Ano. Takže hodina reálu je ve hře 6 hodin a jeden Thália den jsou 4 hodiny reálMolly23 wrote:Deset minut v reálu je asi hodina ve hře ne?
CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Já to myslím ve vztahu k tomu kouzlu... no deset minut pro epika? Proč ne no... Já tomu kouzlu teda moc nefandím. Válečník třeba musí utrácet za lektvary aby někam mohl zasolovat no, mág to má prostě zadarmiko.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Avšak jo
to já to rozepsal pro zajímavost, občas se mě totiž ve hře někdo ptá jak to je vlastně s časem atd. 
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tak si založte mágy a hrajte mágy, když vám vadí že on může solovat a vy ne 
EDIT: Je fakt, že mág má hroznou výhodu když má dominate na bosse atd. Ošetřete to jako to je u hraničáře co se týče ovládání zvířat. Prostě boss má imku a moob má imku náhodně po spawnu. Zbytek ať zůstane zachovalý.
EDIT: Je fakt, že mág má hroznou výhodu když má dominate na bosse atd. Ošetřete to jako to je u hraničáře co se týče ovládání zvířat. Prostě boss má imku a moob má imku náhodně po spawnu. Zbytek ať zůstane zachovalý.
Last edited by Czech_Luthor on 08:31 19. Jan 2011, edited 1 time in total.
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ne díky, nemám zájem sedět a koukat jak něco(občas někdo) zabijí za mě.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Co je to za nesmyslnou poznámku? Tady přece jde o vyvažování povolání, podporu partové hry a odstraňování nedokonalostí v systémech, které jsou zneužívány proti představám teamu a plánovanému nastavení světa ne?Czech_Luthor wrote:Tak si založte mágy a hrajte mágy, když vám vadí že on může solovat a vy ne
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jako co já furt vidim tak je to "On má tohle, moje postava to nemá tak to zatrněte". Sakra tak hrajte co máte a neřešte ostatní ne?
Ale když si takhle furt stěžujete, zachvilku tu budou běhat jenom plechovky, pač všechno ostatní bude tak nevýhodné, že to bude nehratelné.
Ale když si takhle furt stěžujete, zachvilku tu budou běhat jenom plechovky, pač všechno ostatní bude tak nevýhodné, že to bude nehratelné.
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Samozřejmě, já s tim souhlasim. Ale jednou je ta postava takhle nastavená, tak ať si na to ostatní zvyknou.Theogil I wrote:Co je to za nesmyslnou poznámku? Tady přece jde o vyvažování povolání, podporu partové hry a odstraňování nedokonalostí v systémech, které jsou zneužívány proti představám teamu a plánovanému nastavení světa ne?Czech_Luthor wrote:Tak si založte mágy a hrajte mágy, když vám vadí že on může solovat a vy ne
Já sám mága nehraju, ale určitě by mě naštvalo, kdyby prostě dostaly všichni mobové imunitu na ovládnutí jen kvůli tomu, že to takhle jeden hráč dělá.
Já souhlasím s omezením, ale ne s (v podstatě) zrušením toho kouzla, jak to tady tak čtu, připadá mi to že se kouzlo udělalo tak, že je v podstatě nepoužitelné.
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Na tom je kus pravdy, ale uznej že ovládnutí NPC tak silného aby byl výzvou pro partu složenou z +- epických levelů postavou na 17 lvl a její následné využítí k likvidaci nepřátelských NPC v širokém a dalekém okolí je špatné a jde to zcele evidetně proti záměrům tvůrců. Kde není soudnost hráčů tam hold musí nastoupit systémové úravy. Štve mě to moc, ale v tomto směru tomu rozumím. Mág je silné povolání, mít prskavku za zády v boji je fantazie, prskavka v tomto ohledu navíc sbíra podstatně více zkušeností než plechovky pred ní a navíc dokáže zachránit co už se zdá ztraceno, takže se opravdu moc neztotožňuji s představou sólujících prskavek ovládajících si ultimátní NPC s přítelíčkem pixí co jem vše odemče - nezávidím jim, jen mi to přijde "nefér" a systém zneužívající.Czech_Luthor wrote:Jako co já furt vidim tak je to "On má tohle, moje postava to nemá tak to zatrněte". Sakra tak hrajte co máte a neřešte ostatní ne?
Ale když si takhle furt stěžujete, zachvilku tu budou běhat jenom plechovky, pač všechno ostatní bude tak nevýhodné, že to bude nehratelné.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Takže se vlastně shodneme na tom, že je to nedobře nastaveno, teď jen přijít na to jak to vyřešit aby nemuseli mít NPC imunitu a to je věru těžké vymýšlení.Czech_Luthor wrote:Samozřejmě, já s tim souhlasim. Ale jednou je ta postava takhle nastavená, tak ať si na to ostatní zvyknou.Theogil I wrote:Co je to za nesmyslnou poznámku? Tady přece jde o vyvažování povolání, podporu partové hry a odstraňování nedokonalostí v systémech, které jsou zneužívány proti představám teamu a plánovanému nastavení světa ne?Czech_Luthor wrote:Tak si založte mágy a hrajte mágy, když vám vadí že on může solovat a vy ne
Já sám mága nehraju, ale určitě by mě naštvalo, kdyby prostě dostaly všichni mobové imunitu na ovládnutí jen kvůli tomu, že to takhle jeden hráč dělá.
Já souhlasím s omezením, ale ne s (v podstatě) zrušením toho kouzla, jak to tady tak čtu, připadá mi to že se kouzlo udělalo tak, že je v podstatě nepoužitelné.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ono, Rejty říkal, že je proti zvýšení savu...
Ono by bohatě stačilo na potvoru nahodit předmět, který by měl pouze "Mysl ovlivnující +x"
Čímž by automaticky nebylo porušeno kouzlo Drž osobu či paralýza, ale ovládnutí a strach by se dostalo na stejnou úroveň.
Další alternativou je možné použití kouzla pouze po určitém čase s tím, že se doba trvání může drtivě zmenšit a po přetržení spojení (Mág x Ovládaný) si mág může házet jestli bude xx kol držen kvůli vyčerpání, popř. kvůli přetržení soustředení na okamžik omráčený.
Je tu spousta a spousta jiných alternativ, ale drasticky dát imku mi přijde trošku zbytečné.
EDIT: A pak samozřejmě, pokud ovládaný bude zabíjet místo mága tak například 50% exp down.
Ono by bohatě stačilo na potvoru nahodit předmět, který by měl pouze "Mysl ovlivnující +x"
Čímž by automaticky nebylo porušeno kouzlo Drž osobu či paralýza, ale ovládnutí a strach by se dostalo na stejnou úroveň.
Další alternativou je možné použití kouzla pouze po určitém čase s tím, že se doba trvání může drtivě zmenšit a po přetržení spojení (Mág x Ovládaný) si mág může házet jestli bude xx kol držen kvůli vyčerpání, popř. kvůli přetržení soustředení na okamžik omráčený.
Je tu spousta a spousta jiných alternativ, ale drasticky dát imku mi přijde trošku zbytečné.
EDIT: A pak samozřejmě, pokud ovládaný bude zabíjet místo mága tak například 50% exp down.
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jasně. A Hold person asi neni na mysl...
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Hold person je na vůli nikoliv na mysl ovlivnující.
V tom je značný rozdíl. Například rozjásnění Ti proti tomu vůbec nepomůže.
V tom je značný rozdíl. Například rozjásnění Ti proti tomu vůbec nepomůže.
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Uprime me to smrdi....Mag je proste mag...a war je proste war...da se rict ze mag dokud ma kouzla je prakticky nejsilnejsim,vzdy to tak bylo a je....at se podivam kamkoliv do jakekoliv fantasy(knizni i herni) ...mag je prakticky (az na male vyjimky) neporazitelny dokud neni vycerpany nebo nema uz kouzla( pripadne manu)....jakmile k tomu dojde tak staci par ran od cehokoliv a magos je nahranej...
Co natom ze si magos ovladne priseru a jde zabit ostatni??to kouzlo k tomu bylo stvoreno nebo se pletu??
Ano souhlasim ze je spatne ze si 15 lvl ovladne epicke onstrum a vymlati si vse okolo s jeho pomoci ale zas nevidim duvod proc by s prislusnym lvlem to nemohl delat...
BTW to ze s warem se expi hur nez s magem zas takova pravda neni....je tu tuna lektvaru ktere se daji vyuzit a to ze je warove nepouzivaj je ciste jejich problem....popripadne kouknete na mnicha...je prakticky na stejne urovnovni jako war(mozna o neco niz) ale kdyz vidim mnicha naliteho vsemoznyma lektvarama tak se jen divim....plech si da s rukou za zady a maga jak by smet....a expeni? pro nej je to hracka...
Podle me jestli chcete vyvazit maga s warem...nevim...myslim si ze tim magos skonci protoze tyhle povolani maj byt nevyvazena dokud mag nepride o kouzla(manu)...pak ma navrch valecnik...popripadne pokud valecnik nema nejakej item s magickou odolnosti..
Co natom ze si magos ovladne priseru a jde zabit ostatni??to kouzlo k tomu bylo stvoreno nebo se pletu??
Ano souhlasim ze je spatne ze si 15 lvl ovladne epicke onstrum a vymlati si vse okolo s jeho pomoci ale zas nevidim duvod proc by s prislusnym lvlem to nemohl delat...
BTW to ze s warem se expi hur nez s magem zas takova pravda neni....je tu tuna lektvaru ktere se daji vyuzit a to ze je warove nepouzivaj je ciste jejich problem....popripadne kouknete na mnicha...je prakticky na stejne urovnovni jako war(mozna o neco niz) ale kdyz vidim mnicha naliteho vsemoznyma lektvarama tak se jen divim....plech si da s rukou za zady a maga jak by smet....a expeni? pro nej je to hracka...
Podle me jestli chcete vyvazit maga s warem...nevim...myslim si ze tim magos skonci protoze tyhle povolani maj byt nevyvazena dokud mag nepride o kouzla(manu)...pak ma navrch valecnik...popripadne pokud valecnik nema nejakej item s magickou odolnosti..
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
S mágom je najdrsnejšie to, že v podstate sme z Thalie prišli o lektvary dávajúce imku na smrť
takže ako PvP nemá war šancu pri takých potvorkách ako Isabell alebo iných beštiách s Banshee, Prstami smrti a pod ...
ani nehovorím, že dočasu boli vlastne zablokované aj možnosti vyrobiť imku na myseľ ... a tým pádom war so svojou chabou vôľou bol v prrrrrrrrrrdeeeeee... niekde
Samozrejme v boji PvNPC je to o inom .. ja stále hovorím, že načo porovnávať, či je silnejší mág, lukostrelec, war ...
komplet najdrsnejšia je parta, kde spolu tieto tri povolania sú
mne osobne stačí, keď mám za zadkom Falla ako lukostrelca, v minulosti Terku .. a je to riadne vražedná sranda.
Tiež som si skúsila v minulosti aj to, že mi zadok strážil Carcaroth a tiež to bolo na vyvalenie očí (vtedy som dokonca ani lektvary vôbec nepoužívala)
pri mágovi je hrozne náročné, že musí správne vedieť navoliť kúzla nakonkrétnu situáciu a hlavne ich dobre používať. Stačil mi súboj v aréne proti Elvinovi a to bol reku nárez! Vtedy som mala ale výhodu, ešte existoval starý devast a stačilo mi raz ho čapnúť XD a navrch som nepoužívala lekvošky. Napriek tomu ma magič vytrieskal vo väčšine prípadov, čo si spomínam.
ani nehovorím, že dočasu boli vlastne zablokované aj možnosti vyrobiť imku na myseľ ... a tým pádom war so svojou chabou vôľou bol v prrrrrrrrrrdeeeeee... niekde
Samozrejme v boji PvNPC je to o inom .. ja stále hovorím, že načo porovnávať, či je silnejší mág, lukostrelec, war ...
komplet najdrsnejšia je parta, kde spolu tieto tri povolania sú
mne osobne stačí, keď mám za zadkom Falla ako lukostrelca, v minulosti Terku .. a je to riadne vražedná sranda.
Tiež som si skúsila v minulosti aj to, že mi zadok strážil Carcaroth a tiež to bolo na vyvalenie očí (vtedy som dokonca ani lektvary vôbec nepoužívala)
pri mágovi je hrozne náročné, že musí správne vedieť navoliť kúzla nakonkrétnu situáciu a hlavne ich dobre používať. Stačil mi súboj v aréne proti Elvinovi a to bol reku nárez! Vtedy som mala ale výhodu, ešte existoval starý devast a stačilo mi raz ho čapnúť XD a navrch som nepoužívala lekvošky. Napriek tomu ma magič vytrieskal vo väčšine prípadov, čo si spomínam.
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka