Re: World of Tanks
Posted: 06:00 03. Apr 2013
To víš většinou platí pravidlo, svést smrt svého hrdiny na někoho jiného a nejlíp na supporta.
Takové osly posílat víš kam
Takové osly posílat víš kam
A co teprve zombii mód.-RoF- wrote:Vtípky na WoTku na 1. apríla dost povedené ....
50 % sleva na všechny tanky 1. úrovně
![]()
![]()
![]()
A pak skvělé vychytávky
http://worldoftanks.eu/news/6625-exclus ... review-cs/
![]()
Nesouhlasím. Supporti jsou ti co vyhrávají hru.-RoF- wrote:To víš většinou platí pravidlo, svést smrt svého hrdiny na někoho jiného a nejlíp na supporta.![]()
Takové osly posílat víš kam
Všechno co napsali 01.04. beru z čistě preventivních důvodů za fake.Shaman88 wrote:Ten zombie mod je fake?
Já se už na to těšil... sakra!!!
To platí všude-RoF- wrote:To víš většinou platí pravidlo, svést smrt svého hrdiny na někoho jiného a nejlíp na supporta.![]()
Takové osly posílat víš kam
tak si zahrajem pak spolu a ha tě budu chránitAbsinthorix wrote:To platí všude-RoF- wrote:To víš většinou platí pravidlo, svést smrt svého hrdiny na někoho jiného a nejlíp na supporta.![]()
Takové osly posílat víš kam![]()
poslední dobou se nějak stalo pravidlem, že umírám první. Dycky přijede nějakej naprcanej lehkej zmetek, vystřílí artiny a pak si ho konečně někdo všimne
Já tohle objevil asi před měsícem a taky dobrý.kucik wrote:Já jsem teprv teď začal používat auto míření. S T50 je pak likvidace línejch oblud fakt sranda.
Já ho používal na nižších tierech a pak s tím přestal. Ne vždy se to hodí kvůli defaultnímu zaměřování na střed tanku (stroje) a tak jsem to raději pak nechal na "manuálním" míření.kucik wrote:Já jsem teprv teď začal používat auto míření. S T50 je pak likvidace línejch oblud fakt sranda.
...a do toho telefonovat, kontrolovat lak na nehtech (když už tu ruku zvedla na úroveň očí, aby sáhla na zrcátko).kucik wrote:Viděl jsi někdy ženskou zároveň řídit a zaměřovat zpětný zrcátko?