of Tanks

Posted: 16:25 25. Mar 2013
by Molly23
samé pozemské materiály! Všimli jste si vůbec, že to je Amorův šíp?

Re: World of Tanks

Posted: 03:09 29. Mar 2013
by Absinthorix
Trollové, všude samí polští trollové, dokonce větší koncentrace než na LOL, za hodinu čistého času hraní 0 výher :wall: :wall: :wall:

Re: World of Tanks

Posted: 10:36 29. Mar 2013
by Bruciacullo
Absinthorix wrote:Trollové, všude samí polští trollové, dokonce větší koncentrace než na LOL, za hodinu čistého času hraní 0 výher :wall: :wall: :wall:
tak to si nejvetší polák ty! :D

Re: World of Tanks

Posted: 22:24 29. Mar 2013
by Fryn
Absinthorix wrote:Trollové, všude samí polští trollové, dokonce větší koncentrace než na LOL, za hodinu čistého času hraní 0 výher :wall: :wall: :wall:
To samé jsem si říkal, když jsem přešel na LoL (ostatně, kromě toho, že mi to přijde časově náročnější, úroveň hráčů byl jeden z důvodů, proč už LoL nehraju).

Re: World of Tanks

Posted: 05:25 30. Mar 2013
by Ikstremist
Fryn wrote:
Absinthorix wrote:Trollové, všude samí polští trollové, dokonce větší koncentrace než na LOL, za hodinu čistého času hraní 0 výher :wall: :wall: :wall:
To samé jsem si říkal, když jsem přešel na LoL (ostatně, kromě toho, že mi to přijde časově náročnější, úroveň hráčů byl jeden z důvodů, proč už LoL nehraju).
HAHA, zas další QQ noobík .)
V LOL existuje rating - elo a to nejen v ranked hrách. Tzn. - hraješ s takovýma, jaký ty sám jsi. Mluvím z pozice 1900+ elo.

Re: World of Tanks

Posted: 10:31 30. Mar 2013
by Fryn
Ikstremist wrote:HAHA, zas další QQ noobík .)
V LOL existuje rating - elo a to nejen v ranked hrách. Tzn. - hraješ s takovýma, jaký ty sám jsi. Mluvím z pozice 1900+ elo.
Pokud musím odehrát x her, jen abych získal potřebné elo, aby mě to házelo mezi zkušenější hráče, tak děkuji, nechci (sám jsem se dostal asi na nějaký 16.lvl, netuším kolik jsem na to potřeboval her).
To mi je tisíckrát milejší i ten tolik propíraný matchmaking z WoT, kde se hledí jen na typ a třídu stroje a nějaké osobní staty samostatného hráče se neberou v potaz. Tímto způsobem je alespoň možné si zahrát i s opravdu dobrými hráči a něco se od nich přiučit.

Jinak úrovní hráčů jsem měl na mysli spíš úroveň chování než přímo jejich kvalitu. Vadil mi až přílišný počet nadávajících hráčů nebo netolerantních náfuků (a to jen při max deseti nebo šesti účastníků v bitvě, když to srovnám s WoT, kde jich je na jednu bitvu třicet ...).

Re: World of Tanks

Posted: 12:28 30. Mar 2013
by Ikstremist
Fryn wrote:Pokud musím odehrát x her, jen abych získal potřebné elo, aby mě to házelo mezi zkušenější hráče, tak děkuji, nechci (sám jsem se dostal asi na nějaký 16.lvl, netuším kolik jsem na to potřeboval her).
Jinak úrovní hráčů jsem měl na mysli spíš úroveň chování než přímo jejich kvalitu. Vadil mi až přílišný počet nadávajících hráčů nebo netolerantních náfuků (a to jen při max deseti nebo šesti účastníků v bitvě, když to srovnám s WoT, kde jich je na jednu bitvu třicet ...).
Elo je tam právě kvůli takovým (ale nejen) jako jsi ty. Musím říct, že pokud jsi se ani nevytáh na lvl 30. (nejvyšší) tak vůbec nevíš o čem LOL je. Elo slouží k tomu, aby mi jeden noob nepokazil celou hru tím, že z něj bude raped target dummy. Protože LOL je doopravdy o skillu, mockrát jsem viděl jak jeden hrač vyndaval sam dva (včetně mě samotného) ještě při starým matchmakingu, kterej stál za prd.

Co se týče výrazového egoprojevu - holt to tak je a bude. Na hodně vysokým elu už tady tihle egotardi nejsou tak častí, ale také občas jsou.

Re: World of Tanks

Posted: 10:31 02. Apr 2013
by -RoF-
Vtípky na WoTku na 1. apríla dost povedené ....


50 % sleva na všechny tanky 1. úrovně

:D :D :D

A pak skvělé vychytávky
http://worldoftanks.eu/news/6625-exclus ... review-cs/

:twisted: :D

Re: World of Tanks

Posted: 21:37 02. Apr 2013
by Fryn
Ikstremist wrote:Elo je tam právě kvůli takovým (ale nejen) jako jsi ty.
Myslíš těm co hrají oddechově, nesedí u toho x-času a nakonec je to přestane bavit a vrátí se k jiné zábavě z důvodů jenž jsem zmínil už předtím ?
Ikstremist wrote: Musím říct, že pokud jsi se ani nevytáh na lvl 30. (nejvyšší) tak vůbec nevíš o čem LOL je.
Jak už jsem psal, nebyl zájem dál pokračovat.
Ikstremist wrote: Elo slouží k tomu, aby mi jeden noob nepokazil celou hru tím, že z něj bude raped target dummy. Protože LOL je doopravdy o skillu, mockrát jsem viděl jak jeden hrač vyndaval sam dva (včetně mě samotného) ještě při starým matchmakingu, kterej stál za prd.
LoL je v podstatě dost jednoduchá klikačka, kde je třeba znát schopnosti hrdinů, mít ochotu spolupracovat s týmem a třeba se ještě naučit rozumět zdejšímu slangu. Stačí se nechovat jako čistokrevný lumík, trochu si všímat a může být záživná hra i pokud se prohraje[/quote]
Ikstremist wrote:Co se týče výrazového egoprojevu - holt to tak je a bude. Na hodně vysokým elu už tady tihle egotardi nejsou tak častí, ale také občas jsou.
To byl i důvod proč jsem se vlastně na Absinthorův příspěvěk ozval. Co jsem zažil, tak ta úroveň v chování je (byla) neúměrně rozdílná právě v neprospěch LoL. Nejvíce to bylo znát zrovna u těch, kteří leda tak krmili svým stylem hraní druhý tým.