Page 85 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 06:00 03. Apr 2013
by -RoF-
To víš většinou platí pravidlo, svést smrt svého hrdiny na někoho jiného a nejlíp na supporta. :D
Takové osly posílat víš kam ;)

Re: World of Tanks

Posted: 12:45 03. Apr 2013
by Theogil I
-RoF- wrote:Vtípky na WoTku na 1. apríla dost povedené ....


50 % sleva na všechny tanky 1. úrovně

:D :D :D

A pak skvělé vychytávky
http://worldoftanks.eu/news/6625-exclus ... review-cs/

:twisted: :D
A co teprve zombii mód. :lol:

Re: World of Tanks

Posted: 12:54 03. Apr 2013
by Shaman88
Ten zombie mod je fake?
Já se už na to těšil... sakra!!!

Re: World of Tanks

Posted: 13:02 03. Apr 2013
by Shaman88
-RoF- wrote:To víš většinou platí pravidlo, svést smrt svého hrdiny na někoho jiného a nejlíp na supporta. :D
Takové osly posílat víš kam ;)
Nesouhlasím. Supporti jsou ti co vyhrávají hru.

Re: World of Tanks

Posted: 15:06 03. Apr 2013
by Theogil I
Shaman88 wrote:Ten zombie mod je fake?
Já se už na to těšil... sakra!!!
Všechno co napsali 01.04. beru z čistě preventivních důvodů za fake. :mrgreen:
Nemůžu se ale dočkat ver. 8.5., asi se pak hodím marud a prostřílím si na Leoparda I.

Re: World of Tanks

Posted: 15:08 03. Apr 2013
by Absinthorix
-RoF- wrote:To víš většinou platí pravidlo, svést smrt svého hrdiny na někoho jiného a nejlíp na supporta. :D
Takové osly posílat víš kam ;)
To platí všude :lol:


poslední dobou se nějak stalo pravidlem, že umírám první. Dycky přijede nějakej naprcanej lehkej zmetek, vystřílí artiny a pak si ho konečně někdo všimne

Re: World of Tanks

Posted: 15:15 03. Apr 2013
by Bruciacullo
Absinthorix wrote:
-RoF- wrote:To víš většinou platí pravidlo, svést smrt svého hrdiny na někoho jiného a nejlíp na supporta. :D
Takové osly posílat víš kam ;)
To platí všude :lol:


poslední dobou se nějak stalo pravidlem, že umírám první. Dycky přijede nějakej naprcanej lehkej zmetek, vystřílí artiny a pak si ho konečně někdo všimne
tak si zahrajem pak spolu a ha tě budu chránit :oops: :* jeslti to tentokrat rozjedeme

Re: World of Tanks

Posted: 15:19 03. Apr 2013
by kucik
Já jsem teprv teď začal používat auto míření. S T50 je pak likvidace línejch oblud fakt sranda.

Re: World of Tanks

Posted: 15:27 05. Apr 2013
by Theogil I
kucik wrote:Já jsem teprv teď začal používat auto míření. S T50 je pak likvidace línejch oblud fakt sranda.
Já tohle objevil asi před měsícem a taky dobrý. :lol:

Re: World of Tanks

Posted: 22:28 05. Apr 2013
by Fryn
kucik wrote:Já jsem teprv teď začal používat auto míření. S T50 je pak likvidace línejch oblud fakt sranda.
Já ho používal na nižších tierech a pak s tím přestal. Ne vždy se to hodí kvůli defaultnímu zaměřování na střed tanku (stroje) a tak jsem to raději pak nechal na "manuálním" míření.

Re: World of Tanks

Posted: 17:03 08. Apr 2013
by drake127
Automatické míření je ve scoutech fajn - člověk se může věnovat řízení a obojí zaráz stejně zvládnou jen ženské.

Re: World of Tanks

Posted: 17:08 08. Apr 2013
by kucik
Viděl jsi někdy ženskou zároveň řídit a zaměřovat zpětný zrcátko?

Re: World of Tanks

Posted: 17:35 08. Apr 2013
by KaTo
kucik wrote:Viděl jsi někdy ženskou zároveň řídit a zaměřovat zpětný zrcátko?
...a do toho telefonovat, kontrolovat lak na nehtech (když už tu ruku zvedla na úroveň očí, aby sáhla na zrcátko).
Nevím jak Drake, ale já takovou viděl :lol: . Znamená to, že je to výborná hráčka WOTu?! :surprised: :lol: :lol:

Re: World of Tanks

Posted: 17:42 08. Apr 2013
by drake127
Já jsem viděl ženskou řídit a ve zpětném zrcátku se malovat. To mi na dlouhou dobu stačilo. :)

Re: World of Tanks

Posted: 17:52 08. Apr 2013
by kucik
Chtěl jsem tím říct, že s ženským multitaskingem v praxi mám své zkušenosti, které všeobecně rozšířenou legendu příliš nepodporují. :)