Page 85 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:47 31. Dec 2013
by kokosak
Aulus wrote:Markus Taberna
..na
výslovnou stížnost okřídlené mršky:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:51 31. Dec 2013
by Aulus
kokosak wrote:Aulus wrote:Markus Taberna
..na výslovné přání páně kronikáře:

Omyl - bylo to po stížnosti jedné okřídlené mršky.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:57 31. Dec 2013
by kokosak
..opraveno

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:05 02. Jan 2014
by kokosak
Jen trochu jiný vlásky, křidýlka a je to

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:32 02. Jan 2014
by Puxina
A víc oblečení!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:12 02. Jan 2014
by Niareta
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:30 03. Jan 2014
by klobouk
Souhvězdí Amber na Thalijském nočním nebi
Objevuje se jen tam, kde jest postava duše čisté a hodna odměny nebeské,
nebo tam, kde jest hříšník jako posel ukrutného trestu,
nebo tam, kde je bug.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:02 05. Jan 2014
by Paulus
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:45 19. Jan 2014
by Amber
Silně mi připomíná Drusillu...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:37 19. Jan 2014
by Kathermara
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:18 19. Jan 2014
by kokosak
Květuška ve složité náladičce

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:37 20. Jan 2014
by Infra
Nějaká nejmenovaná víla... ale tahle je hezčí!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:48 04. Feb 2014
by Amber
Rós

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:34 06. Feb 2014
by karolina
Tak Rós už tu je, tak ještě ROSE
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:49 06. Feb 2014
by Puxina
Oh
Sranda, že když jsem teď zkoušel najít Lilyu, tak když hledám nějakou blondatou elfku s lukem, která má skoro plochou hruď, tak je děsný problém nějaký obrázek najít.