Page 84 of 331

Re: Poděkování

Posted: 15:10 08. Jan 2010
by Sveneld
Xantipa wrote:
LDamian wrote:Dekuji Ayshe, Rithien, Carcarothovi, Bageshurovi, Arii Orii a Raine za test dungu.

Dekuji Caironovi za dohled a Ravangornovi za to, ze nas po padu serveru vytahl ven. :)

Skoda ze to padlo, byli jsme uz temer u cile /ktery by nas tedy nejspis pozabijel, ale kdo vi.../ :wink:
hmm, to byla opravdu skoda, ze jsme to nedojeli...
adrenalin letel nahoru, bojovnici skvele bojovali, vyplytvalo se tolik lektvaru, caryfukove padali unavou a nakonec jsme to stejne nedali... a jeste si vsechen loot vzal Cairon, zustali nam oci pro plac. :)

Moc dekuji vsem, byla to vyborna parta, sice nekteri brblali, ale mne se to tam docela libilo. Proste to byl skvely test, ja se vyborne bavila. Jen malokdy me hra tak vtahne do sebe!
jop taky dik vsem vyse jmenovanym - kvuli takovymhle dungeonum todle prece hraju :)

Re: Poděkování

Posted: 20:26 09. Jan 2010
by Necrooo
Diky za turnaj. Hezky udelane a bavil jsem se, ac jsem nezvladl souboj. Taktez diky i Ghorinovi.
*de stradat nove taktiky po tom co vse videl*

EDIT: A taky bych se vsem rad omluvil za mou nevedomost ze sem tam vyvolal co sem vyvolal. Pokad vam to zkazilo nejak atmosferu, omlouvam se tedy. Nikde jsem se nedocetl ze to je nemrtvy, ted to alespon vim.
Ps. Stalo se stalo, tak to dle toho taky ted dal zahraji, preci jen jsem mistr prevleku :)

Re: Poděkování

Posted: 20:41 09. Jan 2010
by LDamian
Moc dekuji za turnaj, bylo to super, ze nekdo zase udelal nejakou tu zabavu. :) :wink:

Timto chvalim Arii pred nastoupenou jednotkou! :) :)

Jinak jsem moc rad, ze i kdyz hraju Merakha celkem tvrde, tak to vsichni zvladate a berete to ciste IC a nikdo se neurazi jako hrac. Je to super, bal jsem se jit s nim na turnaj, abych nezkazil zabavu.

Re: Poděkování

Posted: 21:29 09. Jan 2010
by Esuliams
Ano, také děkuji za turnaj.
Je opravdu úžasné, jak si někteří umí vytvořit turnaj pro svoji postavičku.

Re: Poděkování

Posted: 21:30 09. Jan 2010
by innfra
Tak jsem myslel, že bude teda nějakej ten odpor proti podtemnu, jak jsi sliboval, ale dík teda za dalšího eviláka, příště si taky založím evil monka, abych to všem nandal, jak dole tak nahoře.
I když teda komu to nandavat, když je nakonec sám vymlátíš :wink:

Re: Poděkování

Posted: 22:13 09. Jan 2010
by Pajule
já sem se mihla až dýl,ale díky ;) no a holt co es dá dělat..někdo si to umí postavit,ale proti tomu cni nenaděláte :) ;)

Re: Poděkování

Posted: 23:48 09. Jan 2010
by LDamian
ESU + INFRA:

Ok, ok... jen jsem si myslel, ze to zvladate... :) :wink: :wink:

Jinak pokud tento turnaj (ktery navrhla i poradala Aria a ja si tak mohl konecne prijit zahrat) byl postaveny pro mou postavu, tak pristi tyden bude turnaj pro 21. level... to mam tak akorat... :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:49 09. Jan 2010
by -RoF-
Taky děkuju za hojnou účast a fajn souboje byla sranda.
Jinak hmmm nevím vyhrát mohl každý, rozslosování bylo dle mě férové.
Třeba Merbur, málokdo by to do něj řekl, ale on na nižším lvlu obsadil dle mě krásné 4 místo.

PS: Pokud bude dost sponzorů, nebráním se pořádat další turnaje s různým zaměřením. Ted bych rád něco čistě pro mágy.

Re: Poděkování

Posted: 23:53 09. Jan 2010
by Radim
LDamian wrote:Dekuji Ayshe, Rithien, Carcarothovi, Bageshurovi, Arii Orii a Raine za test dungu.

Dekuji Caironovi za dohled a Ravangornovi za to, ze nas po padu serveru vytahl ven. :)

Skoda ze to padlo, byli jsme uz temer u cile /ktery by nas tedy nejspis pozabijel, ale kdo vi.../ :wink:
Taky se přidávám a moc děkuji za tenhle večer.Sice sem byl nějakej přizabitej a vůbec nemluvil,ale skvěle sem si to užil.

Re: Poděkování

Posted: 00:53 10. Jan 2010
by artaxas
děkuju Ayshi Crowley I., Bageshurovi a Adriasovi za parádní hru.

Re: Poděkování

Posted: 01:01 10. Jan 2010
by Alviara
artaxas wrote:děkuju Ayshi Crowley I., Bageshurovi a Adriasovi za parádní hru.
Jo taky děkuju no :) Aysha taky něco hrála krom toho counterspellu? :) Sem ji nějak přehlédl. Tak byla to docela sranda, akorát ted se můžu tak možná zahrabat. :):D

Re: Poděkování

Posted: 02:25 10. Jan 2010
by mandos
1)Taky bych chtěl poděkovat za dnešní skvělý turnaj fakt sem se dost bavil :)
2)rád bych také poděkoval hráči Zuzza (jestli to píšu dobře :) a její postavě Joana skterou jsem strávil zbytek času doteď vážně úžasný večer moc díky :)

Re: Poděkování

Posted: 12:02 10. Jan 2010
by Sobik
Taky díky za turnaj, i když mě Damian docela slušně vytočil a Israel ještě víc, když to označil jako nerozhodný. :D

Re: Poděkování

Posted: 12:07 10. Jan 2010
by Xantipa
Alviara wrote:
artaxas wrote:děkuju Ayshi Crowley I., Bageshurovi a Adriasovi za parádní hru.
Jo taky děkuju no :) Aysha taky něco hrála krom toho counterspellu? :) Sem ji nějak přehlédl. Tak byla to docela sranda, akorát ted se můžu tak možná zahrabat. :):D
take dekuji. Jo Aysha tam hrala, ale tys to nemohl videt, protoze si byl v batuzku :)

Re: Poděkování

Posted: 14:35 11. Jan 2010
by marii
Dekuji Arii ,Raine a Kratovi za vcerejsi prijemny vecer.......necekala jsem i jine DM nez Cairona:P