Page 85 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:35 25. Apr 2013
by Braenn
No jo, no jo, už sem ten výlet taky vzdala:( Bouřky coby předpověď nic moc.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:53 26. Apr 2013
by Braenn
Sobota padá, ale je tu volná středa výlet se s definitivní platností posouvá na ni. Takže pro klasické účastníky a případné možné nové:

Cíl - Český ráj.
Turnov - Valdštejn - Hrubá skála - Radvánovice +- zacházka. Nádherná panoramata, skalní města, hrad, zámek... Cesta trvá vlakem asi dvě hoďky (tedy únosně) a zpáteční, bude li nás dost, by se měla bohatě vejít do dvou stovek. Vyráželo by se někdy "brzy" z rána. Trasa +- 15km, uzpůsobeno podle možností s přihlédnutím k četnosti výskytu hospod.

Zatím je nás 4 - 7 a až se meteorologové shodnou, hodím sem termín odjezdu a konečný cíl.

Image
Image

Kdyby mělo být více hnusně, je tu kratší (bližší) trasa kolem Kozojed a Tuchovsi, údolím Šembery.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:34 26. Apr 2013
by -darkvision-
A to se chodí pěšky? :shock:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:12 26. Apr 2013
by Braenn
-darkvision- wrote:A to se chodí pěšky? :shock:
Jestli se nabízíš, já se místo toho ráda ponesu. :P

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:28 28. Apr 2013
by Braenn
Tak jo, zatím to na středu vypadá dobře.

Předpokládaný spoj bych viděla tento:

http://jizdnirady.idnes.cz/draha/?p=NDM ... UyNzIwMTU2

Mínus je, že to je bus, tzn žádná zpáteční, a ještě kdo ví jak si sednem nesednem, a pak to jede z Čerňáku, což je tragické. Ale zas jede skoro o hodinu kratší trasu. Možno rezervovat místenky... A kdyby někdo bydlel blízko, je možné tam prostě přijít dřív a držet flek ve frontě. :X A já to tak asi udělám.

Variantou pak je tento spoj:

http://jizdnirady.idnes.cz/detail/?p=Mj ... EyMDkxJQ--
Výhoda je vlak, možno zpáteční, ale vyráží to dřív a budem tam později, než kdybychom vyrazili v těch devět. Ale za je to jistota.

Osobně bych docela ocenila nějakej názor, hlavně u těch, co to mají na knop, (Fryn?), jinak v pondělí dávám místo a čas dle sebe.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:58 28. Apr 2013
by klobouk
Nemám problém ani s jedním, ale vybral bych ten jednodušší, pozdější, na stojáka.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:22 29. Apr 2013
by Braenn
Středa, 8:30 sraz na Černém mostě, stanoviště dva. Budu tam asi dřív a držet místo ve frontě. Kdo nestíhá, může přijít o trochu později, ale odjíždí to v devět. Kdo se připojuje později, jsme v Turnově u žel. stanice v 10:17.

http://jizdnirady.idnes.cz/detail/?p=MT ... IzNDA1MiU-

Jde nás docela hodně. Má být 18 stupňů (včera to bylo ještě 16:) a polojasno. S sebou sváču, kdo má tak pro jistotu pláštěnku, dobré boty, peníze na pivo či nealko, míč proti trudomyslnosti a kdo si troufá hrát se strážci CHKO "chyť mě, když to dokážeš", může i špekáček.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:16 29. Apr 2013
by kucik
8:30 ? O svátek? Jste normální?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:23 29. Apr 2013
by Braenn
kucik wrote:8:30 ? O svátek? Jste normální?
No jo, budem tam na místě desáté. Další rozumný spoj by tam byl před dvanáctou, a to je pozdě začínat jakejkoli výlet...
Ale když dojedeš chvíli před tou devátou, potom se nic nestane. Nebo jestli potřebuješ přespat v Praze...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:32 29. Apr 2013
by kucik
Já potřebuju hlavně spát. Je mi jedno kde, ale důležité je jak dlouho.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:57 29. Apr 2013
by Braenn
kucik wrote:Já potřebuju hlavně spát. Je mi jedno kde, ale důležité je jak dlouho.
U nás z domu by se vyráželo 7:40. Pomohlo by ti to?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:17 06. May 2013
by kucik
Pro ty, kdo jsou v dosahu:

Úterý večer - menší zajíždění grilu u mě.
Středa - Vejlet po okolních zámcích.

Hlašte, kdo se ukážete.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:20 06. May 2013
by Molly23
Ten úterek zní dobře! Poslal by jsi mi kdyžtak nějaké info jak je to s dopravou atd.?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:21 06. May 2013
by kucik
Cestu organizuje Braenn. Vlak z Masaričky, nebo autem a zašlu koordináty.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:29 06. May 2013
by Braenn
S sebou maso na gril, kus chleba, nějaké deskovky a tak, pro zájemce spacáky. Zpěvníky, hudební nástroje...

Sraz před šestou u pokladen - Masarykovo nádraží, jede to 18:10 do Libčic.

V případě deště grilujem pod střechou.