Page 85 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:26 12. Apr 2013
by nomis_b
...
jde jakekoliv ocarovani na jakoukoliv zbran. Takze to je jen na majitelich...
Urcite muze mi t i obourucak a kosu ne jen sekeru. To spise potkavas hodne lidi zrovna se sekerou jako hlavni zbrani (asi velka trpaslici kolonie).
Ad DC: to je prave nutne presne zvazit, at to neni preboostene, nemuzes si ho jen tak vymyslet z placu
Ad item level restriction: tak ten urcuje sam system NWN. Scripter craftu (at uz ja, Jachyra, nebo kdokoliv) to neovlivni. Pokdu system vyhodnoti neco s DC na smrt na lvl 39, tak proste bude od lvlu 39, takze se dostavame k bodu minule a to, ze zvednuti DC nas z tehle pasti nedostava....
Ad dexove postavy: Zase mas prvni dva utoky vetsinou utoky do odrkyti, tedy sve specificke vyhody tam jsou (.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:51 12. Apr 2013
by KaTo
nomis_b wrote:Ad dexove postavy: Zase mas prvni dva utoky vetsinou utoky do odrkyti, tedy sve specificke vyhody tam jsou (.
A na co jim to jako je? STR postavy mají (celé kolo) brutální bonus ze síly (z principu STR buildu) násobený kritičákem, díky STR buildu zbraň v základu silnější než DEXař (který má jen malý žabikuchy), mno navrch očarovanou mnohem lépe než DEXař, protože 200% duše (narozdíl od DEXaře, kterr si sáhne s duší maximálně na 80-120%).
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:58 12. Apr 2013
by Barbar321
KaTo wrote:...
Tak u dexařů snad většinou navíc figuruje v bůhví kolika % zákeřné útoky.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:03 12. Apr 2013
by Nalkanar
Ne každý dexař musí být nutně zloděj/vrah

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:47 12. Apr 2013
by Bahnak
...a ne každý zloděj/vrah musí být nutně dextrař.
Nechápu toto krátkozraké smýšlení obecně.
Holt dextrový build nestavím na MAX DMG, ale obvykle pro úplně jiné vlastnosti, jako například AB (AAčko), Monk (počet útoků, AC) či rogunu (snejky, pasti)...
Proč je vůbec vedena debata na téma srovnání DEX a STR buildů do jedné škatule, když z jedné škatule nejsou?
To je jako srovnávat jablka, uhlí a křemíkový čip

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 21:12 12. Apr 2013
by kucik
Jsou tady jiste navrhy, ze vsechny postavy by mely mit stejny dmg, AC, AB... a vubec ze by vsichni hraci bez ohledu na to, kolik casu davaj do hry, meli by mit stejnej level.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 07:24 13. Apr 2013
by Braenn
kucik wrote:Jsou tady jiste navrhy, ze vsechny postavy by mely mit stejny dmg, AC, AB... a vubec ze by vsichni hraci bez ohledu na to, kolik casu davaj do hry, meli by mit stejnej level.
40 level všem. Top craft v každém hrnci, top equip v každé garáži!
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:00 13. Apr 2013
by -RoF-
Braenn wrote:kucik wrote:Jsou tady jiste navrhy, ze vsechny postavy by mely mit stejny dmg, AC, AB... a vubec ze by vsichni hraci bez ohledu na to, kolik casu davaj do hry, meli by mit stejnej level.
40 level všem. Top craft v každém hrnci, top equip v každé garáži!
Proč ne, aspoň ty fňukny tady by ukázali, jak se naplno věnují IC dění ve světě

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:14 13. Apr 2013
by Miell
-RoF- wrote:
Proč ne, aspoň ty fňukny tady by ukázali, jak se naplno věnují IC dění ve světě

Osobně si myslím, že pak by to tu už definitivně vymřelo, protože kdyby se startovalo hned na maximu, tak dost lidí by nevědělo, jak se bez expení zabavit

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:13 13. Apr 2013
by -RoF-
Miell wrote:-RoF- wrote:
Proč ne, aspoň ty fňukny tady by ukázali, jak se naplno věnují IC dění ve světě

Osobně si myslím, že pak by to tu už definitivně vymřelo, protože kdyby se startovalo hned na maximu, tak dost lidí by nevědělo, jak se bez expení zabavit

To je taky fakt

Pravda s tím já problémy nemám.
Ale vem si rychlé expení by jim vadilo, pomalé expení jim taky vadí. Ztráty ze smrti jsou moc vysoké, zase kdyby nebyly vysoké, tak by se smrti nebáli..... a tak dále.
Co vlastně oni chcou?

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:18 13. Apr 2013
by Shaman88
Hráči nevědí co chcou.... však to říkám pořád.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:06 29. Apr 2013
by Grin
Vadi mi, ze tu hraci dostavaj Bany za kacery atd. a pritom je tu DM, co pise jak dlazdic.
DM, ktere by melo byt pro ostatni vzorem chovani i na foru.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 16:10 02. May 2013
by Nalkanar
Nabralo se dost DM atd., ale neupravuje se soupis toho, kdo se v čem angažuje. Sice je to asi očividné, ale bylo by dobré (když už tem seznam existuje) provádět aktualizace.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 00#p181900
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:55 02. May 2013
by Derken-
Možná proto, že se ještě nezařadili přímo k žádné z těch organizací/odnoží/sfér vlivu? Vzhledem k tomu, že je všechno alespoň jedním DM obsazeno, tak rozhodně není problém to DM kontaktovat, když něco budeš potřebovat.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:03 02. May 2013
by karolina
Spíš by se mělo opravit, že někdo zapomněl napsat Ikstremista do Týmu Thalie
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=38&t=784