Page 85 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:10 23. Dec 2015
by Nalkanar
Bez Kyla to není ono. Fňuk.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:13 23. Dec 2015
by pavad
Nalkanar wrote:Bez Kyla to není ono. Fňuk.
Natoz pak Mara Jade. ;)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:29 23. Dec 2015
by J.F.Payne
Já chci víc emzáků ve SW. Hlavně Gandy.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:36 23. Dec 2015
by sandoftime
Zeerit wrote:No oficiální stanovisko od Disney je ,že všechen nový Star Wars materiál(hry, knížky, všechno) musí být canon. To znamená, že na hry jako typu Jedi Knight s Kylem Katernem nebo nový KotOR můžem zapomenout. Proto taky jediný SW hry co vyšly od doby co ho Disney vlastní, byl ubohý Battlefront bez kampaně a 4 mapama z filmů, a dvě mobilový sr..výkaly.
Tak to úplně není. Jejich stanovisko je víc pokrytecké. Neboli - všechno co proběhlo ve hrách/jiných materiálech minulých se považuje za canon - dokud se jim to hodí do krámu. Jakmile by nějaký z jejich sra*koidních animáků/filmů/her byl ohrožen nekonzistencí, prohlásí že oni mají to jediné pravé ořechové a na minulé (ač peckovní a kultovní materiály) nebude brán zřetel.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:40 23. Dec 2015
by sandoftime
pavad wrote:
Nalkanar wrote:Bez Kyla to není ono. Fňuk.
Natoz pak Mara Jade. ;)
Nejlepší dva záporáci byli v Jedi Outcast. Desann a jeho učednice Tavion. Desann s krokodýlím ksichtem na sitha sedí a Tavion byla dostaečně sexy na to, aby splňovala poždavky pro druhé sithovské housle :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:46 23. Dec 2015
by radekdnb
Dnes jsem viděl SW a první pohled jak už zde padlo...

Špatný
- Evilák...na toho snad nemám komentář, docela by mě zajímalo kde ho sebrali...
- Han Solo....32 let čeká na další díl SW a pak ho ,,hned zabijou,,....
- 2 postavy.....stormtrooper a slečna, oba dva náhle začali umět se světelným mečem jako by nic, pochopil bych, že u hrdinky se schopnosti probudili jak se jí Záporák snažil mučit..
- Tento díl mi přišel skoro stejně dějově jako IV (Nová naděje), na začátku Robot nese zprávu, nesmí ho dostat, setká se s Hrdinkou a stormtrooperem, musí najít Odboj aby mohli zničit ,,Hvězdu Smrti,,(nevím jak se ta planeta jmenovala přesně)...,jako jediný z planety přežil určitě jen záporák...Místo oslav na konci našli Luka!

Dobrý
-Efekty
-Děj
-Nostalgie ohledně Sokola, Žvejkala, Leia, Han Sola, zvuky výstřelů ze zbraní, letounů, mečů

SW celkově miluju, vyrůstal jsem na tom...dokonce jsem si stáhl znova všechny díly a projel jsem je od 1 až po 6tku abych si oživil celej ten děj...
I když vidím ty nedostatky tak stejně to hodnotim pozitivně a těším se na další díl...

Takže za mě palec nahoru

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:50 23. Dec 2015
by Zeerit
sandoftime wrote:
Zeerit wrote:No oficiální stanovisko od Disney je ,že všechen nový Star Wars materiál(hry, knížky, všechno) musí být canon. To znamená, že na hry jako typu Jedi Knight s Kylem Katernem nebo nový KotOR můžem zapomenout. Proto taky jediný SW hry co vyšly od doby co ho Disney vlastní, byl ubohý Battlefront bez kampaně a 4 mapama z filmů, a dvě mobilový sr..výkaly.
Tak to úplně není. Jejich stanovisko je víc pokrytecké. Neboli - všechno co proběhlo ve hrách/jiných materiálech minulých se považuje za canon - dokud se jim to hodí do krámu. Jakmile by nějaký z jejich sra*koidních animáků/filmů/her byl ohrožen nekonzistencí, prohlásí že oni mají to jediné pravé ořechové a na minulé (ač peckovní a kultovní materiály) nebude brán zřetel.
Naopak.. všechno z expanded universa je oficiálně NEcanon, s tím, že pokud se jim něco bude hodit, tak z toho klidně canon udělají. Jediný oficiální canon jsou momentálně filmy a všechno co vyšlo po koupi Disneyem.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:52 23. Dec 2015
by KaTo
sandoftime wrote:Nejlepší dva záporáci byli v Jedi Outcast. Desann a jeho učednice Tavion. Desann s krokodýlím ksichtem na sitha sedí a Tavion byla dostaečně sexy na to, aby splňovala poždavky pro druhé sithovské housle :D
Já měl rád i Asajj Ventress. Ta ženská měla šmrnc :oops: (ale za tchýni bych ji nechtěl :oops: :lol: :lol: ).

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:54 23. Dec 2015
by Zeerit
radekdnb wrote:Dnes jsem viděl SW a první pohled jak už zde padlo...

Špatný
- Evilák...na toho snad nemám komentář, docela by mě zajímalo kde ho sebrali...
- Han Solo....32 let čeká na další díl SW a pak ho ,,hned zabijou,,....
- 2 postavy.....stormtrooper a slečna, oba dva náhle začali umět se světelným mečem jako by nic, pochopil bych, že u hrdinky se schopnosti probudili jak se jí Záporák snažil mučit..
- Tento díl mi přišel skoro stejně dějově jako III (Nová naděje), na začátku Robot nese zprávu, nesmí ho dostat, setká se s Hrdinkou a stormtrooperem, musí najít Odboj aby mohli zničit ,,Hvězdu Smrti,,(nevím jak se ta planeta jmenovala přesně)...,jako jediný z planety přežil určitě jen záporák...Místo oslav na konci našli Luka!

Dobrý
-Efekty
-Děj
-Nostalgie ohledně Sokola, Žvejkala, Lejly, Han Sola, zvuky výstřelů ze zbraní, letounů, mečů

SW celkově miluju, vyrůstal jsem na tom...dokonce jsem si stáhl znova všechny díly a projel jsem je od 1 až po 6tku abych si oživil celej ten děj...
I když vidím ty nedostatky tak stejně to hodnotim pozitivně a těším se na další díl...

Takže za mě palec nahoru
1. Máš děj v kladech i záporech, zajmavý
2. Nová Naděje je IV
3. Leia, ne Lejla :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:56 23. Dec 2015
by sandoftime
Zeerit wrote:Naopak.. všechno z expanded universa je oficiálně NEcanon, s tím, že pokud se jim něco bude hodit, tak z toho klidně canon udělají. Jediný oficiální canon jsou momentálně filmy a všechno co vyšlo po koupi Disneyem.
Tak jako tak, myslím že hráči SWTORu a fandové starších her se tomuhle můžou jenom smát. Ostatně tvrdit, že to co hrajou tisíce lidí v MMO hře se vlastně "ofciciálně"nestalo není nic než směšné.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:59 23. Dec 2015
by radekdnb
Sorráč, opraveno...mám to nějaký popletený

V tomto díle, se mi líbil děj jak vše do sebe zapadalo...

v tom rozdíle, že mi to přijde stýjný jako ta IV

- s tou Leiou a Leilou jsem se sekl, mám za zádama puštěnou Futuramu a nějak se mi to sem vepsalo :wall: :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:59 23. Dec 2015
by Nalkanar
Není v tom nějaký guláš? KotORů se nové filmy nedotknou, tak proč je řešit? :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:03 23. Dec 2015
by Zeerit
Nalkanar wrote:Není v tom nějaký guláš? KotORů se nové filmy nedotknou, tak proč je řešit? :D
Protože konzistence :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:59 23. Dec 2015
by J.F.Payne
Mně se jako sith hrozně líbila Traya / Kreia. Kam se hrabe trapák Malak...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:34 23. Dec 2015
by Nalkanar
Meatbag...