Page 85 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:40 11. Jan 2010
by Sapal
Chtěl bych poděkovat Pakovi za ten dnešní podnik. ;) Dále DM Ravangornovi za umožnění celého podniku. Grrgovi za jeho konexe. Ghorinovi za jeho mistrovský kovářský um a bance za úschovu našich peněz. :D

Re: Poděkování

Posted: 00:23 12. Jan 2010
by Addieau
Děkuju Vejkovi aka Carcarothovi za hru v dílnách. Málokdy mám příležitost si při práci s někým takhle pěkně pokecat a pobavit.
Dále chci ještě jmenovitě poděkovat i DM Caironovi za pomoc a podporu, kterou poskytuje svým ovečkám a šťaňátkům :P

Re: Poděkování

Posted: 08:16 12. Jan 2010
by -RoF-
marii wrote:Dekuji Arii ,Raine a Kratovi za vcerejsi prijemny vecer.......necekala jsem i jine DM nez Cairona:P
Jo taky díky, ono to bylo celé pěkné, už v těch horách a to koupání a tak :roll: . Upřímně, taky mě potěšilo, když si nás všiml DM :wink:

Re: Poděkování

Posted: 01:34 13. Jan 2010
by skarbi
Dík Kratovi:).

Re: Poděkování

Posted: 22:41 13. Jan 2010
by Alviara
Děkuju Jatýrku za pěkný večer a zajimavý pokec :)

Re: Poděkování

Posted: 22:49 13. Jan 2010
by Jatro
No já děkuju za nečekanou hru.To bude ještě zajímavé.Snad nás jistá osoba nadmíru neztrestá. :oops:

Re: Poděkování

Posted: 10:29 14. Jan 2010
by Necrooo
Taky se přidávám. Díky Jatrovi, Alviaře a Addieovi. Hezká hra.
Vy dva Rota omluvte, ale to co jste předvedli bylo už i na něj moc :lol: a tak musel jednat :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 21:40 14. Jan 2010
by Addieau
I já se přidávám k poděkování (Rot, Alviara, Jatro). Poslední dobou je těch RP momentů opravdu dost *spokojeně se culí*

Re: Poděkování

Posted: 23:27 15. Jan 2010
by Esuliams
Opravdu moc děkuji Infře za hru. :!: Ten příběh mě moc baví, díky! :)

Díky i všem ostatním, které teď častěji potkávám se Sharinkou. Moc nezlobte :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 00:10 16. Jan 2010
by Necrooo
Díky Rotone a Grorovi synovi ...
Hezka hra s vama, snad se zas střetneme. 8)

Re: Poděkování

Posted: 09:50 16. Jan 2010
by innfra
Také Děkuji Esuli za skvělou hru a příběh. Jsem rád, že mě to chytlo a po dlouhé době zase baví hrát :)
Děkuji i lidem co se občas mihnou kolem Toma, nemá to v poslední době moc jednoduchý :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 17:56 17. Jan 2010
by Necrooo
Díky všem co se účastnili té jisté záležitosti v aréně. Dobře jsem si s váma zahrál.
Díky i Caironovi že me ressnul.

//A k tomu bych dodal, zda by se to nedalo nejak ošéfovat, nebo aby se o tom vedelo, pokad se neví. Kdyz nekomu v boji v aréně spadne hra, tak se pak logne do podsvětí. Nebo mě a Buovi se to tedy dnes stalo. Vstupenky jsme oba měli.

Re: Poděkování

Posted: 20:11 17. Jan 2010
by Xantipa
Necrooo wrote:Díky všem co se účastnili té jisté záležitosti v aréně. Dobře jsem si s váma zahrál.
Díky i Caironovi že me ressnul.

//A k tomu bych dodal, zda by se to nedalo nejak ošéfovat, nebo aby se o tom vedelo, pokad se neví. Kdyz nekomu v boji v aréně spadne hra, tak se pak logne do podsvětí. Nebo mě a Buovi se to tedy dnes stalo. Vstupenky jsme oba měli.

//to vas tam asi poslal mordekajn, nezna slitovani...

Ja take dekuji vsem, hlavne Caironovi. Aysha mela nejake neodkladne zalezitosti na pousti a nemohla se ucastnit. Dodatecne se omlouva.

Re: Poděkování

Posted: 22:25 17. Jan 2010
by zachy
Diky Zaundarovcum za zajimavy kviz: Znas dobre Ivory? :)
A rovnez Vorenusovi za zlomenou ruku, par prstu a uřizlej roh

PS a diky ze me nechali zit :D

Upraveno pro Manase :)
Diky Zaundarovcum za zajimavy kviz: Znas dobre Ivory? :)
A rovnez Vorenovi za zlomenou ruku, par prstu a uřizlej roh

PS a diky ze me nechali zit :D

Re: Poděkování

Posted: 23:10 17. Jan 2010
by Manas
jo taky diky je dobry kdyz nekdo spolupracuje a nehraje si na hrdinu
doufam ze ten urvanej roh prezijes :|
btw: Vorenus je jen 1. pad,........ ty dekujes 3. padem =Vorenovi :mrgreen: