Page 85 of 329

Re: Vtípky

Posted: 23:09 25. Sep 2010
by White wolf
Netuším jestli to tu není,ale tohle mě fakt dostalo.

Synek se ptá otce:"Tati,co je vlastně politika?"
Otec odpoví:"Milý synku to je velmi jednoduché. Podívej,já nosím domů peníze,takže jsem KAPITALISMUS. Tvá matka s penězi hospodaří,takže ona je VLÁDA. Dědeček dbá,aby zde bylo vše v pořádku,takže on je ODBORY. Naše služebná je DĚLNICKÁ TŘÍDA. My všichni máme jen jeden cíl a to,aby ses měl dobře. Takže ty jsi LID. A tvůj malý bratr ,který je ještě v plenkách,je BUDOUCNOST. Pochopil si synku?"
Malý přemýšlí a pak otce požádá,jestli se na to může ještě vyspat. V noci se chlapec probudí,protože si jeho malý bráška nadělal do planek a strašně smrdí. Jelikož neví,co má dělat jde do ložnice rodičů. Tam ale leží jen matka a spí tak tvrdě,že ji nedokáže probudit. Jde tedy do pokoje služebné,kde si s ní otec zrovna užívá,zatímco dědeček nenápadně přihlíží oknem. Všichni jsou tak zaneprázdněni,že si ho nikdo nepovšimne,a tak se nakonec rozhodne jít s nepořízenou zase spát. Druhý den ráno se otec ptá,zda mu může vlastními slovy vysvětlit,co ta politika je.
"Ano tatínku,je to velmi jednoduché",odpoví synek,"KAPITALISMUS zneužívá DĚLNICKOU TŘÍDU a ODBORY přihlížejí,zatímco VLÁDA spí,LID je úplně ignorován a BUDOUCNOST se válí ve sračkách.."

Re: Vtípky

Posted: 19:36 29. Sep 2010
by -RoF-
Tak něco ze života.

Sestra ted říkala že její manžel opravoval světlo na autě a měl otevřenou kapotu.... a malého, který má tak 1,5roku nenapadlo nic lepší než že zatroubil......a cheche její manžel se tak lekl, že říkal "Ty vole já sme se málem pochcal"....ségra se prý smála ještě tak 10 minut

:D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 19:45 29. Sep 2010
by Práček
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 20:19 01. Oct 2010
by Žorž
Když jste u těch aut...

...aneb:

Střetnutí mnicha kultu Rudého draka na úrovňi 8 (soustředící se na boj beze zbraně, síla 22, charisma 6; přesvědčení neutrální zlo), s hraničářem úrovně 7 (se zaměřeními Stříbrná dlaň a zvláště pak Oblíbený nepřítel: Taxikář; zmatený neutrál)

Čili, z pohledu zbraní:

Jednoruční meč s širokou záštitou:

Bonus k útoku proti: Taxikář + 12
Bonus do dovednosti: Výsměch + 12
Postih k vlastnosti: Moudrost - 4

Jeden náboj (den): Zastrašení

Váha: 4 libry

vs.

Plnoplátová zbroj značky Škoda Octavia

Smí používat jen: Řidič

OČ: + 5

Bonus k obraně proti: Bodání + 15
Postih k obraně proti: Tupé - 16

Váha: 1200 liber
---

http://www.youtube.com/watch?v=wCDw3FX8 ... r_embedded

Re: Vtípky

Posted: 13:16 02. Oct 2010
by EXITUS999
Žorž wrote:Když jste u těch aut...

...aneb:

Střetnutí mnicha kultu Rudého draka na úrovňi 8 (soustředící se na boj beze zbraně, síla 22, charisma 6; přesvědčení neutrální zlo), s hraničářem úrovně 7 (se zaměřeními Stříbrná dlaň a zvláště pak Oblíbený nepřítel: Taxikář; zmatený neutrál)

Čili, z pohledu zbraní:

Jednoruční meč s širokou záštitou:

Bonus k útoku proti: Taxikář + 12
Bonus do dovednosti: Výsměch + 12
Postih k vlastnosti: Moudrost - 4

Jeden náboj (den): Zastrašení

Váha: 4 libry

vs.

Plnoplátová zbroj značky Škoda Octavia

Smí používat jen: Řidič

OČ: + 5

Bonus k obraně proti: Bodání + 15
Postih k obraně proti: Tupé - 16

Váha: 1200 liber
---

http://www.youtube.com/watch?v=wCDw3FX8 ... r_embedded

Tohle s tim popisem z nwn nemá chybu XD

Re: Vtípky

Posted: 13:33 02. Oct 2010
by venomeq
heh najs:D pekne video.....Ten taxikar si to zjevne zaslouzil....vsadim se ze ho ta ruka nejen bolela od boxeru ale i od te rany mecem:D
Hlavne ze mel melouny na rukou z posilovny a nakonec zdrhal:D

Re: Vtípky

Posted: 20:19 02. Oct 2010
by George

Re: Vtípky

Posted: 20:23 02. Oct 2010
by Molly23
Scrappy, praskl ti tam ropnej vrt...

Re: Vtípky

Posted: 11:39 03. Oct 2010
by Molly23
Tu chci!

Re: Vtípky

Posted: 12:13 03. Oct 2010
by de Aers
Molly23 wrote:Scrappy, praskl ti tam ropnej vrt...
Scrappy našel ropu na Thálii :D

Re: Vtípky

Posted: 13:55 03. Oct 2010
by Scrappy
de Aers wrote:
Molly23 wrote:Scrappy, praskl ti tam ropnej vrt...
Scrappy našel ropu na Thálii :D

Ach, mé tajemství je prozrazeno!!! Teď si musím kvůli vám schánět ochranku ke svému vrtu :cry:

Re: Vtípky

Posted: 14:41 03. Oct 2010
by Molly23
Hele písni British Patrol... ti maj s uzavíráním prdlejch vrtů zkušenosti :D třeba ti to spravěj. Ach chudáci pixeli... ekologická katastrofa.

Re: Vtípky

Posted: 15:14 03. Oct 2010
by Scrappy
Molly23 wrote:Hele písni British Patrol... ti maj s uzavíráním prdlejch vrtů zkušenosti :D třeba ti to spravěj. Ach chudáci pixeli... ekologická katastrofa.
Zbytečný, to ještě totiž nevíte, že mi chybí na klávesnici písmenka: E,Q, 3 + W, X jsou na řadě... holt můj notebook není dělanej na pády... málem bych zapomněl, něco mi v něm chřastí :D Uzavírám sázky na dobu životnosti :D

Re: Vtípky

Posted: 14:53 04. Oct 2010
by Tretas
:mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 15:28 05. Oct 2010
by Muthor6
Něco pro anglicky rozumící :lol:

The Manslator
http://www.youtube.com/watch?v=ezVib_gi ... tu.be&hd=1
:mrgreen: :mrgreen: